Čupanje muzike iz igrica

Miki 13991

Veoma poznat
Poruka
11.546
Cupanje muzike iz igara je vrlo lako

Prvo osim u odredjenom broju slucajeva( kada je muzika dostupna u samom direktorijumu igre) uglavnom se fajlovi koje igra koristi nalaze u nekoj "VELIKOJ" arhivi- pa ih je samo potrebno extractovati

Nacin extrakcije zavisi od igre do igre
Postoji mnogo EXTRACTORA kojivam mogu pomoci
Ali ja preporucujem -http://www.watto.org/extract/
Program ima zaista pozamasan spisak igara

Evo npr- kad je bas BFME2 u pitanju - muzika su mp3 fajlovi koji se nalaze u MUSIC.BIG arhivi ( nalazi se u direktorijumu igre)

Lepo upotrebom GAME EXTRACTORA extraktujete muziku i nema problema sa pucketanjem niti bilo come slichnim
A program je zaista lak za upotrebu

S jednog foruma sam skino ovo.Kako vi čupate muziku iz igrica.Samo da napomenem da za BFMEII nije potrebno da se extracuje.Samo jednostavno dadoteku Music.big otvorite u WMP-u.

Pozz
 
mozete da pustite u winampu i numere iz igara Marc Ecko's Getting Up,kao i THPS 3(ciji je soundtrack po meni najbolji u istoriji igrica).samo je potrebno preimenovati datoteku tako sto cete na kraj staviti .mp3.p0z
 
Treba mi pomoc. Ne znam kako da izvucem muziku iz igara pomocu Game extractora. Konkretno imam NFS MW i Prince T2T. Imam Javu, pokrenem program i jednostavno ne znam koje fajlove treba da extractujem i kako da ih pretvorim u mp3. Verovatno ne umem da koristim program. Ako neko moze da mi pomogne nek pusti post.
 

Back
Top