13 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja

E pa dragi decaci koji ne znate neke osnovne korake (a znam da vas ima jel ste kukali i trazili savete po forumima) za muvanje i smuvanje i sta posle smuvanja,kako sta treba,..ja sam bila vredna pa sam se potrudila da vam nadjem nesto da vam olaksa sve to,......

13 malih saveta kako da upoznate, osvojite devojku koja vam se svidja

1.Posmatrajte signale –Ukoliko budete pazljivi, sutedecete sebi vreme razmisljanja i znacete tacno sta vam porucuje. Specijalan pogled sa podignutom obrvom i nekoliko osmeha(sirokih,spontanih, pri kojima pokazuje zube) siguran su znak da mozete da joj pridjete.
2.Osmislite taktiku –Kada dobijete zeleno svetlo vrlo je bitno sta cete prvo reci. Posto imate 5 minuta da je uvucete u razgovor, razmislite dobro koju verbalnu taktiku cete primeniti
3.Dajte joj dobar razlog – Ako zelite njen broj telefona, recite nesto jednostavno i direktno.Dakle, bez patetike. Zabelezite broj u svoj mobilni ili pozajmite olovku od barmena (na vama je da se snadjete jer vi ste onaj koji trazi)
4.Telefon DA,mail NE – Ne budite šonja. Ako želite da je vidite, podignite slusaoicu i okrenite broj. Mejlovi mogu da sacekaju.
5.Kada da je pozovete – Ukoliko zovete u roku od 24h, delovacete kao očajnik. Tri dana je predugo, zato zovite drugog dana.
6.Ne budite formalni – Ukoliko vi nemate devojku, a ni ona dečka, ne sme da zvuci kao da je zovete na zvanican sastanak. Radije recite kako biste voleli da je izvede. Ne bi bilo lose da sama izabere gde.
7.Prvi izlazak – Pred prvi izlazak jednostavno morate da znate neka osnovna pravila bontona: 1) Pridrzite joj jaknu (mantil,sako)
2) Iskljucite mobilni telefon - ako ste zaboravili na to i on zazvoni, prekinite zvonjavu i ni slucajno nemojte gledati ko je zvao, Izvinite se.
3) Ignorisite njen dekolte – Cak i kada joj je bluza toliko providna da vam se cini da je nema. Bicete uhvaceni i nedelu i tako se srozati u njenim ocima.
4) Platite brzo bez konsultacija – Ne pitajte je koliko baksis treba da ostavite, moze delovati kao da zelite da istaknete koliko ste potrosili na nju.
8.Izbegnite stereotipe – Muskarci obicno zele zenu da osvoje cvecem. Ucinite nesto drugacije. Umesto ruza, poklnoite joj korpicu jagoda ili crvenih ribizli. Bez sumnje oboricete je s nogu.
9.Prepustite joj odluku – Preuzmite inicijativu. Ponudite joj dve razlicite mogucnosti kada je rec o mestu prvog sastanka i pitajte je sta misli o vasim predlozima. Tako cete joj nesvesno poslati suptilnu poruku da umete da vodite racuna o njoj i uvericete je da ste muskarac koji je u stanju i da preuzme inicijativu i da se brine o njoj.
10.Neka samo ONA bude predmet vaseg interesovanja – Jednostavno slusajte je. I to veoma pazljivo, pre nego sto jedno drugom pozelite laku noc i raziđete se, u pamcenje morate utisnuti sledece veoma vazne podatke: posao kojim se bavi, njene zelje u pogledu karijere, ime njene najbolje prijateljice,sta radi u slobodno vreme, podatke o porodici. Sve to pa i vise, mora ostati zapisano u vasim sivim celijama. Kada posle sastanka ponovo pokusate da je ocarate preko telefona, pomenite joj i nesto od toga.Vec osvojenim dodacete jos nekoliko poena – bili ste pazljiv slusalac a to mnogo znaci.
11.Obratite paznju na sitnice - Pazljivo je slusajte sta prica, jer se u svakoj recenici krije potencijal za romanticni gest. Tako, ukoliko vam ona slucajno kaze kako joj je otpalo dugme na kosulji, na sledeci sastanak joj donesite novo. Videcete reakciju!!!
12. Znaci koji je razotrkivaju – Ako vas stalno iz ma kog razloga dodiruje, znaci da je otkinula na vas. Drugi znaci: naginje se prema vama dok pricate ili vam postavlja bezbroj pitanja. Jedini nacin da je ucutkate je da predjete u akciju.
13.Poljubac – ako je sastanak protekao kako valja, poljubac mora uci u igru- makar samo ovlasan. Nemojte da vas obeshrabri ako okleva da vam uzvrati poljubac. Mozda je samo stidljiva ili nervozna sto joj se dopadate.

уз дужно поштовање:hvala:
асисе насралааа!:eek:
:)
 
Deco da vam čika tetragramaton nešto objasni, ne moraš biti ni lep, ni pametan, ni sposoban, ni hrabar, ni nežan, ni slatkorečiv. Ništa od toga ne upali, ili možda i upali nakon mnogo truda, jada i muke.
Ovo je tajna muškog uspeha, ni jedna (bukvalno NI JEDNA) mi se nije otela kad sam upotrebio ovaj čarobni talisman. Što je kriza veće, talisman bolje radi.
visa-classic-credit-card.jpg


Alaj volim kad godina izda, sve poskupi, pojeftini..........:whistling:
 
Saveti nemaju veze s vezom.
Mislim daaaj.... to mi deluje poput onih knjiga "Povratite samopouzdanje u 20 koraka"... "Nadjite bogatog muza za 15 dana..." bla bla....
Ne mogu ti pomoci ovih 13 saveta da samuvash devojku, pa sve da ih naucish napamet, ako nemash to u sebi...
Mislim, meni su ta pravila glupa... ako je pozovesh odmah, ocajnik si... ako kasnish 3 dana, pomislice da si nezainteresovan... zato je dan 2. - dan za akciju. Ma nije nego...
Kad cu zvati ribu koju sam upoznao zavisi od mnogo razloga...
Kakva nam je spika... da li mi se dopala... da li sam bio previse navalentan pa treba malo da prikocim, ili bih trebao da dodam gas, i sutra je zovem na sladoled....

Ljudi, to vam sve zavisi od slucaja do slucaja...

Devojke generalno vole momke koji provociraju, sarkasticne tipove, zajebante, one koji umeju da flertuju a da se ne pogube.... a ne vole slihtare i wanna be frajere bez talenta za muvanje koji ce nakon sto procitaju revolucionarnih 13 saveta postati srpska varijanta kazanove.

Smeshno :D
 
Deco da vam čika tetragramaton nešto objasni, ne moraš biti ni lep, ni pametan, ni sposoban, ni hrabar, ni nežan, ni slatkorečiv. Ništa od toga ne upali, ili možda i upali nakon mnogo truda, jada i muke.
Ovo je tajna muškog uspeha, ni jedna (bukvalno NI JEDNA) mi se nije otela kad sam upotrebio ovaj čarobni talisman. Što je kriza veće, talisman bolje radi.
visa-classic-credit-card.jpg


Alaj volim kad godina izda, sve poskupi, pojeftini..........:whistling:
Baš si nam otvorio oči. Nije bilo pre tebe na ovom forumu još bar 10000 mudraca koji su nam manje ili više očigledno ukazali na to da ni oni nikada nisu uspeli da smuvaju devojku na šarm, već samo onom prilikom kada su dobili od gazde automehaničara/kamenoresca/skupljačasekundarnihsirovina duplu platu.

Ah, na ovom forumu se uvek nauči nešto novo :heart:
 
Meni nije jasno :lol: al stvarno :lol: kako bre sve ove, što pokušavaju da ispadnu kul likovi koji su popili svu mudrost ovog sveta..... kako ih nije sramota da se >> hvale :eek: time kako su nesposobni da smuvaju žensko, pa kao mašu karticama i tripuju sponzoruše :lol: pa OČI IZBIJA koliko je očigledno da ste ili ružni, ili tunjavi, ili blentavi, ili žešće smotani, iskompleksirani..... blablabla........ ništa makar iole vredno pažnje ne bi moglo da se spusti toliko nisko da se hvali time kako samo s parama može da smuva. To je jako tužno, ljudi. Stvarno. Nemojte više, blamirate se :kafa:
 
3) Ignorisite njen dekolte – Cak i kada joj je bluza toliko providna da vam se cini da je nema. Bicete uhvaceni i nedelu i tako se srozati u njenim ocima.

:rotf:
Molim te objasni mi, kao zena zeni: zasto da ignorisu dekolte i providnu majicu?
Pre svega, to ne moze da se ignorise, cak i ja buljim u tudje grudi kada ih neko bas tako stavi u izlog. I, ako zene ne zele da im se ne gleda u grudi (ili guzu, ili noge, ili vrat...) - zasto se razgolicuju? Da li to deo igre? Kao, lozis ga? Umrecu :lol:
(ja stvarno ne volim da me neko gleda, ali zato sestro slatka sakrijem sve sto se da sakriti... )
 
Poslednja izmena:
:rotf:
Molim te objasni mi, kao zena zeni: zasto da ignorisu dekolte i providnu majicu?
Pre svega, to ne moze da se ignorise, cak i ja buljim u tudje grudi kada ih neko bas tako stavi u izlog. I, ako zene ne zele da im se geda u grudi (ili guzu, ili noge, ili vrat...) - zasto se razgolicuju? Da li to deo igre? Kao, lozis ga. Umrecu :lol:

e muvalo aj ne zajjebavaj me....
otkud ja znam!!!

Napisala sam 1000000000000 puta da nisam ja pisala text vec je
prepisan i da i pise iz kojih novina

skinite mi se vise....
 
Meni nije jasno :lol: al stvarno :lol: kako bre sve ove, što pokušavaju da ispadnu kul likovi koji su popili svu mudrost ovog sveta..... kako ih nije sramota da se >> hvale :eek: time kako su nesposobni da smuvaju žensko, pa kao mašu karticama i tripuju sponzoruše :lol: pa OČI IZBIJA koliko je očigledno da ste ili ružni, ili tunjavi, ili blentavi, ili žešće smotani, iskompleksirani..... blablabla........ ništa makar iole vredno pažnje ne bi moglo da se spusti toliko nisko da se hvali time kako samo s parama može da smuva. To je jako tužno, ljudi. Stvarno. Nemojte više, blamirate se :kafa:

Zašto da me bude sramota, kad je ISTINA. Sad da li sam smotan, ružan itd...o tome može da se priča, ali ako sam ružan pre potezanja kartice zašto ne ostanem takav i nakon potezanja iste??? :mrgreen:
Ne treba da bude sramota nas nego vas. Sram vas bilo. :thumbdown:
 

Back
Top