Blizanci muskarci

Evo ja cu nesto da napisem o muskarcima blizancima, po meni imaju jak karakter, vole da flertuju, ali i u isto vreme da budu verni i da za njih postoji samo jedna osoba....
Za sve muske blizance koje ja poznajem mogu reci sve najbolje, retko su neinteligentni,.... ali isto tako najveca zamerka moja je sto ces retko kod njih znati na cemu si, umeju sa svima da pricaju, sa svima naci zajednicki jezik, ali to ne znaci da imaju lepo misljenje o tim osobama...
Vrlo tesko ce pogaziti preko svog ponosa, to im je jako bitno....
Ne znam zasto vage i blizanci ne bi lepo funkcionisali, oba znaka su vazdusna....
Ja sam super funkcionisala sa blizancem, a ja sam vodolija, opet dva vazdusna znaka.... ali sudeci samo po tome
 
3Blizanci.jpg
 
Eh ti Blizanci.....toliko su neodlucni to je strasno.....:D Jako su dobri prijatelji....a sto se tice dal varaju.....varaju....moj bivsi momak je bio Blizanac....i prevario me....pa se posle kajao....pa sam upoznala opet jednog Blizanca.....:D
 
Evo ja kao blizanac mogu da vam kazem par stvari. Sto iz iskustva, sto od drugi. Jedan prijatelj, kome je hobi astrologija mi je rekao da su najbolja kombinacija Blizanac i neki vatreni znak. Mozda me secanje vara, ali mislim da je rekao strelac. Obrazlozenje, posto je blizanac vazdusni znak potreban mu je vatreni, da bi se raspalilo to izmedju njih. Iskreno samo za dve devojke sam znao sta su u horoskopu, posto me to ne zanima. Sad, mozda ste se pronasli mozda ne. Po sebi mogu da kazem, da "mutave" devojke otpadaju. Blizanci vole pricljive, pametne i visprene devojke. Koje znaju sta hoce. Isto tako volimo i da nas slusaju, a ne volimo da nam kontriraju. Blizanci takvi kakvi jesu imaju dva lika. Levog i desnog blizanca. I svaki mora biti zadovoljen. Verujte mi na rec :) ono sto fali prvom, drugi ce da nadoknadi, i obratno. Upravo zbog toga blizanci znaju biti neverni. Ne obavezno ali u vecini slucajeva da. Ukoliko ima priliku za prevaru, iskoristice je. Jedini nacin da bude veran je da mu drzite paznju, i da se brinete o njemu. Nije im mnogo stalo do sexa, posto na zene podsvesno gledaju kao na majke, sestre. Ali ukoliko nesto hocete da probate slobodno se ne ustrucavajte. I blizanci hoce da probaju :)
 
kako osvojiti muskarca blizanca? i koje su njegove karakteristike? :wink:
ako si sexy i ne pusis sredjeno..eventualno nesto skuvas:zaljubljena:
Evo ja kao blizanac mogu da vam kazem par stvari. Sto iz iskustva, sto od drugi. Jedan prijatelj, kome je hobi astrologija mi je rekao da su najbolja kombinacija Blizanac i neki vatreni znak. Mozda me secanje vara, ali mislim da je rekao strelac. Obrazlozenje, posto je blizanac vazdusni znak potreban mu je vatreni, da bi se raspalilo to izmedju njih. Iskreno samo za dve devojke sam znao sta su u horoskopu, posto me to ne zanima. Sad, mozda ste se pronasli mozda ne. Po sebi mogu da kazem, da "mutave" devojke otpadaju. Blizanci vole pricljive, pametne i visprene devojke. Koje znaju sta hoce. Isto tako volimo i da nas slusaju, a ne volimo da nam kontriraju. Blizanci takvi kakvi jesu imaju dva lika. Levog i desnog blizanca. I svaki mora biti zadovoljen. Verujte mi na rec :) ono sto fali prvom, drugi ce da nadoknadi, i obratno. Upravo zbog toga blizanci znaju biti neverni. Ne obavezno ali u vecini slucajeva da. Ukoliko ima priliku za prevaru, iskoristice je. Jedini nacin da bude veran je da mu drzite paznju, i da se brinete o njemu. Nije im mnogo stalo do sexa, posto na zene podsvesno gledaju kao na majke, sestre. Ali ukoliko nesto hocete da probate slobodno se ne ustrucavajte. I blizanci hoce da probaju :)
aj sto ne varam nego sto mi uopste nije potrebno da mi odrzavaju paznju..to odlicno radi discovery
 
Poslednja izmena:
desetolicni su,brbljivi,ne prestaju da pricaju,lazu mazu,imaju svakakve ideje,prepricavaju dogadjaje po sto puta,preuvelicavaju,kuju u zvezde,ali zato ih i devojke vole...(doduse samo one glupe seljanke,koje jedine i mogu da se loze na takvog lazljivog tipa). svi drugi su za njih glupi i nikakvi,jedino su blizanci pametni i najbolji.svi nista ne znaju,a oni znaju sve.vole da tracare i ogovaraju,a nista ti u lice ne smeju reci.sa svima se druze i opusteni su,ali sta misle o tebi...e to bog zna.to je za muske.a zenskog blizanca ne poznajem ni jednog,hvala bogu.
ali od tih svih ideja nema ni moj ku*ac,neuspesni su. ali opet,dobri su prijatelji,uvek pozivitvni,nasmejani.platice ti pice uvek,nece pitati dali hoces ili ne.
 
Poslednja izmena:
Pa ja više ne znam šta da mislim... Jedan je ovakav, jedan onakav. Možda zavisi i od podznaka. Imam druga koji je baš osjećajan, ma dao bi sve sa sebe ako treba da pomogne, nije mnogo komunikativan, a i nije mnogo ni devojaka imao. Imala sam jednog koji me muvao, i znali smo da krenemo neke intelektualne priče i izgubimo se u tome da i zaboravimo da treba da se muvamo :) .. i ništa nije bilo, preozbiljan je. Sada ima dugu vezu. A ja sam sa jednim koji se ponaša kao dete iako je oko 35, voli da flertuje iako znam za te da nisu njegov tip i raspravljali smo o tome i sve je činio da me razuveri, i vidim po njemu da te online afere, porukice ili neke "šale" sa komšinicom za njega ne predstavljaju neki prekršaj.
Ja sam lav i svaka ta njegova šala udari na moj ponos. I tu i jeste naš jedini problem...Takođe mu je normalno i da održava kontakt i sa bivšima...
A inače, vredan, odgovoran, posvećen obavezama i na njega mogu uvek računati kad imam probl. Blizanci uvek nađu rešenje, znaju mnogo ljudi i snalažljivi su jer vole izazove... Prija i kad me u društvu pohvali i kad treba i kad ne..Gleda da uvek pre nešto meni kupi nego sebi. Ako mi smeta neka sitnica ili navika, on se trudi da već sledeći put promeni na bolje i vidim da je njemu lakše sa mnom, nego meni sa njim jer ja kao lav hoću takođe da komandujem :) i tražim lojalnost na svakom nivou... Smeta mu kada ja se dop sa nekim dečkom, ali zato on kad nešto zezne ili pretera, a ja nađem mail.. sve čini da to napravi toliko banalnim i da na kraju ja budem kriva sto se uopšte bunim :) .... Uglavnom, imamo mi dosta kvalitetnog vremena zajedno, zabave, sex super... planovi za budućnost i sl.

Devojke koje ne očekuju previše emotivnog vezivanja, ali zato dobiju podršku na sve druge strane.. koje su inteligentne i vole više da pružaju pažnju nego da je primaju i nisu previše ljubomorne, .. mogu s njima lako. Biće dosta zabave, priče, iznenađenja, više pozitivnih, a i negativ. ponekad. Ovo je moje iskustvo sa jednim, ali kao što na početku rekoh... znam toliko različitih blizanaca, zato ne treba generalizovati.
 

Back
Top