Blizanci muskarci

Najbolje da se uopšte i ne trudiš da ga osvojiš, tako ćeš najlakše uspjeti u toj zamisli.
Vole da pričaju, šaljivi su, mada i tipični fantazeri, što mi najviše smeta kod njih. Uvjek će ti pričati o nekim novim planovima i kombinacijama, ali to je samo njihova pusta mašta, i malo šta zaista sprovedu u djelo. Dvolični su, što se od nijh može i očekivati, to im je još jedna loša osobina, ali sve se to da zanemariti kad je ljubav u pitanju.
Inače to je najgori znak zodijaka, makar po Nostradamusu, ali ja sam promijenila mišljenje kad sam upoznala jednog izvanrednog blizanca.
A šta si ti u horoskopu?
 
Mohe:
Najbolje da se uopšte i ne trudiš da ga osvojiš, tako ćeš najlakše uspjeti u toj zamisli.
Vole da pričaju, šaljivi su, mada i tipični fantazeri, što mi najviše smeta kod njih. Uvjek će ti pričati o nekim novim planovima i kombinacijama, ali to je samo njihova pusta mašta, i malo šta zaista sprovedu u djelo. Dvolični su, što se od nijh može i očekivati, to im je još jedna loša osobina, ali sve se to da zanemariti kad je ljubav u pitanju.
Inače to je najgori znak zodijaka, makar po Nostradamusu, ali ja sam promijenila mišljenje kad sam upoznala jednog izvanrednog blizanca.
A šta si ti u horoskopu?

ja sam devica, jel to dobro ili lose? neki kazu lose, ne znam sta da mislim...... :roll:
 
Uf, nikad nisam cula za ovu kombinaciju u nekom pozitivnom smislu...
Blizanac suvise vjetropirast, djevica suvise temeljna...Jedino ako nisi tipicna djevica, e onda ima nade za vas...
A sto se tice mog iskustva sa blizancima...Pa, da odmah budem surovo iskrena - skloni su prevarama. Dakle, nije im bas sasvim lako da budu vjerni. Ali....i tu postoji jedna caka: nece osjetiti potrebu za drugom osobom ako provodite puno vremena zajedno. Oni su, tako reci, osjetljivi na vezu na daljinu.
Dva blizanca su mi (i jedino oni) izjavili kako je bolje da raskinemo pa da se pomirimo kad se vratim, jer oni ne mogu biti vjerni :shock: odvratno...
E sad, sto se tice pozitivne strane, oni zaista mogu i znaju da vole, da budu dobri i njezni, zabavni, i da od tebe naprave kraljicu. Upoznace te sa svojim drustvom, mamom, tatom, tecom, strinom, hvalice te, i hvalice se tobom...
A da ga osvojis? Pa, na prvom mjestu budi ekstra originalna i zabavna, i dozvoli mu da prica, pusti da misli da ste stvoreni jedno za drugo, hrani njegov ego (ali ne pretjeruj s tim), ne podsmjevaj se njegovim idejama, ljubomorni su pa ne pretjeruj sa flertovanjem, a nemoj ni njega da gusis ljubomorom, dopusti da ima prijatelje, ali pokazi ko treba da mu je na prvom mjestu ;)
Eto, toliko od mene!
:-D
 
Fixa:
pa, sve ce u pocetku biti ql; a onda ces da vidis koje je to zlo od coveka...eto tako...

ajde pa se vidimo za par nedelja ovde, da vidimo da l' sam upravu.


fixa, a kako mislis zlo od coveka? i jel to vazi samo za muske blizance (ja se veoma lepo slazem s zenskim blizancima), ali s muskim ne znam bas.......
 
ma ne necu da ispadne da seres, samo te pitam. ja imam jednog druga blizanac i njega bas ne mirisem a ni on mene, i meni je prvo to bilo jako cudno zato sto sa zenskim blizancima sam jako bliska. e, sad ovaj deckic slazem se ja lepo s njim, ali da jeste ono ko sto ludica kaze prevarant maco tip, koji nije veran to i sama znam. a videcemo sta ce da se desi. a fixa draga, reci mi jel ovi prevaranti muski blizanci se ikada smire pored neke zene ili ostaju djubrad do kraja zivota?
 
LUDICA:
...Pa, da odmah budem surovo iskrena - skloni su prevarama.
Ja kao Blizanac nisam.

LUDICA:
...Dva blizanca su mi (i jedino oni) izjavili kako je bolje da raskinemo pa da se pomirimo kad se vratim, jer oni ne mogu biti vjerni :shock: odvratno...

Ovo samo pokazuje koliko smo iskreni!

LUDICA:
...E sad, sto se tice pozitivne strane, oni zaista mogu i znaju da vole, da budu dobri i njezni, zabavni, i da od tebe naprave kraljicu....hvalice te, i hvalice se tobom...

Apsolutno tacno!!!


A, da ga osvojis?

E, to necu da ti kazem :lol:
 
Gola ramena...blizanci padaju na ramena i sise...
Pričaj mu tokom sexa.
I obavezno se uključuj u konverzaciju koju on vodi. Bilo kad, bilo gde. Ne podnosi glupe devojke (a ti kao devica, sigurno nisi piglu...).
Oni su u principu bezopasni. Samo vole da laju, ali koliko sam primetila, nemaju oni neku inicijativu.
U sexu su sjajni i opuuuuušteni. Šta god si ikada htela da probaš, a nisi bila sigurna...ne oklevaj...
 

Back
Top