Molim vas pomozite mi!!!

  • Začetnik teme Tuzna devojka
  • Datum pokretanja
T

Tuzna devojka

Gost
Decko me je upravo otkacio recima:"Lepa si,dobra,zasluzujes boljeg od mene,idi nadji drugog,a mene zaboravi!"A trebali smo da se pomirimo sutra,posle duge svadje.Sad sam zestoko tuzna i ne znam sta da radim.Molim vas da mi pomognete jer ne znam kako da ga zaboravim sto pre,jer cu ovako jos patiti! :cry:
 
VEROVALA ILI NE I MENI SE TO ISTO DESILO, DODUSE OD TOGA JE PROSLO DOSTA VREMENA PA MI SE SADA CINI I POMALO SMESNO! VIDECES, I TEBI CE. TO SU SAMO GLUPOSTI. ZNACI NESTO NIJE STIMALO , ILI SA TVOJE ILI SA NJEGOVE STANE. TAKO JE I BOLJE . A TA TUGA CE VREMENOM PROCI NIJE CUDO ZA ONO STO KAZU "VREME LECI SVE". MORAS DA SE STRPIS. IZLAZI SADA SA DRUGARICAMA , ZEZAJ SE , SACUJ DRUGE MOMKE. MOZDA TI I NISAM MNOGO POMOGLA ALI VERUJ MI TO MOZES SAMO SAMA SEBI.. :wink: POZDRAV
 
Svako ima pravo da izadje iz veze koja mu vise ne odgovara, pa i tvoj bivsi decko , ali i ti.Ti si sad jako povredjena i ja te razumem, ali shvati da sebe moras da najvise sama da cuvas i volis..oslobodi se "starih misli", gledaj to sa vedrije strane-imas opet neku svoju "slobodu", zezaj se, izlazi, uradi nesto novo, nadji hobi, neku zanimaciju, bavi se sportom... a njega, ma ko sljivi kad ne zna sta gubi..
 
Prosto ne mogu da verujem koliko su zene glupe!
Taj koji to kaze obicno izmislja to da bi te sutnuo i pri tom ispao jos i dobar.To nisu pravi muskarci pa cemu tuga zbog toga?Valjda je i bolje sto je tako ispalo.
 
nisi ni prva ni poslednja da joj se to desilo. Okrenes se i zamislis muskarca kao papirnatu maramicu, upotrebis i bacis. kada taj stav jednom pokazes oni posle ne odustaju lako, iz razloga poznatog kao SUJETA
 
I meni se nesto slicno desilo. Ali pokusavam da ga zaboravim, radim, izlazim, imam neke svoje planove. Pocela sam da se menjam, hocu da se poboljsam i u duhovnom i fizickom smislu. Tako kad ga nekad sretnem da mu bude jos jasnije koga je izgubio.
To savetujem i tebi.
 
light:
I meni se nesto slicno desilo. Ali pokusavam da ga zaboravim, radim, izlazim, imam neke svoje planove. Pocela sam da se menjam, hocu da se poboljsam i u duhovnom i fizickom smislu. Tako kad ga nekad sretnem da mu bude jos jasnije koga je izgubio.
To savetujem i tebi.

управо тако, увек гледај са те стране - не зна он шта је пропустио.
 
:roll:Ako ti je za utehu, mene moj bivsi dragi nije ostavio na tako suptilan nacin kao tebe tvoj. Posle dve godine veze ostavio me je kad sam posumnjala da sam u drugom stanju. A pri tom on ima trideset i kusur i nije klinac da tako bezi od odgovornosti i problema. A daleko od toga da sam htela da ga uhvatim na bebu. Nego, glavu gore! Znas kako kazu:"Ko zna zasto je to dobro" Ma koliko ti se raskid u datom momentu ucinio bolnim. Proslo je par meseci od raskida. I dalje sam sama, ali sam mnogo sigurnija u sebe i znam kakvog muskarca hocu pored sebe. Nije mi bilo prijatno, patila sam i maltretirala svoje prijatelje pitanjima: "A kako, a zasto, zasto bas meni to da se desi, pa gde sam ja to pogresila, sta sam mu skrivila ..." Pusti neka prodje neko vreme i bice ti bolje. U medjuvremenu otvori se za nova lica, nova desavanja u svom zivotu.
 

Back
Top