Њу Ејџ

Проблем лежи у:

  • Безбожништво

    glasova: 3 27,3%
  • Слабој НАЦИОНАЛНОЈ Србији

    glasova: 3 27,3%
  • ЦИА,пентагон,масони

    glasova: 3 27,3%
  • Ватикан

    glasova: 2 18,2%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
22.423
Каква ужасна будућност чека Св.Србију ако се не успе одупрети Њу Ејџ Србији ЛДП,ДС,ГСС -а.
Зашто су Срби тако лако отпали од Св.Србије и Св. СПЦ.
Где је наш Србски проблем?


"Заповијест је Господња да не останемо нијеми у временима када је вјера у опасности. Када је у питању вјера, нико нема право да каже, 'ко сам ја?'. Нема право ни свештеник,..ни владар,..ни земљоделац,..ни бескућник који једва долази до дневног следовања. Нико нема право да каже није моја ствар или то ме не занима. Камење ће завикати, а ти зар да останеш нијем и незаинтересован?"
Свети Теодор Студит

"Када не би било гоњења, ни мученици не би просијали, ни исповедници не би добили венце победе од Христа и не би својим подвизима учврстили и обрадовали Православну Цркву."
Свети Марко Ефески

"Бори се против сваког зла, тренутно га уништавај, војуј против њега оружјем свете вере датим ти од Бога, оружјем Божанске правде и мудрости, молитвом, побожношћу, крстом, храброшћу, преданошћу и верношћу."
Свети Јован Кронштатски
 
_Milanche_:
@Михајло

Sta ce se konretno desiti "uzasno" ako vlast u Srbiji budu cinili DS LDP GSS?
Па да се померим са места, за почетак НАТО, па ЕУ.
То је као да смо за време 2 св.рата били у савезништву са фашистима и нацистима.
Они нас бомбардују, покољу, масакрирају поделе Србске земље нашим непријатељима, а ми после свега придружимо се њима?????
немој ми рећи да је то дуре?
http://www.narodnastranka.cg.yu/
 
Vidis moras da shvatis da jedan narod ako hoce da napreduje mora da prihvati takve stvari.
Kao npr. Francuzi i Englezi su ratovali 100 godina pa onda Francuzi i Nemci su ratovali mnogo puta cak je Francuska uzela neke nemacke terotorije posle svakog rata a da ti ne govorim kako su Nemci bombardovali englesku u 2 ratu a posle ovi njih....ali to im danas ne smeta da budu zajedno,
i bas zbog toga svi su strano napredni a ne na dnu Evrope kao Srbija danas.
 
234t0rm.jpg


:roll: :roll: :roll:
 
Uz to ovo za "zajednicku drzavu" sta mislis o ideji da se CG ujedini sa Srbijom?
Zasto pro-Srpske stranke u Crnoj Gori ne predlazu tu opciju nego federaciju od 2 drzave koje su ravnopravne iako je jedna 14 puta veca od druge.
Bas me zanima.
 
_Milanche_:
Uz to ovo za "zajednicku drzavu" sta mislis o ideji da se CG ujedini sa Srbijom?
Zasto pro-Srpske stranke u Crnoj Gori ne predlazu tu opciju nego federaciju od 2 drzave koje su ravnopravne iako je jedna 14 puta veca od druge.
Bas me zanima.

zato sto igraju na dve karte...te prosrpske stranke su svesne da bi eventualnim prisajedinjenjem srbiji izgubili ogromne povlastice koje trenutno ima i koje je imala CG,a sve na nasu grbachu
 
Па ја сам за ФЕДЕРАЦИЈУ 6 Србских држава. Треба да његујемо нашу државност у учмалој европи.
Али немци нису побили 800 000 енглеза у Јасеновцу, 8 000 француза 91-95 у Сарајеву.
А французи нису протерали 500 000 немаца 91 - 95 (РСК)
 
1)Federacija 6 drzava ne nije realna.Ja sam za to da zivim na Marsu ali to ne moze.
Odgovori ti meni za to zasto niko ako tako ne voli Srbiju ne predlaze to resenje?
Uz to slazem se sa Paganom.
2)pa nije to sto ti kazes ali je ubijeno milion Nemaca a proterivanja iz Alzasa je bilo par miliona Nemaca...
 
Е Михајло, мислио сам да овде више не пишем, али кад и ти пишеш, а рек'о си да нећеш...
Ништа, реко' била пре недељу дана на ТВ-у нека емисија о Светом Јовану Шангајском и ја се сетио тебе ;)

Није ти лоша тема, а и она "Истина" ваља...
 
Duh Sekire:
Е Михајло, мислио сам да овде више не пишем, али кад и ти пишеш, а рек'о си да нећеш...
Ништа, реко' била пре недељу дана на ТВ-у нека емисија о Светом Јовану Шангајском и ја се сетио тебе ;)

Није ти лоша тема, а и она "Истина" ваља...
Хвала.
Али како да шутим на неистине које износе демократе!!!!!!!
 
Михајло:
Није нико протерао немце из Србске Војводине???
Сами су отишли са фашистима због злочина над Србима и Јеврејима

Vidis slicno objasnjenje su dali i Hrvati za Srbe koji su pobegli iz Hrvatske i Albanci za Srbe sa Kosova.
Razmisljate istovetno.

Niis mi odgovorio zasto NS i ostale "SrBske" stranke iz CG ne prodlazu ujedinjenje sa Srbijom?
 
_Milanche_:
Vidis slicno objasnjenje su dali i Hrvati za Srbe koji su pobegli iz Hrvatske i Albanci za Srbe sa Kosova.
Razmisljate istovetno.

Niis mi odgovorio zasto NS i ostale "SrBske" stranke iz CG ne prodlazu ujedinjenje sa Srbijom?
А зашто би се ујединили у СРБИЈУ.
Ја сам већ рекао ја сам за ФЕДЕРАЦИЈУ СРБСКИХ ДРЖАВА СВИХ 6.
Србија је само једна од Србских ДРЖАВА. Зашто би укидали државност другим Србским државама?????????? Тако би дали прилику нашим непријатељима да присвајају Србске државотворне идеје и Србске државе.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top