uvek drug nikad dečko

U mom slucaju uvek se desi da moj drug i to posle bas duzeg vremena poznavanja, (znaci kad sam ja skroz opustena i vec postanem ono sto jesam jer ja za drugove imam samo tipove koji mi nisu privlacni i koje volim kao "brata") :lol: pozele da mi budu nesto vise od druga ...
 
Samantha Jouns:
U mom slucaju uvek se desi da moj drug i to posle bas duzeg vremena poznavanja, (znaci kad sam ja skroz opustena i vec postanem ono sto jesam jer ja za drugove imam samo tipove koji mi nisu privlacni i koje volim kao "brata") :lol: pozele da mi budu nesto vise od druga ...
To je zato sto si ti tako sexy i zaista je jako tesko ne gledati u tvoju providnu bluzicu :cry:
 
:lol: :lol: :lol:
najbolje je, kad to godine i okolnosti dozvoljavaju, pomešati druga i dečka
ja sam tako....ček...8 godina imala najboljeg druga :lol: Mislim, stvarno smo bili prijatelji sjajni. Al mislim...zato on nije imao mnogo devojaka meantime :roll:
 
nismo ništa ugrozili
pajz sad: on je mislio da je bolje za mene da se malo iskuliramo (što i nije teFko, jer nismo u istom gradu)
a ja sam ubeđena da sad ipak ima neku devojku (čula sam) :P
čudno je to prijateljstvo....mislim ponekad na njega, al ne bih da ga pokvarim mislim opet :D
inače...reci, jel sama tema je o momcima koji uvek "izvise", ili o onima koji su nam drugari i ništa više i ništa manje od toga? Znam samo za ovo drugo.
 
Meni uvek propadne prijateljstvo zato sto drug posle izvesnog vremena shvati da mu se ja svidjam.da ga ja privlacim i onda zeli ili samo sex ili vezu,..a ja kad sam sa nekim drug ja ga gledam bas SAMO KOD DRUGA i takvi frajeri mi nisu privlacni......a cim mi nije privlacan i ne postoji neka hemija...onda je on samo DRUG kojeg ja volim i sve bih uradila za njega....A oni to ne kontaju
 
pa to je bezveze...mislim, držati čoveka u zabludi, klinački je sasvim :roll:
btw. pa nisu svi paćenici...moja drugarica je tako navukla manijaka na tu subliminalnu foru podrazumevanja...loša procena. Šta kad mu postaneš npr. opsesija? Misliš da su svi sa ETF-a? :P Pa nisu...ima i ljudi od akcije :lol:

ps. nije završeno u smislu "nikad više", samo...kuliramo :)
 

Back
Top