DREAM TEAM

milanfan

Primećen član
Poruka
757
1.Shevchenko
2.Henry
3.Ronaldinho
4.Kaka
5.Beckham
6.Lampard
7.Balack
8.Terry
9.Nesta
ovo je samo moj predlog na brzaka...za ovu preostalu dvojicu ne bih da lupam neke bezveze igrace pa necu nista da napisem to ostaje na vama (golman mozda Dida, Bufon, Ceh...)
Uostalom, vi muskarci se mnogo bolje razumete, zar ne??
Zato izaberite 11 najboljih i sastavite vas DREAM TEAM
 
1.Petar Ceh
2.Zidan
3.Ronaldinjo
4.Beckham
5.Drogba
6.Balak(ne znam kako se pravilno pise)
7.Sevcenko
8.Teri
9.Lampard
10.Figo
11.Mesi
I naravno,Murinja kao trenera,a ja bih bila nesto slicno Romanu... ;-)
 
1. Peter Cech
2. Willie Sagnol
3. Gianluca Zambrotta
4. John Terry
5. Lilian Thuram
6. Leo Messi
7. Florant Malouda
8. Ronaldinho
9. Andriy Shevchenko
10. Francesco Totti (cap.)
11. Thierry Henry

Cech
Sagnol Terry Thuram Zambrotta

Messi Malouda
Ronaldinho
Totti

Henry Shevchenko

TRENER: Fabio KAPELO
 
nigde ne piše da se odnosi samo na ovu sezonu;)

................................................Rene Higuita....................................
..............Paolo Maldini.................Lothar Matthaus..................Aldair..........
....George Best(igra na levom ali ******)..........Franc Beckenbauer......Johan Cruyff........Pavel Nedved....
..................................................Ronaldinho.............................................
..........Marco Van Basten...............................................Maradona.............

izmene:

Taffarel
David Beckham
Roger Milla
Ruud Gullit
Pele
Franco Baresi
itd
 
zato što pod svojim drim timom podrazumevam da igrač bude i dobar i simpatičan. ipak je sve subjektivno. npr, nikada neću moći da stavim Platinija u drim tim, zato što ga ne podnosim, ma koliko on bio dobar...
 
Gianluigi Buffon,
Cicinho.
Alessandro Nesta,
John Terry
Roberto Carlos,
Frank Lampard,
Steven Gerrard,
Ronaldinho,
Kaka,
Andery Shevschenko,
Thierry Henry,

izmene:

Petr Cech,
Leo Messi,
Adriano,
Michael Ballack,
Rio Ferdinand,
Fabio Cannavaro,
Samuel Eto o
 
A ako cemo dobra stara vremena.....

Tony Schumacher,
Andreas Brehme,
Ronald Koeman,
Franco Baresi,
Giuseppe Bergomi,
Lothar Matthaus,
Diego Armando Maradona,
Carlos Valderrama,
Enzo Francescoli,
Marco VanBasten,
Antonio Careca,

rezerve:
Andoni Zubizarreta,
Romario,
Bebeto,
Oleg Blokhin,
Jean-Pierre Papin,
Erci Cantona,
Matthias Sammer,
 
Savicevic nije za drim tim svih vremena.....,mozda za jednog od onih u timu 90-tih,on je jos dosta i osvojio a Dzajic sem lokalno,prvenstvo i kup nikad nista nije osvojio....ni KES ni Evropsko ni svestko prvenstvo niti je igrao u vrhunskom klubu napolju.
 
frozen1982.:
Savicevic je imao samo 4-5 vrhunskih sezona u karijeri(1990.-1995.),a Dzajic nikada nije igrao u napolju u nekom vrhunkom klubu......ljudi,budimo realni......
Zasto bi u to vreme i igrao vani, imali smo veoma jaku ligu, a bio je i, cini mi se, zakon koji je ogranicavao igrace sto se tice igranja vani!
Izmedju ostalog, i Van BAsten je karijeru zavrsio sa 30 pa ga je mnogo ljudi ovde stavilo na listu svojih favorita.....
 
frozen1982.:
Savicevic nije za drim tim svih vremena.....,mozda za jednog od onih u timu 90-tih,on je jos dosta i osvojio a Dzajic sem lokalno,prvenstvo i kup nikad nista nije osvojio....ni KES ni Evropsko ni svestko prvenstvo niti je igrao u vrhunskom klubu napolju.

Onaj komentar i jeste bio o timu iz 1980ih/1990ih.
 
Pa tu sam i naveo da fali mnogo igraca pre svih Ruud Gullit,pa i Savicevic....ima ih jos mnogo.....a za Dazajica sam vec reko,covek nista znacajno nije osvojio i van ovih prostora niko ziv nije ni cuo za njega tako da ne vidim razlog da se stavlja uz npr.Pelea ili Maradonu a igro je 60-tih i 70-tih tako da ne moze pod 80-te ili 90-te.
 
Sevcenko
Anri
Ronaldinjo
Lampard
Dzerard
Mesi
Teri
Nesta
Esli Kol
Rio Ferdinand
Ceh

Zamjene:
Eto, Drogba, Ronaldo
Pirlo, Balak, Kaka, Makelele, Nedved
Kanavaro, Maldini, Ture, (mozda) Ramos, Galas, Kris
Bufon, Kasiljas
8-)
malo vise izmjena nego inace ali dobar klub bi mogao to sebi da priusti :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top