Farbanje

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Djevojke, kakva su vam iskustva pri prelasku iz plave u crnu kosu? Da li je potrebna neka posebna procedura ili sve ide iz prvog puta?
Nisam se nikada farbala u crno, a imam namjeru, pri tom sam dosta svijetla (takodje farbana), pa ne znam da ce mi ispasti bas crna boja odmah...
 
Nece ti ispasti crna boja odmah! Bolje to uradi kod frizera jer moze da ispadne skrnavo, u stvari zavisi da li je tvoja kosa blansirana. Ali potrebna je pigmentacija kose pre farbanja jer je posvetljena kosa- kosa bez pigmenata!
 
Ja sam imala skoro belu kosu i dune mi jedan dan da se ofarbam u crno. Uzmem farbu i ofarbam se i boja je sve prekrila, a nije se ni ispirala uopste tako da sa tim nema problema. Bila je druga prica kad sam za mesec dana pozelela staru boju
 
sensual:
Nece ti ispasti crna boja odmah! Bolje to uradi kod frizera jer moze da ispadne skrnavo, u stvari zavisi da li je tvoja kosa blansirana. Ali potrebna je pigmentacija kose pre farbanja jer je posvetljena kosa- kosa bez pigmenata!
A kako se vrsi ta pigmentacija? Pretpostavljam da je blansirana, s obzirom da sam prirodno tamno smedja...
Znas li ti, ili neko drugi, neki dobar frizerski salon u Beogradu gdje me nece unakaziti?
Obicno kad odem u neki koji na izgled obecava, nikad mi ne urade ono sto sam trazila....
 
LUDICA:
Djevojke, kakva su vam iskustva pri prelasku iz plave u crnu kosu? Da li je potrebna neka posebna procedura ili sve ide iz prvog puta?
Nisam se nikada farbala u crno, a imam namjeru, pri tom sam dosta svijetla (takodje farbana), pa ne znam da ce mi ispasti bas crna boja odmah...


nisi ti normalma... :razz:

ne ne definitivno ne... :razz:
 
LUDICA:
Djevojke, kakva su vam iskustva pri prelasku iz plave u crnu kosu? Da li je potrebna neka posebna procedura ili sve ide iz prvog puta?
Nisam se nikada farbala u crno, a imam namjeru, pri tom sam dosta svijetla (takodje farbana), pa ne znam da ce mi ispasti bas crna boja odmah...
Ja iz skoro bele pokusala da budem tamno plava nesto kao boja meda a ono dosla boja kestena i to tamna :roll: sigurno ce ti primiti samo sto ce da ti bledi na suncu a i ispirace se mnogo vise nego inace onima koji se farbaju u crno
 
LUDICA:
A kako se vrsi ta pigmentacija? Pretpostavljam da je blansirana, s obzirom da sam prirodno tamno smedja...
Znas li ti, ili neko drugi, neki dobar frizerski salon u Beogradu gdje me nece unakaziti?
Obicno kad odem u neki koji na izgled obecava, nikad mi ne urade ono sto sam trazila....
¨
E, stvarno ne znam kako se to vrsi, tj izgleda kao obicno farbanje ali ta tecnost sadrzi pigmente, i zbog toga kosa ne moze da izbledi nako nekoliko pranja... Al jbg ne znam ja salone u Beogradu...
 
Znam ja pouzdan salon i nije jeftin, ali mislim da celu stvar mozes da obavis sama, samo ti treba kvalitetna farba i nadam se da si dobro razmislila povodom crne boje jer posle vracanja nema, bar skorijeg...Takodje ces u periodu od 2 nedelje posle farbanja proces morati da ponovis i to celom duzinom kose jer zbog prethodne boje koja je svetla ce doci do nezeljenog ispiranja farbe, bar do neke mere.
 
LUDICA:
Djevojke, kakva su vam iskustva pri prelasku iz plave u crnu kosu? Da li je potrebna neka posebna procedura ili sve ide iz prvog puta?
Nisam se nikada farbala u crno, a imam namjeru, pri tom sam dosta svijetla (takodje farbana), pa ne znam da ce mi ispasti bas crna boja odmah...


I meni je pre par godina palo na pamet da se iz svetlo plavog prefarbam u crno i uspelo je iz prvog puta.Ne znam sta je moja frizerka smuckala,ali bilo je odlicno...
Znaci,moguce je...
 
Mogu da ti preporucim sjajnog frizera, narocito kad su boje u pitanju i uopste nije skup. Da ga ne reklamiram ovde ako hoces dacu ti adresu na pp.
Nalazi se na Novom Beogradu. I zaista nemoj da se igras sama.
 
dobices odmah crnu koja ce da se ispira pa ces imati svetle pramenove. posle dva tri farbanja bice ti ok
crna je ruzna deluje bas vestacki. bolje probaj neku tamnu cokoladnu nijansu.
 

Back
Top