Dragacevci u Cacku

str:
Uopste nisam pisala gluposti da sam depresivna.Ja se nestidim da to priznam.to je bolest kao i svaka drga koja se mora i moze leciti.Nisam lagala...

PROBLEM JE :
ANKSIOZNOST+DEPRESIJA+PANICNI NAPAD+AGROFOBIJA

Nemoj da me shvatite pogresno ali ozbiljna sa po ovom pitanju tako da ako mozete iskreno odgovarajte.....Volela bih da podelim iskustvo sa nekim mojim zemljakom iz Cacka!

HVALA!




Pa eto svi ste isti!
 
Anco mislim da imas ozbiljan problem u glavi. Mislim da bi tebe i sve poput takvih ovi "Beogradjani" trebalo zaj*bavati kao provincijalca i seljaka bez obzira sto recimo nikad nisu bili nikad u Cacaku. Sta si ti kao neki veliki "Gradjanin" zato sto zivis u gradu a ostali su seljacine i ljudi drugog reda??? Razumem da ima dosta sirovinizma ali ti sa svojim recima postajes gori od njih.
 
Ancho:
Zalosno je sto u ovom gradu ima najmanje (pravih) Cacana!
Sve neki brdjani,sisli sa brda i uhvatili boga za mu*a!
Sjenicana i vas dragacevaca pun ****!

Pa čoveče mi tu živimo već 1000 godina. Sjenicani su druga priča oni beže iz Sandžaka u zadnjih deset godina. Ja samo ne znam odakle si ti kad se ponasas tako "arijevski" (Trbušani, Ljubić ili Atenica "city" 100%). :-?
 
Pa da,,, mislim ipak su u cacku velika vecina totalno isfolirani ,za razliku od kraljeva ili uzica,kragujevca...nekako je se coveku teze uklopiti kad dodje u ovo leglo sljama i onda naravno slede vicevi da bi se drugi ,a bolji od njih,pokusali poniziti....
 
Da vidim da si se registrovao pod ovim nickom samo zbog ove teme.
icon_rolleyes.gif


Oko toga ko gde zivi loze se samo deca i gadno istripovanoizkompleksirani ljudi
forumdzanki.gif
 

Back
Top