gde nabaviti full verziju

buckobgd

Početnik
Poruka
1
zanima me gde mogu da nabavim negde kod nas spayware doctor 3.5.1.498 ,mislim da ga kupim kao legalan program. jer koristim krekovanu verziju 3.2.2.417 .ali moram da ga svaki put reinstaliram i ponovo instaliram da bih mogao da abdejtujem bazu.ali pri tome nemam zastitu u realnom vremenu. program je odlican i uz kaspersky koji imam(licenciran je) masina mi radi odlicno i nemam problema iako mi sin ide na svakakve sajtove.
 
Auuuu... elgalni Kaspersky, a hteo bi da kupis jos neki softvercic... ti sigurno nisi iz srbije, ili se mozda drogiras. ;)

Zasto ne posetis WEB proizvodjaca tog softvera i ne vidis sta se tamo nudi kao opcija za kupovinu i licenciranje. ja sam tako kupio jedan programcic, koji je kosta 25$ a odradio mi je tako dobar posao do sada. Kupio sam ga placanjem preko neta, dakle posali su mi posto sam platio, legalan kljuc licenciran na moje ime. Pokusaj tako, mislim da je to najbolji i najjednostavniji nacin.
 
Stvarno, dobra tema. Može li se kod nas i gde kupiti legalno sve te sigurnosne stvarčice? I ja imam legalan Kaspersky,... Windows može, ali para se nema zasad toliko, ali čim bude viška, kupujem i OS legalan. Samo kad bih znao i za ostalo da li može kod nas i gde.
 
jomini:
Stvarno, dobra tema. Može li se kod nas i gde kupiti legalno sve te sigurnosne stvarčice? I ja imam legalan Kaspersky,... Windows može, ali para se nema zasad toliko, ali čim bude viška, kupujem i OS legalan. Samo kad bih znao i za ostalo da li može kod nas i gde.


Sva mozes da zavrsis preko neta, ne treba ti nista odavde... Pogledaj bilo koji softver koji te interesuje i videces da ga mozes kupiti od kuce.
 
nikodim:
Sva mozes da zavrsis preko neta, ne treba ti nista odavde... Pogledaj bilo koji softver koji te interesuje i videces da ga mozes kupiti od kuce.
Da, ali nemam ja te kartice. Možda bih mogao da uzmem jednu takvu....
Koliko je sigurno kupovati preko neta? Mislim na krađu ili otkrivanje raznih sig. šifara koje se tada koriste....
 
jomini:
Da, ali nemam ja te kartice. Možda bih mogao da uzmem jednu takvu....
Koliko je sigurno kupovati preko neta? Mislim na krađu ili otkrivanje raznih sig. šifara koje se tada koriste....


Pazi, ja tako placam ispite, kupio sam neki program tako, sve je, sto se sigurnosti tice na razumnom sigurnosnom nivou. Dakle, ako znas sta i gde placas sanse su male da te neko prevari. Drugo, postoji sjajna stvar sto se kartica tice (ja koristim Visa Virtuon - Raiffeisen Bank), gde trosim samo ono sto sam uplatio, tj. onu kolicinu kojom raspolazem na kartici. Dakle uplatis koliko ti je potrebno i vozis. Kartica nije kreditna pa ti tako ne mogu uzeti sa racuna vise nego sto imas... dakle sasvim si osiguran, samo bi trebalo da vodis racuna o tome sta placas.
 

Back
Top