13 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja

Samantha Jouns:
za ONE KOJI NE CITAJU PAZLJIVO ONO STO JA PISEM JER IMA TAKVIH KOJI MISLE DA SAM ja ovo SASTAVILA KAO NPR - DUKE OF SERBIA ovo je IZ MUSKOG CASOPISA A NE IZ ZENSKOG.....
Mozda sam ja pogresila misleci da neki muskarci stvarno ne znaju neke trikove sa zenama,...ali IZVINJAVAM SE SVIMA jer izgleda da su ovde sve neki iskusni,savremeni muskarci koji su savrseni sto se tice zena :?:?:?:?:?:?:?

Опет се љутиш.... :D

Не узбуђуј се. Ала си схватила озбиљно. Ако откуцам супротно, не ваља. Тис из фри кантри.
 
Ako zelite njen broj telefona, recite nesto jednostavno i direktno.Dakle, bez patetike. Zabelezite broj u svoj mobilni ili pozajmite olovku od barmena (na vama je da se snadjete jer vi ste onaj koji trazi)

a ša ako oko nas nema nijednog barmena...? .....kao, čekaj me tu...odoh da nađem nekog barmena da od njega pozajmim olovku.............mislim zaboravim mob...
 
E pa dragi decaci koji ne znate neke osnovne korake (a znam da vas ima jel ste kukali i trazili savete po forumima) za muvanje i smuvanje i sta posle smuvanja,kako sta treba,..ja sam bila vredna pa sam se potrudila da vam nadjem nesto da vam olaksa sve to,......

13 malih saveta kako da upoznate, osvojite devojku koja vam se svidja

1.Posmatrajte signale –Ako zenska pocinje da se otima kontroli vreme je za prevaspitavanje!
2.Osmislite taktiku –Da li mlacenje do koske ili nesto blaza monokl varijanta
3.Dajte joj dobar razlog – Hmmmm ovo u stvari i nije toliko bitno....[prim. prev.]:D
4.Telefon DA,mail NE – Licno izbegavam da je makljam telefonom po glavudzi iz razloga skupe opravke istog ali ako je vec pri ruci sta cete covek treba da bude hitar i vispren u slucaju otkaza poslusnosti
5.Kada da je pozovete – Ima da se nacrta u roku od 2 sekunde sve preko toga je vec zabrinjavajucee i zahteva ostru reakciju.
6.Ne budite formalni – To nikako batinjanje ne podleze formalnostima.
7.I Prvi izlazak – Ako ste postupali po tackama 1,2,3,4,5,6,mala je vec pod vasom potpunom kontrolom.
8.Izbegnite stereotipe –----:D:D:D:D
9.Prepustite joj odluku – To Nikako, zapamtite jedino je vazno da Vi budete zadovoljni 100% sve drugo je odstupanje od starih Srpskih tradicija ako ste bas raspolozeni mozete joj eventualno dati da bira koje joj sredstvo najvise odgovara batina,prut ,kais ,kamenica...
10.Neka samo ONA bude predmet vaseg batinjanja:D
11.Obratite paznju na sitnice - Pazljivo je slusajte sta prica, jer se u svakoj recenici krije potencijal za neposlusnost. Tako, ukoliko vam ona slucajno kaze kako joj je otpalo dugme na kosulji, na sledecem sastanku joj polomite prste na rukama . Videcete reakciju!!!
12. Znaci koji je razotrkivaju – Sve preko 3 sekunde je vec ozbiljno kasnjenje iiii potrebna je intervencija.
13.Poljubac – prethodno malo batinjanja da ne moz da se pomeri onda uhvatis je za vrat ,i navaliiii...
Izvor-- casopis "Serbian health" ......
 
Ovo je bas lepo,al malo teze primeniti u praksi,mislim na ovo vreme sad,nekad je ovo moglo da prodje,sad se prvo prcaju pa onda razmene brojeve telefona, a o jagodicama da ne pricam,u igri su parfemi,nakit,dopune,Al sve u svemu lepo napisano,jos kad bih nasao neku sa kojom mogu da se ponasam ovako,eeee....

Cekaj dok smisle vremeplov pa nazad u osamdesete. :D:D:D
 
Izvor-- casopis "Serbian health" ......

13 malih saveta kako da upoznate, osvojite devojku koja vam se svidja

1.Posmatrajte signale –Ako zenska pocinje da se otima kontroli vreme je za prevaspitavanje!
2.Osmislite taktiku –Da li mlacenje do koske ili nesto blaza monokl varijanta
3.Dajte joj dobar razlog – Hmmmm ovo u stvari i nije toliko bitno....[prim. prev.]
4.Telefon DA,mail NE – Licno izbegavam da je makljam telefonom po glavudzi iz razloga skupe opravke istog ali ako je vec pri ruci sta cete covek treba da bude hitar i vispren u slucaju otkaza poslusnosti
5.Kada da je pozovete – Ima da se nacrta u roku od 2 sekunde sve preko toga je vec zabrinjavajucee i zahteva ostru reakciju.
6.Ne budite formalni – To nikako batinjanje ne podleze formalnostima.
7.I Prvi izlazak – Ako ste postupali po tackama 1,2,3,4,5,6,mala je vec pod vasom potpunom kontrolom.
8.Izbegnite stereotipe –----
9.Prepustite joj odluku – To Nikako, zapamtite jedino je vazno da Vi budete zadovoljni 100% sve drugo je odstupanje od starih Srpskih tradicija ako ste bas raspolozeni mozete joj eventualno dati da bira koje joj sredstvo najvise odgovara batina,prut ,kais ,kamenica...
10.Neka samo ONA bude predmet vaseg batinjanja –
11.Obratite paznju na sitnice - Pazljivo je slusajte sta prica, jer se u svakoj recenici krije potencijal za neposlusnost. Tako, ukoliko vam ona slucajno kaze kako joj je otpalo dugme na kosulji, na sledecem sastanku joj polomite prste na rukama . Videcete reakciju!!!
12. Znaci koji je razotrkivaju – Sve preko 3 sekunde je vec ozbiljno kasnjenje iiii potrebna je intervencija.
13.Poljubac – prethodno malo batinjanja da ne moz da se pomeri onda uhvatis je za vrat ,i navaliiii...

Hahahaha.....znaci kad sam citao plakao sam od smeha....svaka cast ko god je ovo napisao...:)
 
E pa da, moja bolest :D iskopao ja na net-u i sta ces, aj da napisem nesto.

Hvala za savete unapred analiziracu ih jos koji put cisto da imam na umu, mislim da ima tu interesantnih stvari za razmisljanje ^^

Pazi, ja sam totalni neuk sto se tice muvanja zenski i te cake, fore, migavci, znakovi itd.
Ja sam obican muskarac sa svojih 28 godina koji jos nije imao "devojku" i pritom Nije gej (znam mnogi ce se smejati). Znaci nisam gay da raskrstimo.
Mogao sam imati neznam ni ja sam koliko devojaka, lepih, manje lepih, mrsavih, punijih, ..... nebitno, uglavnom, svidi mi se devojka, sve je super, upoznamo se, bla bla bla, pricamo, ona se smeska, ja se smejem, namigiva mi, pipa me, baca kosu u nazad i gladi je, ..... I na kraju sve to lepo zvuci i izgleda, pomislim to je to, krenem malo da uzvratim i sta, BOFLA, popusio sam nogu u startu, znaci njene reci, citiram "Znas, mi smo samo dobri drugovi!"
Nema veze, ja sam i dalje jak i nedam se, druzimo se mi, sve je to super, zezanje, provodi, namigivanje pipanje, kosa, oci, neznam ni ja sta vec. I dodje tako neki moj kolega koji me tapsi po ledjima sutradan kod mene i kaze: "Ej brate, smuvao sam onu malu sto ti nisi mogo". Reko brate super, idemo dalje. Posle pola godine vise nismo ni drugovi nit niko i nista, Nejavlja se ni on, ni ona ni niko, ali nema veze, idemo dalje. Posle godine dana, opet ista prica i sve se ponavlja, opet mi neki kolega upadne u celu pricu.
I tako prica za pricom, neznam ti nija sam koliko puta sam tako prosao. Jel ja radim nesto pogresno, neznam.

Naravno, i sad mi se svidja jedna devojka isto kao i sve one pre nje, mozda i malo lice, neznam, cudna je ta hemija, i da zlo bude jos vece, ipak sam resio da se zenim. Nemogu vise dosta mi je. Ali problem je u tome sto ja tu devojku jos nepoznajem, proslo je par meseci od kad sam je video i do sad sam stigao samo na "Zdravo", "Cao" i to je sve. Cvrsto sam resio da je ozenim, naravno, saznam i to da je raspustenica, i takodje beba ide gratis :D I naravno nista meni nesmeta, svidja mi se, i to je to.

Znaci da zakljucim, Jos gori sam nego sto sam bio, neda mi se nikako sto se devojaka tice, svaka me je sutnula u startu, dobar sam u dusi i volim da se zezam, neznam, mozda i to malo lose utice na sve to, ali sta ces, problem je problem.

I eto, moji momci i devojke, sad mozda i imate temu za razmisljanje, kako smuvati devojku koja vam se svidja. Naravno ozbiljan sam, ovo sve sam napisao iz srca i da znate, toliko sam nervozan i nikom nista ne govorim da sam vec poceo da ludim, zato sam i resio da podelim ovo sa ljudima na net-u.

I da, mozda ce se jos neko naci u ovom mom ljubavnom zitiju. Mozda ce neko i resiti neku knjigu da napise, ja mislim da ne bih mogao, imao sam keca iz srpskog :D

Ajd ostajte mi uzdravlje i da vam nebude kao meni!
 

Back
Top