odgovor za pecenje na polovi organ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

todorovicmari

Početnik
Poruka
1
Zelim da ti odgovorim ta tvoje pitanje, zatoa sto znam kako je to nervozno. Imas cistitis, uzimaj cajeve, posebno uve caj, a kad bude rezultati doktor zna sta treba da radi. Nije iskljuceno da imas i neke bakterije, mikoze, paraziti za to treba vaginalete. Cesto bakterije od vagine prelaze na uterus i stvaraju probleme. Probaj sa uve caj, dok budu rezultati gotovi. Izvini za moj jezik, ali dugo vec zivim u inostranstvu. Cao.
 
Da ti objasnim kako funkcionise ovaj forum,moderator u ovom slucaju ja ima uvid u IP adresu svakog ucesnika foruma, prema tome mas8029 ili ti todorovicmari ...ne otvaraj nove teme i ne registruj se pod novim nickovima ,ucestvuj u radu foruma po pravilima kako svi ucestvuju ili ces da me iznerviras pa ces da popijes jedno banovanje pa neces moci da pridjes ovom forumu.
 
todorovicmari:
Zelim da ti odgovorim ta tvoje pitanje, zatoa sto znam kako je to nervozno. Imas cistitis, uzimaj cajeve, posebno uve caj, a kad bude rezultati doktor zna sta treba da radi. Nije iskljuceno da imas i neke bakterije, mikoze, paraziti za to treba vaginalete. Cesto bakterije od vagine prelaze na uterus i stvaraju probleme. Probaj sa uve caj, dok budu rezultati gotovi. Izvini za moj jezik, ali dugo vec zivim u inostranstvu. Cao.


Mislim - devojchice: ti stvarno imas problem sa mozgom ili sta? Ili stvarno verujes da su moderatori ovde glupi i da nemogu dav ide kad isti korisnik koristi dva razlicita nicka i PRETVARA SE da je druga osoba?! Sama pitas, sama odgovaras, je li?! Dvostruka licnost - ti i tvoj samac u glavi se sami sa sobom razgovarate?! NE MOGU DA VERUJEM. Zaista, odrasti bre! Kljuc!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top