Тијанић био на Супер ТВ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Александар Тијанић, директор националне телевизије РТС је у четвртак 30. марта био гост на суботичкој Супер ТВ. Ако је неко гледао емисију, нека слободно откуца шта му се свидело или неје.

Питање за гледаоце је било да ли верују да ће Тијанић остати директор РТС-а после трансформације у јавни сервис?

То је и моје питање - шта мислите о директору РТС-а и да ли остати на том месту после доделе френквенција у јуну?

Ја га лично волим слушати. Нарочито његови коментари о Чеди, Батићу, Кораћу... А тек Жељку Митровићу!
 
pa spominje on svakoga ko se usudi da progovori o njemu kao miljeniku mire markovic,kao laznom opozicionaru,trojanskom konju uvaljenom demokratskoj opoziciji i slicno...a narocito kad neko progovori o kadrovanju u rts-u i tome da je na celo televizije postavljen potpuno nekompetentan,neshkolovan covek...a iznad svega prostak..al na kraju krajeva,uklapa se u sliku kvazi patriotsko-prostackog novinara,ruku pod ruku sa isidorom bjelicom i slicnima...
 
meni je najjacha ta ekipa tijanic,tirnanic..koja je samo prva provalila da moze da pljuje,pishe ****,shit i te fazone po textovima,pa istripovala da su neki bardovi novinarstva i face...
tirnanic u kuriru mi je biser...mada,sluchajno mi je dopao u ruke i broj gde toni montano ima svojukolumnu..ja sam se valjao od smeha debilu..treba to citati cesce
 
Tijanic mi je bio jedan od najdrazih kolumnista ......nekada , davno......
I dalje mislim da briljantno razmislja , da je duhovit i da bi bio odlican novinar....da nije toliko karijerista..

Nista mu nije bilo mrsko....od Slobinog ministarstva, preko Kriceve TV, do Kostunicine nacionalke.....
Gde je lova i slava, tu je Tijanic....

Tirnanica ne bih komentarisao, jer je previse u tecnosti sa dve kocke leda, da bi pravilno rezonovao..

Ali, cudo je kako tip , kao Tijanic , i dalje kod mene , ponekad izazove osmeh pri briljantnom komentaru....:)
Steta sto nije na pravoj strani
 
DukeofSerbia:
Вери вел, ако ти кажеш. Али га прозива друштво које има никакво упориште у бирачком телу типа Чеде, Бебе, Батића, Кораћа и сл.

ne kontam sta si time hteo da kazes? ako bi ga prozivali recimo radikali,to bi onda bilo okey i ispravno,odnosno,njihove prozvike bi bile na mestu zato sto imaju uporiste u birackom telu? iz ovakvog zakljucka sledi da ko ima uporiste u birackom telu,taj govori istinu,a takav zakljucak je u najmanju ruku apsurdan... :confused: :confused: da ne upotrebim tezi izraz,posto od sada postujemo po novim pravilima krstarice
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top