tusiranje

tusiramo se svakog prvog u mesecu ....a kupanje je za Bozic i Uskrs...Duplo vise nego sto je praktikovao Luj XIV, sad su ipak modernija vremena.. Samo smo zadrzali kupanje u parfemu svakog dana, tradicija je tradicija ... A kuga je iskorenjena bolest..
 
Elem ,svakodnevno tusiranje ne narusava zdravlje ukoliko se koriste odgovarajuca sredstva za higijenu, odnosno preparati prema tipu koze. Zato, tusiraj se kad god pomislis da treba i plasiti se nemoj
 
slatko volim :)):
tusiramo se svakog prvog u mesecu ...ako pada u subotu ili nedelju
nego oklen ti dete, informacija da nije zdravo često tuširanje?
jel to ona ista škola,da kada imaju menstruaciju,žene ne treba da se peru?
fuj prljavuše!
super_man.gif
 
eee sad ste me podsetile na ovo : mi zene NE PEREMO RUKE posle wc-a !!

Najozbiljnije vam kazem !!
Bila ja u NS-u u Meku, u wc-u perem ruke, a dve devojke, EXTRA namontirane , jedna ceka i sminka se, druga pusta vodu i izlazi i hvata se za karmin... I kaze ova : "cekaj da operem ruke", a ova druga "Ma ajde bre pozuri, kakvo pranje ruku" :shock: nasminkale se, ruke nisu oprale i izasle :shock: Posle par minuta ih vidim kako jedu :shock: Doslo mi da bacim peglu na sred Meka :?

Koliko li se cesto tusiraju da mi je znati :roll:
 
Od cestog kupanja ce da ti se istanji koza! I obavezno da se kupas obucena, gde ces se skidati gola da se smrznes :lol:
Meni tako nedostaje dugo lezanje u kadi, sa penom i mirisljavim solima, stalno nesto zurim, tusiranje na brzinu i to je to :-(
 
česta je pojava tih namontiranih prljavuša!
par puta sam imal "čast" da im u busu ili na nekom drugom javnom mestu vidim vratove
amazing.gif

garave ko ovaj smile
 
ja sam o tim prljavušama slušala od mojih drugara.
i zaista sam šokirana šta sam sve čula,i na šta mi je ukazana pažnja.
muškarci čak imaju i fazon da provale
bad_smelly.gif
 

Back
Top