žena ortak

A friend in need's a friend indeed,
A friend with weed is better,
A friend with breast and all the rest,
A friend who's dressed in leather,

A friend in need's a friend indeed,
A friend who'll tease is better,
Our thoughts compressed,
Which makes us blessed,
And makes for stormy weather,

A friend in need's a friend indeed,
My Japanese is better,
And when she's pressed she will undress,
And then she's boxing clever,

A friend in need's a friend indeed,
A friend who bleeds is better,
My friend confessed she passed the test,
And we will never sever,


a ima i ona teza za zhene s imenima nalik...milici zorici radici...i slichnoj buraniji...shto nas dovodi do priche s imenima...shto je previshe jer netjemo tako da pochinjemo...mozhda kasnije...sada treba biti mio..
 
Не значи...али она је сад ортак...а то се поштује...

Пази...то је супер за њу. Нико је неће стартовати у групи...али ће зато моћи да упознаје брдо добрих фрајера преко другара...још ако је добра риба...иха...
 
Dobro je zato sto mozes svasta da naucis od njih...kako razmisljaju...Mozes da naucis kako se koriste tiketi u kladionici,pa o fuzbalu,pa o kolima,pa o kiti,pa koja se kako riba **** u gradu,koja kako pusi,meni su muski ortaci super,sve iskreno nema lazi nema prevare,.....A zasto je lose...pa recimo moze da ti se desi da se zaljubis u svog druga a on zeli tebe samo za drugaricu ili da je obrnuto sto je u mom slucaju....
 
Malo je to manjkava rabota .... znas .... ja sa svojim ortacima nema teorije da odem u krevet.... a sa drugaricom ima teorije .... mada ako bi ona stalno prdela podrigivala i povremeno mi se ispovracala na nove cipele i odelo .... pa tesko bi mogao da sebe zamislim sa njom u ljubavnom zahvatu :roll:
 
xiaoyu:
Da li to automatski znači da žena ortak ne može dobro da izgleda?
NE... Moje ortakinje cak i one najbolje su mnogooo dobre "ribe". Malo pogrdan izraz ali ne moze se drugacije opisati :)

A zasto je dobor biti zena ortak... pa moraces da pitas zene. Sa moje tacke gledista jedna od stvari je sto ortakinja uvek ima drugarice koje mi nisu ortakinje 8) A ima tu jos dosta stvari ;)
 
Nemam nameru da ikoga vredjam ali moram da ti kazem da ja mislim da je ORTAKINJA jako ruzan izraz i verovatno ga nisu smislili neki koji gotive zene ( ili devojke znas na sta mislim) ima jos tih nebuloznih izraza koji kruze gradom ko jato gladnih skakavaca :roll:
 
ne ozbiljno ,koliko god sam puta zeleo da ostvarim takav kontakt, to se zavrsilo sexualnom pozzudom ,sa jedne ili sa druge strane

ali sa nekoliko bivsih,posto smo se probali,kasnije je bilo pravo ortastvo,ali ne u poslu,to je nekako tesko

nije samo to,ima i drugih razloga
 
xiaoyu:
Zašto je dobro biti žena ortak a zašto ne? (u odnosu sa muškarcima)

Ne postoji nijedan razlog protiv da žena ne bude ortak. Tako je kod mene, a za others me, tradicionalno, ......

Ja ne bih mogao drukčije. Čak mi u upoznavanju mnogo više znače ti "ortački" pokazatelji naklonosti, nego što može da me zadivi nekim drugim stvarima. EtoC.
ZmajOvi - napred
Ostale - mrš u kuhinju i na ad hoc jebanjac :lol:
 

Back
Top