13 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja

haha..zna jeka ( : e, nije ti tačno za neiteresovanje za druge žemske i nije ti, ček da vidim ša ti nije...i nije...ostalo se slažem . sa ovim interesovanjem, nije tačno, baš volite i da se druge interesuju za vašeg čkade i nisi navela neke tajne majstore kuhinje koje ti, kao žensko, nećeš nikada javno napisati...ovako ispada da treba da bude metro - tunjavko..ali ne, upravo je ključan stav, samopouzdanje i odlučnost...i same gatje posle spadaju... izvini što sam sam se umešao međ tvoje savete.. ;O)

Pre svega, da te pitam zasto po mom postu zakljucujes da je pozeljno da tip bude metro i metiljavko?:think::think::think::confused:

Kako tumacis interesovanje za druge zene kao kvalitet, odnosno, neinteresovanje kao manu? :confused: Ja znam da to neinteresovanje nije tacno kao osobina muskog roda, ali nisam to ni navela kao osobinu koju vi muskarci imate, vec kao osobinu koja se ceni i koja retkim takvim primercima daje na ceni. Ja u tom interesovanju ne vidim nista do instikt za zveranje u sve sto ima rupu i suknju ili kanalisanje nezadovoljstva sopstvenim izborom partnerke ili nepouzdanost ili...ima jos, al dovoljno je i ovo da ne lupam glavu daljom analizom. Znam samo par tipova kod kojih nisam primetila interesovanje za nekog pored svoje partnerke, jedan od njih mi je bio muz, a ova druga dvojica drugari i tvrdim da ih je ta osobina uzdizala u mojim ocima, a dovodila do velikog interesovanja zena za njih:rtfm:, sto mi je u slucaju mog muza veoma laskalo jer sam osecala da sam napravila dobar izbor.:mrgreen:
A sto se kulinarskih sposobnosti tice, zaista mi nije jasno zasto bi se stavljale u skoro prvi plan.:confused: Ne verujem da momku koji ispunjava one kvalitete koje sam u prethodnom postu navela moze da manjka to sto ne zna da spremi ama bas nista od hrane.:neutral:
 
kako piše "potrebno je da bude čist i uredan"..kao da su današnji muškarci arhetipovi pećinskog čoveka koji se nije kupao nikad, osim kad pokisne ili se oklizne u neku reku..to je prilično potcenjivački savet... i to jednostavno nije tačno....ostalo sam rekao da nikako ni nećeš napisati na javnom mestu kao savet nekom nepoznatom momku, a sa odmerenošću i nenavalentnošću, što znače neki tvoji saveti, tu se slažem...interesesovanje za njega i on prema ženama, reputacija je vrlo bitna u toku muvanja, vole žene takve...a ne .. pre sklapanja braka, ozbiljne veze..nisam mislio na nekog muvatora..
ko je pomenuo kulinarske sposobnosti?? ja to ne vidim.. nešto mi promaklo verovatno..
 
Poslednja izmena:
kako piše "potrebno je da bude čist i uredan"..kao da su današnji muškarci arhetipovi pećinskog čoveka koji se nije kupao nikad, osim kad pokisne ili se oklizne u neku reku..to je prilično potcenjivački savet... i to jednostavno nije tačno....ostalo sam rekao da nikako ni nećeš napisati na javnom mestu kao savet nekom nepoznatom momku, a sa odmerenošću i nenavalentnošću, što znače neki tvoji saveti, tu se slažem...interesesovanje za njega i on prema ženama, reputacija je vrlo bitna u toku muvanja, vole žene takve...a ne .. pre sklapanja braka, ozbiljne veze..nisam mislio na nekog muvatora..
ko je pomenuo kulinarske sposobnosti?? ja to ne vidim.. nešto mi promaklo verovatno..

Biti cist i uredan je savet samo za one koji vec nisu cisti i uredni.:rtfm:

Bold: sad ni meni vise nije jasno gde sam videla to o kulinarstvu, al znam da sam negde videla. Mora da sam citala dva posta istovremeno iili naizmenicno. Inace prelecem postove pa se izvinjavam ako sam lose protumacila.:confused:
 
Ovih 13 su odlicni, kada bi bar 3 shvatili ozbiljno i usvojili, ne bih znala sta me je snaslo!
Vec sam se smorila sa glupim forama i sa tim sto uvek kada mi se svidi neko moram da mu saljem dimne signale!
Mogao bi neki decko da uzvrati sa savetima? Mislim da bi bilo bas zanimljivo!

Ma, nikada se ne mozhe generalizovati... Ja, npr. volim stidljivije djevojke, a opet druzeljubive kad su u svom drushtvu naravno.. Ukoliko dodje do upoznavanja, moj savjet je da dokazhesh (ako je to tachno) da nisi niti sponzorusha, niti jedna od onih koja bi samo po kaficima i javnim mjestima ishla, da bude vidjena... Da nekako pokazhesh da vishe volish mozda intimnija druzhena, romantichnija... To je mene kupilo... Ali, ponavljam, sve od osobe do osobe..
 
Eh da... da pokazem da nisam sponzorusa, nije to problema, ali tu me malo buni cinjenica da svaki put kada u gradu malo osmotrim situaciju momci uglavnom zveraju za napucanim i vecim delom izvestacenim devojkama! Sa druge strane imaju strasnu fobiju da su sve sponzoruse, mada vecernji izlasci i nisu neka prilika da se nadje srodna dusa :think:
 
e, super, a znaš šta.. dobro, ajde, priznajem, uglavnom svi zveramo za napucanima....pa mislim, i ti gledaš neke polugole žene na ulici, primetiš ih, zar ne?? ali to je ulica, klub, društvo koje komentariše te upadljive...nemoj da imaš uopšte predrasusde ili da te buni da bi trebalo da budeš izveštačena i da si nešto što nisi..a uostalom, ni tebe ne zanimaju svi momci, nego samo neki.....el tako-takoe..
 
Eh da... da pokazem da nisam sponzorusa, nije to problema, ali tu me malo buni cinjenica da svaki put kada u gradu malo osmotrim situaciju momci uglavnom zveraju za napucanim i vecim delom izvestacenim devojkama! Sa druge strane imaju strasnu fobiju da su sve sponzoruse, mada vecernji izlasci i nisu neka prilika da se nadje srodna dusa :think:

Uopshte ne mora da znachi... Tj. ne vjerujem da cesh ti iste noci znati da je to taj... Ali, dogovor, pa se sutra nadjete i slichno... To je cilj... ;)
 
Ovih 13 su odlicni, kada bi bar 3 shvatili ozbiljno i usvojili, ne bih znala sta me je snaslo!
.....


eto to je sustina, cekao sam jedan ovakav post..

dakle, gospodo kolege, iz mog skromnog ali i grandioznog iskustva zakljucak je da zene i ne znaju sta hoce i sta im se svidja..
da, imaju one listu pozeljnih opsobina kod muskaraca, naravno da imaju, ali pogledajmo oko sebe, sve do jedne su se vezali za totalno drugacije face koje retko po cemu odgovaraju listi.
i kad se to desi, onda imamo ovo "ne bih znala sta me je snaslo!"
o tome se i radi, prepad, zaseda, shok pa za lakat i vod' kuci!
ako bi bilo po listi, ne bi bilo ni ono "nisam znala ni sta me je snaslo".

mi smo ti, mi muskarci koji, na zalost, namecemo njima ukus kao sto i u svemu imamo inicijativu.
 
eto to je sustina, cekao sam jedan ovakav post..

dakle, gospodo kolege, iz mog skromnog ali i grandioznog iskustva zakljucak je da zene i ne znaju sta hoce i sta im se svidja..
da, imaju one listu pozeljnih opsobina kod muskaraca, naravno da imaju, ali pogledajmo oko sebe, sve do jedne su se vezali za totalno drugacije face koje retko po cemu odgovaraju listi.
i kad se to desi, onda imamo ovo "ne bih znala sta me je snaslo!"
o tome se i radi, prepad, zaseda, shok pa za lakat i vod' kuci!
ako bi bilo po listi, ne bi bilo ni ono "nisam znala ni sta me je snaslo".

mi smo ti, mi muskarci koji, na zalost, namecemo njima ukus kao sto i u svemu imamo inicijativu.

Mozda nekada ne znaju sta hoce, ali mislim da zene uvek znaju sta nece! Sto se tice faktora izenadjenja, pa to pali i kod decaka i kod devojcica, zar ne? Niko ne voli smorove!
 
1. Ne treba voziti Porse i onda me odvesti u stracaru u getu.
2. Ne treba izgovoriti nista od navedenog:

a) Samo cu gurnuti glavic!
b) Jel' ovo znaci da mi neces dati?
c) Ne moramo da koristimo kondom, nikad pre nisam imao problema."
d) Kako, bre, neces da se mazimo?
e) Drugari mi nikada nece verovati!
f) Postideo bih sve muskarce sa kojima si radila.
g) Nestalo mi je para. Gde ti je torbica?
h) Ovi seksi aparati su kao novi.
i) Moramo biti tihi. Mama mi spava.
j) Sise su ti tvrde kao kod moje sestre.
k) Kunem se da kamera nije ukljucena
l) Pa moja bivsa je to radila.
m) Ako je policija reci im da nisam kod kuce.
n) Nije vise zarazno.


3. Ne treba cuvati svoje mrtve kucne ljubimce preparirane u foliji u zamrzivacu.

4. Ne treba mi govoriti da prestanem da pusim, pijem, gutam pilule, ili da gledam realiti shou

5. Ne treba imati nijedan od navedenih predmeta u svojoj kuci:


a) solarijum za lice
b) sredstvo za ispiranje debelog creva u tus kabini
c) kremu za hemoroide na polici sa lekovima
d)Obroke koje je pripremila majka, u frizideru, u plasticnoj kutijici sa nalepnicom dana u nedelji.
e) Postere Trejsi Lords, Rona Dzeremija u spavacoj sobi, ili bilo koje druge ***** zvezde koja je napisala knjigu i moze da mi bude konkurencija
f) prljav ves koji je savijen i naslagan na gomili
g) sminku bivse devojke posle vise od 6 meseci
h) vise bundi od mene

6. Ne treba da ste u mogucnosti da gurnete veci vibrator od mene.
7. Ne treba da imate svetlu liniju u obliku tange na dupetu.
8. Ne treba da prdi kad je sa mnom, cacka nos, baca slince, place na prvom sastanku, ili jos necuvenije, gurne ruku u gace, pomirise, a onda me poljubi dok mu lice smrdi na dupe.

9. Ne treba da se pretvara da mu se omaklo. Ovo se odnosi na ljubitelje analnog, koji pokusavaju da ga gurnu svakog sledeceg zamaha.

10. Mogu da ostave dasku na WC solji podignutu. Al' ne treba da je spuste pa da je zapisaju.

:mrgreen:

:super: Surova realnost!!! Pola od ovoga sam dozivela!!! Tuga sestro!
 
Procitao sam ovu temu pa sam hteo dam svoje vidjenje.
Prvo, hteo bih nekoliko stvari da kažem korisnici Samantha Jones, I da opomenem ovde ove mužijake koji su je grčevito napali, samo zato što ona gleda ovaj svet ženskim očima, a on ipak pripada muškarcima. Samanta je devojka koja verovatno sanja o takvoj vezi u kojoj će se njen dečko ophoditi prema njoj u skladu sa ovih 13 koraka. I zaista nije lepo da da se tako ponašate I prostački da se ophodite prema njoj, ali opet,,, nažalost… pre će se takvim ponašanjm osvojiti žena neko koristeći uputstva iz 13 koraka, a zašto, evo pokušaću da obijasnim.
Prvo, KOMENTAR ZA SAMANTU.
- Žena nikada ne zna šta hoće, a I kad zna tada se ponaša osvajački, preuzima inicijativu I drastično gubi na ženstvenosti, zbog čeka postaje dominantnija od muškaraca, pa samim tim nikada ne može imati pravog muškarca pored sebe, već šonje I slabiće koje će ona vući. U takvoj vezi uvek je njena poslednja I za mene to nije veza.

- Svaki muškarac koji prepusti ženi odluku I inicijativu načiniće kardinalnu grešku.

- VELIKA GRESKA .: “Neka samo ONA bude predmet vaseg interesovanja”

- VELIKA GRESKA: “Obratite paznju na sitnice”


Tek onda kada devojku ukrotite, “stegnete” je cvrsto, tako da ona nema izbora, ma koliko bili ruzni, onda ce u vama videti sigurnost I tek tada ste jako poentirali kod nje. Kada vidite da vam zena popusta, I sve sto vi kazete ona podrzava I na to se nadovezuje, gleda vas I uvek klima glavom, bez da se smeska, tad ste na dobrom putu. Jedini problem je u vama. Morate biti extremno jaka licnost, u drustvu morate biti dominantni, a to se vezbanjem na sebi da postici.
Nikada vam zena ne sme biti sve na svetu, uvek morate ostati tajanstveni I nikad se do kraja otvoriti, jer kada sve o vama bude otkrila, necete joj vise biti interesantni, I veza ce poceti da stagnira. Sve dok ne bude sve znala o vama, ona ce se pitati I misliti o vama, a dok misli, onda je dobro.

Morate biti posteni, I prema zeni se ponasati strogo, ali pravedno u isto vreme kao prema jagnjetu.. Ona je nezna, krhka, kod nje je izrazena jaca intuicija I ZENA OSECA, zato sto zene radjaju I same po sebi su Isuvise komplikovane, ali mi to moramo razumeti. Zenu volite ali joj jako retko to saopstavajte, mozda bolje I da joj ne kazete. Budite uvek uz nju, kad je tesko, morate biti spremni da je uvek oraspolozite I nasmejete, da je stegnete za ruku kad joj je tesko, da je zagrlite kad se oseca nesigurnom, ali da uvek ostanete muskarac – a ne pedercina. Vi morate biti gazda, nikako ona, I samo na takav nacin ucinicete da vas gleda kao Boga. U sexu morate je dugo maziti I ljubiti sve dok se “ne istopi”, tek onda preci na rutinu, I sex mora dugo da traje, sve dotle dok je ne dovedete do delirijuma (celu noc, najmanje). I ovo se moze postici ko ne moze, radom na sebi I na produzavanju sexualnog odnosa. Nikako joj nemojte donositi dorucak u krevet ili kafu jer je to njen posao.

Nikad je nemojte pustiti da placa racun, uvek budite dzentlmen u svakoj situaciji.
I dve stvari za koje ce mi sada mnogi mozda zameriti…
Moze izgledati cudno ali jeste tako… SVE ZENE VOLE DA DOBIJU BATINE !
Sad dobro upamtite – NE, ali NE DA JE PREBIJETE KAO STOKU, vec u situacijama kad ste ljubomorni (a zene vole kad su njihovi muskarci ljubomorni), I kad ste se zestoko posvadjali zbog toga ili neceg slicnog – zaletpite joj samar. I SAMO TO… NISTA VISE. Onda izadjite iz sobe I nemojte sa njom pricati narednih dana.
Zasto zene vole da dopbiju batine – jer su tada pobedjene, a zena voli kad je pobedjena I kada je osvojena, tada se oseca kao zena, Isto kao sto cete se vi osecati kao muskarac kad se sa nekim pobijete zbog nje. Izblegavajte da se tucete, ali morate ponekad biti spremni da se pobijete – jer morate biti muskarac, a ne ” intelektualna pedercina kojoj je to ispod nivoa”.

Mozete imati para, automobila, uspeha, prestiza,,, ego ce potpuno biti zadovoljen tek onda kad je pored vas zena koja vas voli. A nikad , NIKAD vas nece voleti ako samo ONA bude predmet vaseg interesovanja, I ako pamtite ono sto ona kaze… као sto rece Samanta. Jer tada ste ga ugasili.
Zena mora biti zena, a muskarac muskarac, I sada ce mnog zene reci da je malo pravih muskaraca, a ja njima kazem – verujte mi I mnogo je malo pravih zena. Zenstvenih I dobrih devojcica koje ce biti umiljate I nezne, maze, koje nece biti kucke I koje ce voleti svog decka, zato sto je on takav kakav je, a ne zato sto ima dobar auto. Npr.

Bez zene nema ni srece ni nesrece. Zena je najlepsi I najmirisljaviji cvet na ovoj planeti. Cuvajte ga od zime, kise I hladnog vremena, zastite ga svojim jakim muskim telom, pravednoscu I ljubavi prem njemu, jer ce u suporotnom uvenuti. Budite kao stena koja je zagradila taj mali cvet I od koje se obdijaju talasi mora, problema I muka ovog zivota. I necete pogresiti.

Sa srecom svima, i puno uspeha.
 
Procitao sam ovu temu pa sam hteo dam svoje vidjenje.
Prvo, hteo bih nekoliko stvari da kažem korisnici Samantha Jones, I da opomenem ovde ove mužijake koji su je grčevito napali, samo zato što ona gleda ovaj svet ženskim očima, a on ipak pripada muškarcima. Samanta je devojka koja verovatno sanja o takvoj vezi u kojoj će se njen dečko ophoditi prema njoj u skladu sa ovih 13 koraka. I zaista nije lepo da da se tako ponašate I prostački da se ophodite prema njoj, ali opet,,, nažalost… pre će se takvim ponašanjm osvojiti žena neko koristeći uputstva iz 13 koraka, a zašto, evo pokušaću da obijasnim.
Prvo, KOMENTAR ZA SAMANTU.
- Žena nikada ne zna šta hoće, a I kad zna tada se ponaša osvajački, preuzima inicijativu I drastično gubi na ženstvenosti, zbog čeka postaje dominantnija od muškaraca, pa samim tim nikada ne može imati pravog muškarca pored sebe, već šonje I slabiće koje će ona vući. U takvoj vezi uvek je njena poslednja I za mene to nije veza.

- Svaki muškarac koji prepusti ženi odluku I inicijativu načiniće kardinalnu grešku.

- VELIKA GRESKA .: “Neka samo ONA bude predmet vaseg interesovanja”

- VELIKA GRESKA: “Obratite paznju na sitnice”


Tek onda kada devojku ukrotite, “stegnete” je cvrsto, tako da ona nema izbora, ma koliko bili ruzni, onda ce u vama videti sigurnost I tek tada ste jako poentirali kod nje. Kada vidite da vam zena popusta, I sve sto vi kazete ona podrzava I na to se nadovezuje, gleda vas I uvek klima glavom, bez da se smeska, tad ste na dobrom putu. Jedini problem je u vama. Morate biti extremno jaka licnost, u drustvu morate biti dominantni, a to se vezbanjem na sebi da postici.
Nikada vam zena ne sme biti sve na svetu, uvek morate ostati tajanstveni I nikad se do kraja otvoriti, jer kada sve o vama bude otkrila, necete joj vise biti interesantni, I veza ce poceti da stagnira. Sve dok ne bude sve znala o vama, ona ce se pitati I misliti o vama, a dok misli, onda je dobro.

Morate biti posteni, I prema zeni se ponasati strogo, ali pravedno u isto vreme kao prema jagnjetu.. Ona je nezna, krhka, kod nje je izrazena jaca intuicija I ZENA OSECA, zato sto zene radjaju I same po sebi su Isuvise komplikovane, ali mi to moramo razumeti. Zenu volite ali joj jako retko to saopstavajte, mozda bolje I da joj ne kazete. Budite uvek uz nju, kad je tesko, morate biti spremni da je uvek oraspolozite I nasmejete, da je stegnete za ruku kad joj je tesko, da je zagrlite kad se oseca nesigurnom, ali da uvek ostanete muskarac – a ne pedercina. Vi morate biti gazda, nikako ona, I samo na takav nacin ucinicete da vas gleda kao Boga. U sexu morate je dugo maziti I ljubiti sve dok se “ne istopi”, tek onda preci na rutinu, I sex mora dugo da traje, sve dotle dok je ne dovedete do delirijuma (celu noc, najmanje). I ovo se moze postici ko ne moze, radom na sebi I na produzavanju sexualnog odnosa. Nikako joj nemojte donositi dorucak u krevet ili kafu jer je to njen posao.

Nikad je nemojte pustiti da placa racun, uvek budite dzentlmen u svakoj situaciji.
I dve stvari za koje ce mi sada mnogi mozda zameriti…
Moze izgledati cudno ali jeste tako… SVE ZENE VOLE DA DOBIJU BATINE !
Sad dobro upamtite – NE, ali NE DA JE PREBIJETE KAO STOKU, vec u situacijama kad ste ljubomorni (a zene vole kad su njihovi muskarci ljubomorni), I kad ste se zestoko posvadjali zbog toga ili neceg slicnog – zaletpite joj samar. I SAMO TO… NISTA VISE. Onda izadjite iz sobe I nemojte sa njom pricati narednih dana.
Zasto zene vole da dopbiju batine – jer su tada pobedjene, a zena voli kad je pobedjena I kada je osvojena, tada se oseca kao zena, Isto kao sto cete se vi osecati kao muskarac kad se sa nekim pobijete zbog nje. Izblegavajte da se tucete, ali morate ponekad biti spremni da se pobijete – jer morate biti muskarac, a ne ” intelektualna pedercina kojoj je to ispod nivoa”.

Mozete imati para, automobila, uspeha, prestiza,,, ego ce potpuno biti zadovoljen tek onda kad je pored vas zena koja vas voli. A nikad , NIKAD vas nece voleti ako samo ONA bude predmet vaseg interesovanja, I ako pamtite ono sto ona kaze… као sto rece Samanta. Jer tada ste ga ugasili.
Zena mora biti zena, a muskarac muskarac, I sada ce mnog zene reci da je malo pravih muskaraca, a ja njima kazem – verujte mi I mnogo je malo pravih zena. Zenstvenih I dobrih devojcica koje ce biti umiljate I nezne, maze, koje nece biti kucke I koje ce voleti svog decka, zato sto je on takav kakav je, a ne zato sto ima dobar auto. Npr.

Bez zene nema ni srece ni nesrece. Zena je najlepsi I najmirisljaviji cvet na ovoj planeti. Cuvajte ga od zime, kise I hladnog vremena, zastite ga svojim jakim muskim telom, pravednoscu I ljubavi prem njemu, jer ce u suporotnom uvenuti. Budite kao stena koja je zagradila taj mali cvet I od koje se obdijaju talasi mora, problema I muka ovog zivota. I necete pogresiti.

Sa srecom svima, i puno uspeha.

Ovaj poetski momenat posebno ide sa onim delom " SVE ZENE VOLE DA DOBIJU BATINE !
Sad dobro upamtite – NE, ali NE DA JE PREBIJETE KAO STOKU, vec u situacijama kad ste ljubomorni (a zene vole kad su njihovi muskarci ljubomorni), I kad ste se zestoko posvadjali zbog toga ili neceg slicnog – zaletpite joj samar. I SAMO TO… NISTA VISE. "
:roll:
Kao prvo, izbaci ovo "sve". Generalizacija ljude navodi na loš put, pa umesto da iz tačke A stigeš u tačku B završiš u zatvoru ili sa odsečenim testisima.
Kao drugo, u svakoj vezi su svađe prisutne u manjoj ili većoj meri. Što znači da ako joj nakon svake razmirice zvekneš šamar, žao mi je što ti kvarim iluziju ali ti nisi "muškarčina" već bednik i siledžija, koji tuče "nejač"....
Kao treće ne postoje velike niti male batine. Postoje "batine". A to je kada neko zamahne i udari osobu ispred sebe. I nema opravdanja, izgovora, bajki o "pravom muškarcu". To je agresija u čistom obliku. I ništa što ona kaže ili uradi nije opravdanje za udarac.
Jer vrlo lako bih i ja mogla napisati kako su muškarci redom neverna stoka kojoj pamet leži ispod pojasa, i ako je žena "prava" i želi da sačuva svog muškarca, treba u nastupu ljubomore da uzme baštenske makaze i odfikari mu "šampiona".....
 

Back
Top