13 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja

_n.jpg
 
Nema tu mnogo price jer je sve jasno kad je muskarac svestan svojih kvaliteta i nadmoci koju mu je priroda podarila.Muskarac je riba grabljivica kojoj je prirodna sredina voda , dakle moze ceo zivot da provede u istoj a zene su zabe koje su tu oko nas i koje ne mogu da izdrze pod vodom kao mi .Mi u vodi plivamo jer je to nasa prirodna sredina a one su tu samo da posluze nama kao zanimacija i plen.
 
Kako smuvati devojku koja vam se ne svidja?

To su bili moji pocetci ,uvek sam startovao samo neku koja mi se uopste ne svidja ili najmanje svidjala u gomili, jer ako bi me odbila ne bi bilo nikakve stete cak bi mi laknulo z:mrgreen:...na taj nacin sam shtekao iskustva a i lakse mi bilo otkaciti ih kad nisu htele da daju ckepi brzo, ukoliko bi pristale.....
cak su i teski zajebanti u drustvu bili zapanjeni kolko bi ostajao hladan i superioran na provokacije ,i samo sam rastao u ocima drugih devojaka.
 
Ja jos nisam sreo zenu koja nije htela da se trpa, neke su samo pokusavale da istrguju bolju cenu ali su na kraju uvek padale sad pre ili posle ali su uvek pale.
Nisu pale zbog spleta okolnosti nego su zene uvek padu bile sklone.Zensko samopouzdanje ne postoji i sve je fasada koja pada momentalno kad se pred njom nadje muskarac koji zna zenske strahove i komplekse koji ih nagone da se ponasaju tako kako se ponasaju.
 
E ljudi imam jedan problem..Pre neki mesec cekajucu bus na stanici, sve vreme me jedna devojka neprimetno posmatra...Nakon 15 dana, ta ista devojka je dosla da sedi pored mene u bus. Poceli smo razgovarat..od tad smo dobri prijatelji, uvek kad me vidi u busu, dodje u i sedi pored mene, znam dosta stvari o njoj, cak mi je dala njen br. mobilnog....Neznam kako da joj kazem da mi se svidja ? Stariji sam od nje 6-7 god. (ja 21 god, a ona 15 god.) Nisam imao do sad ovakvi problema..problem je u tome sto sam stariji od nje...ajde recite mi dobar savet sta da radim, puno mi znaci ?
 
E ljudi imam jedan problem..Pre neki mesec cekajucu bus na stanici, sve vreme me jedna devojka neprimetno posmatra...Nakon 15 dana, ta ista devojka je dosla da sedi pored mene u bus. Poceli smo razgovarat..od tad smo dobri prijatelji, uvek kad me vidi u busu, dodje u i sedi pored mene, znam dosta stvari o njoj, cak mi je dala njen br. mobilnog....Neznam kako da joj kazem da mi se svidja ? Stariji sam od nje 6-7 god. (ja 21 god, a ona 15 god.) Nisam imao do sad ovakvi problema..problem je u tome sto sam stariji od nje...ajde recite mi dobar savet sta da radim, puno mi znaci ?

uff voli klinka starije , oce iskustvo , kakav bre razgovor -samo udri bez milosti ....
 
Jbg brate zivim u takvu sredinu,gde svako gleda tudja posla, gde se ne dozvoljava da decko seta ulicom sa devojkom ( mladja od 18 god ) a daleko bilo da izadjem na pice sa njom .... i kako da je kazem u busu da mi svidja ( 2- 3km putuje do kuce) kad su svuda oko mene, njeni rodjaci, drugovi, drugarice...odma bi pricali njenim roditeljima. ..Jedne prilike mi je pricala, da se upoynala sa jednim deckom u skolu, nakon par dana saznali su njeni roditelji ( razredni pricao njenom ocu ) i heo je da je ispise iz skole ...cesto pokusavam da je nazovem al je nedostupna...
 
Jbg brate zivim u takvu sredinu,gde svako gleda tudja posla, gde se ne dozvoljava da decko seta ulicom sa devojkom ( mladja od 18 god ) a daleko bilo da izadjem na pice sa njom .... i kako da je kazem u busu da mi svidja ( 2- 3km putuje do kuce) kad su svuda oko mene, njeni rodjaci, drugovi, drugarice...odma bi pricali njenim roditeljima. ..Jedne prilike mi je pricala, da se upoynala sa jednim deckom u skolu, nakon par dana saznali su njeni roditelji ( razredni pricao njenom ocu ) i heo je da je ispise iz skole ...cesto pokusavam da je nazovem al je nedostupna...

Napiši na papirić, pa joj tutni u šaku dok sedite jedno pored drugog, ili , još bolje, otkucaj to na svom mobilnom, pa daj njoj da pročita sa displeja. Tako nećeš ostaviti kompromitujuće pisane tragove, a ona će biti obaveštena.

Aj, pa javi kako je prošlo.
 
Koji me bedak zadesi :O Jedna likusa dosla s nama u neki kafic i ona zna da se lozim na nju i trebalo bi da budemo zaj i drug mi to vece kaze da mu je rekla nece vcrs da se smuva saamnom vec sl put i ja reko ok.. i kad smo krenuli kuci ona mene poljubi ( a popili smo oboje).. nije se secala toga i ja joj ispricao na kolko tolko lep nacin i slozili se da je bila greska itd i to je bilo pre 4-5 dana i od tada nismo pricali uopste, sta raditi?
 
Koji me bedak zadesi :O Jedna likusa dosla s nama u neki kafic i ona zna da se lozim na nju i trebalo bi da budemo zaj i drug mi to vece kaze da mu je rekla nece vcrs da se smuva saamnom vec sl put i ja reko ok.. i kad smo krenuli kuci ona mene poljubi ( a popili smo oboje).. nije se secala toga i ja joj ispricao na kolko tolko lep nacin i slozili se da je bila greska itd i to je bilo pre 4-5 dana i od tada nismo pricali uopste, sta raditi?
budalo jedna ,to je bio alfa test , da vidi kakav si muskarac, alfa ne pita, alfa uzima, grabi ,bez pitanja ,bez milosti ,i posto nisi smeo da joj krnes zvaku jer si nesigurna beta papucica vaginica, ona je to ucinila,nakon sto se iznervirala sto si mlakonja pa pila celu noc...
medjutim sutradan nakon toga joj se erotski centri u mozgu ohladili i vagina vise ne vlazi.

spasi cast ,pusti buvu da se lose ljubi...nadji drugu...jer ona vec trazi drugog

"nije se secala"pa zar si tolko zasraooooo jooooj boze spali ovu zemlju :sad2:
 
Poslednja izmena:
Jbg brate zivim u takvu sredinu,gde svako gleda tudja posla, gde se ne dozvoljava da decko seta ulicom sa devojkom ( mladja od 18 god ) a daleko bilo da izadjem na pice sa njom .... i kako da je kazem u busu da mi svidja ( 2- 3km putuje do kuce) kad su svuda oko mene, njeni rodjaci, drugovi, drugarice...odma bi pricali njenim roditeljima. ..Jedne prilike mi je pricala, da se upoynala sa jednim deckom u skolu, nakon par dana saznali su njeni roditelji ( razredni pricao njenom ocu ) i heo je da je ispise iz skole ...cesto pokusavam da je nazovem al je nedostupna...
hhaaahahahah koji retardi a kad nabaci dupeta ima da plate da je nekom uvale u domacine ozeni se
 

Back
Top