VERNOST....

Frci

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
231
Postoji li to?

Koliko ste jaki da odolite iskusenju?

npr,

riba i frajer,

gotive se,slazu se,planiraju zajedno itd..

I onda se ribi pojavi ON.

taj NEKO ko vas sasece pogledom,

ponasanjem,inteligencijom,stavom,ocima,

pored koga se osecate nemocno u svakom pogledu a

leptirici prorade u stomaku i vidite samo SEX.

Lud-strastven-divljacki-istovremeno nezan.

Makar na jednu noc.

Sta onda,

a?

Isto vazi i za muskarce,

(mada je nas lako zavesti xe xe xe)

da cujem(o) odgovore.

Verovati u vernost ili ne?

Pitanje je sad.
 
Tesko je danas verovati bilo kome bilo sta...
Vernost je sve redja... Ali ipak ako se neki odnos izgradi na jakim i zdravim osnovama... ako se ima poverenja (a i ovo je pojam) onda je moguce...
 
Petar_Pan:
Tesko je danas verovati bilo kome bilo sta...
Vernost je sve redja... Ali ipak ako se neki odnos izgradi na jakim i zdravim osnovama... ako se ima poverenja (a i ovo je pojam) onda je moguce...

Ti si kao veran?

Ne bi pao na neku ribu bombicu do ja ja?

Sa dobrom guzom.

xe xe xe...

A bombica hoce da je vodis kuci.

A ti volis tvoju devojku.

Sta bi radio (iskreno) a?

Iskulirao bi je?
 
Nikada nisam prevarila muskarca s kojim sam u vezi... To naravno ne znaci da tokom veza sa njima nisam pozeljela nekog drugog, da mi se niko drugi nije svidio... Jeste, naravno, ali nije mi padalo na pamet da nesto petljam sa strane...
Nije mi neki problem da budem vjerna...
 
Frci:
Ti si kao veran?

Ne bi pao na neku ribu bombicu do ja ja?

Sa dobrom guzom.

xe xe xe...

A bombica hoce da je vodis kuci.

A ti volis tvoju devojku.

Sta bi radio (iskreno) a?

Iskulirao bi je?
Ja sam bio u vezi svega 4 puta u zivotu i nisam nikad prevario... tako da... uopste ne razmisljam o takvim slucajevima... niti bi dosao do takve situacije uopste... Jer ta sa dobrom guzom ne bi imala nikakve indikacije da moze doci do tako neceg... Najbolje sto moze da dobije je da je stavim na waiting listu... pa kasnije...
 
Nikada nisam prevarila ni jednog svog partnera bez obzira da li je to bila ljubav ili ne, duga ili kratka veza .... Prevara je po meni bežanje od problema i nezadovoljstva sa osobom sa kojom si .... Iskušenje je samo izgovor.
 
Ubila bi me griza savesti, takav sam. A da se okrenem za dobrom ribom, okrenem se, ne branim to ni zeni. Lepo je videti lepo stvorenje. Verujem da je jos lepse isprobati u praksi, al` ja ne bi` nesto kvario sebi zivot.
 
Ma okrenem se za svakom suknjom, pa nek se i ona okrece za tipovima. Sve, sve, ali - ne diraj. Kad jednom pocne - prevara nema kraja. Mislim, prevara je stvarno out.
p.s.: deja vu, nedavno...
 
Da, dogode se leptirici u stomku, ali oni i prodju, tako da iz ove perpektive mislim vernost. Ali posle nekih 10-15 god braka... monotonosti...ako strasti odavno vise nema... mozda bi bila u iskusenju, ipak jedan je zivot. Mislim da mi ne bi ni smetalo ni on da uradi tako nesto (posle 10-15 g braka) pod uslovom da bude dovoljno pametan da to nikada ne saznam i da mi nikada ne prizna i da naravno taj dogadjaj bude izolovan, desio se i kraj, a ne neka paralelna veza...
 
Gazdarica:
Nikada nisam prevarila muskarca s kojim sam u vezi... To naravno ne znaci da tokom veza sa njima nisam pozeljela nekog drugog, da mi se niko drugi nije svidio... Jeste, naravno, ali nije mi padalo na pamet da nesto petljam sa strane...
Nije mi neki problem da budem vjerna...


Apslutno se slazem!Jednom sam bio na kratko sa drugom devojkom,ali tada sam bio u malo vecoj svadji sa sadasnjom devojkom.Pojavi se ponekad zelja za drugom,ali odolim tom iskusenju! :wink:
 
Ne varam kada sam u vezi,....ima ljudi koji mi se sidjaju ali ne bih se usudila da pevarim decka sa kojim sam....Ipak sam FER sto se toga tice.......
FRCI sta ces tu? Vrtji se tamo na astrologiju ;)
I bio si u pravu za Bik-Vodoliju....samo dobar sex nista vise zajednickog :D
 
Veran? Da. Ali sve to zavisi od mene, nje i veze... Ako je u pitanju ozbiljna veza sa devojkom koju volim i koja funkcionise "kako valja" nisam sklon prevari...
 
Vernost i poverenje...Dve reci koje su jedno u vezi.
Posto sam osoba koja veruje sebi, nema iskusenja koje
me moze navesti da prevarim osobu sa kojom sam.
Samo ako imam poverenje, ako ne- biracu da ne budem u toj vezi.
 
U vezi sa temom vernost svoj 69. post posvecujem svom decku koji je bio zabac dok ga ja nisam poljubila i pretvorila sam ga u viteza.

Ako bude pitao gde sam
kazite mu - na kraju sveta,
ako me bude trazio
kazite mu - umrla sam,
ako bude pitao gde je moj grob
kazite mu - na dnu mora
ako bude rekao - voleo sam je
ne verujte mu jer ON ME JE UBIO.
 
topmodelsica:
U vezi sa temom vernost svoj 69. post posvecujem svom decku koji je bio zabac dok ga ja nisam poljubila i pretvorila sam ga u viteza.

Ako bude pitao gde sam
kazite mu - na kraju sveta,
ako me bude trazio
kazite mu - umrla sam,
ako bude pitao gde je moj grob
kazite mu - na dnu mora
ako bude rekao - voleo sam je
ne verujte mu jer ON ME JE UBIO.

Bas romanticno.... Pa jos 69. post! Tako cisto i nevino...

Izvini sto cu ti reci, ali on je izgleda ostao zaba, ako ga pronalazis u toj prici.... :P
 
To vise ne postoji, pre ili kasnije ce bar jedno da prevari, takva su vremena. A svi predstavnici izumiruce vrste vernih su se izgleda sakupili ovde na forumu. Nego ne verujem ja ni njima. Ja u zivotu nisam upoznala toliko vernih koliko ih ovde ima na jednom mestu.
 
elenabg:
To vise ne postoji, pre ili kasnije ce bar jedno da prevari, takva su vremena. A svi predstavnici izumiruce vrste vernih su se izgleda sakupili ovde na forumu. Nego ne verujem ja ni njima. Ja u zivotu nisam upoznala toliko vernih koliko ih ovde ima na jednom mestu.
Ni ja....bas sad kontam kako znam samo jedan par koji je za sada veran...
 
Glasam za vernost .Pa... jos ako je obostrana ... Kud` ces vece srece u zivotu ?!
Al` srecnici takve vrste su danas - retki . Na zalost .
A , mozda mi se to samo - cini ...?
Sta Vi mislite ?
Danas sam u prolazu cuo glasan razgovor dve devojke , od kojih jedna kaze :
" Ako on mene prevari sa jednom , ja cu njega sa petoricom ..." (?!)
Sta reci na to ili na one koje to urade svom " dragom " sa njegovim komsijom ili kolegom ?
Iz inata ...
 

Back
Top