BISERI ;)))

HELLGIRL

Primećen član
Poruka
533
Nadam se da je i vase drustvo ''ludo'' kao moje...
Pa izvol'te. Evo,ja cu poceti:
-Nisam ja veslala sise
-Deki brate,sto mrzim uzrecicu brate
-Prosula mi se sisa preko simsa
-Cekam skankic na vocnoj strazi
-Crna sam ko les
-Pinut mire
-Vidi Ana skinula ruku(gips)


:-)))
 
Imao sam ortaka s kojim sam bio u osnovnoj i srednjoj!

Koliko je 4 + (-4) !?
- Pa minus nula !!!
(smeh)
- Pa, sta se smejete, to je ispravno, al' se ne koristi tako cesto!
--------------------------------------------------------------------------------
Kupujemo pljeskavice:
- Sta imate od predloga?
--------------------------------------------------------------------------
- Ajde da posecemo ovo drvece da ne duva vise vetar
-------------------------------------------------------------------

ima ih bar 20x vise , al' ne mogu da se setim trenutno
 
-Sto glupas luposti!
-Sa mog stanovnistva stvari izgledaju ovako...
-Ona moze volu rogove da iscupa
-Recenica za prevodjenje iz engleskog: Sto je vise znam, vise je poznajem.
-On je imao neki osecaj bezosecajnosti.
-Koja su prirodna bogatstva Crne Gore?
Krecnjak!
-Ja pijem samo vakumiranu vodu (flasiranu).
-Meni se svidja ona legenda kad Ahila majka potopi u vodu kako bi bio bezivotan...
-To kraje veoma tratko.
....etc
 
-Više volim da jedem nego 'leba da jedem
-Steva Rossa (umesto Stella Rossa)
-Nemoj da ti polomim frakturu lobanje
-Yebo ti ja pas mater
-Đ Kepa (umesto di-džej Kepa)
-Nisam učio brate (odgovor profesorki latinskog)
-Čaos (film se zove Haos, a piše Chaos, kako sam tad umro od smeha...)
-Ja: Kako se beše zove onaj španac vozač relija
Ortak: Colin McRae?
-We fucked a hedgehog


ima jedna mnogo dobra provala ali mora da se objasni, a o biserima tipa lik koji misli da je Metallica vrsta muzike, da ne govorim. debil!!
 
Arnold_Layne:
-Nemoj da ti polomim frakturu lobanje
-Yebo ti ja pas mater

Ovo je najbolje
lmao.gif


Arnold_Layne:
ima jedna mnogo dobra provala ali mora da se objasni

samo izvoli ;)


Evo i od mene par bisera :arrow:

Ovaj biser mi je sestra prichala:
Odgovara ona latinski i profesor (koji je, btw, star ko stara Grchka, a uz to je zavrsio par fakulteta...5 chini mi se...izmedju ostalog i teologiju) je pita za ime...
Inache, ona malo chudno izgovara slovo "L"
profesor-Kako se ti, sine, zovesh?
ona- Jelena, profesore.
profesor- Kako, kako?
ona- Jelena
on opet
profesor- Kako?
ona- JELENA
profesor- Je li JeLena? (pritom naglasivshi L)
ona- Jeste
profesor- A, sine...a ja sam mislio da si umjesto L rekla B
lmao.gif


A ovaj biser je od sinoc:
Na zurci u jednom lokalu prilazi jednoj mojoj drugarici neki lik koji je sa mnom ishao u osnovnu shkolu, ali ga ne poznajem (osim imena ne znam nishta o njemu). Elem, pita on nju neshto, nisam chula shta,pretpostavljam isto shto i mene odma' posle. Ovako je to bilo:
-Milice, jesi li raspolozena da ja i ti ________(ovaj dio nisam chula od preglasne muzike) na jednu noc?
-ja, shvativshi shta hoce, odmahnem rukom i udaljim ga od sebe. medjutim :), prilazi on opet onoj drugarici i pita je neshto i ona mu pokazuje na dvije cure; on ih zagleda, zagleda, pa odmahne glavom i opet mi prilazi i kaze:
-A, Milice, mooolim te. Dvije noci? Tri noci?
(sa sve ochajnichkim izrazom lica :lol: )
-Skloni se- kazem mu ja i odaljavam ga od sebe i on posle 5 sek. opet prilazi i kaze:
-A dobro, onda mi bar pokazi neku curu.
Bwahahahaha
lmao.gif

Koliko neko moze biti ochajan da ovako postupi?!? :lol:

Ima ih josh, kasnije cu napisati
 
ne mogu da objasnim zato što je bezveze bez ruku...

ali evo još malo drugih bisera

pre mesec dana otprilike bejah ja na nekoj žurci, muzika očaj. Arlaukanje i zavijanje najgore vrste. ali društvo super. i sad pričamo i zamoli me drug da tražim ''Koktel Ljubavi''. ja prvi put čuo za tako nešto odem za šank. barmen vidim smeje se ali kaže da nema. na kraju skontam da je to neka seljačka pesma. svi su popadali od smeha inače.
koji blam ybt i danas se prepričava...užas

osnovna škola. lik čiji su biseri ona dva što je Mesečeva_Kči označila kao najbolje (lik je glup ko pomračenje Sunca) našao mobilni telefon na odmoru i sakrio ga u žbunje. na sledećem času ulazi nastavnik Tehničkog, sirovina seljačka, i kaže citiram
''Nestao je telefon jednog deteta''
samo u tom trenutku vidiš tog lika (pomrčinu) koji skače iz klupe vičući ''NISAM JA, MAJKE MI!! NISAM JA, MAJKE MI!!''. svi ostali sede mirno, hahaha.

taj profesor tehničkog stoji dežura na odmoru dolazi mama da mi pravda izostanke. pita njega
''Izvinite, jeste li vi profesor Milovan?''
a on će onako poluuvredjeno
''NE! Ja sam NASTAVNIK Milovan!''
a nastavnik niži rang od profesora, KAKO JE GLUP!!

znate one glupe fore iz osnovne tipa kaži ''A'' - ''Aknem ti ga''
''Molim'' - ''Opalim te golim'' i slične gluposti
Ja: nešto pitam ne sećam se šta
Ortak: Molim?
Ja: Aknem ti ga
Ortak: Nisam rek'o A
Ja: Aknem ti ga



e setio sam se pre pet minuta jedne ultraekstramegagiga provale ali sam sad zaboravio. najbolje se zaboravlja. izmeniću poruku ako se setim
 
Dakle, da nastavim...

Ovo je bilo u osnovnoj shkoli...7.razred, chini mi se, odgovara jedna cura (koja je inache, glupa k'o noc...chak mislim da nije ni upisala srednju) Novi Zeland i pita je profesor da pricha o reljefu. Ona, naravno - cuti, a on da joj pomogne kaze: "Pa to mozesh prochitati sa karte...Shta oznachava kafena boja na karti?" Jedan drug, vidjevshi da ona nema pojma, kroz shalu kaze tiho "plantaze"...par njih se nasmije i svi chekaju shta ce ona reci. Nije proshlo ni par sekundi, a ona, onako ozbiljna, zaista vjerujuci u ispravnost onoga shto pricha, kaze "Plantaze"...svi se odvalili od smijeha, a profesor ozbiljan: "Chega?...plantaze chega?", a ona: "Pa, kafe" (napominjem, bila je ozbiljna)...profesor: "Koje? Don cafe ili Grand?" :lol:


A i sad imam jednu curu u razredu koja ne da je glupa, vec svi pochinjemo da sumnjamo da je malo retardirana...ozbiljno, bez zezanja...josh ima neku degensku facu..i pokrete... A bash me nervira...proshle godine me spopadala po hodnicima da ce doci kod mene kuci, saznala je i gdje zivim, trazila mi broj telefona koji joj nisam htjela dati, ali, avaj, saznala je i to...pa me zvala jedan dan...najezila sam se kad sam joj chula glas + shto je imala obichaj da dosheta iza mene i gladi me po kosi :evil: Ove godine me ne smara vishe...rekla sam joj fino da me se kloni (tj. da mi nevidjeno ide na zivce...shta cu kad sam uvijek direktna i iskrena :shy: )...ipak, trebalo joj je vremena da shvati da sam ozbiljna.
Proshle godine pred kraj chasa daje ona meni i josh jednoj drugarici katalog Avon-a, da pogledamo. Listamo mi i naidjemo na neku narukvicu od bijelih perlica koja, btw, ne koshta ni 2 eura i pita ona, potpuno ozbiljna: "Jesu li ovo pravi biseri?" Ja je gledam, ne mogu da vjerujem shta pita, i kazem:"Nisu.", a ona odgovara: "A nishta onda, izdrljace mi se."
Da ne napominjem njene bisere tipa da Balkansko poluostrvo trazi u Rusiji!!! i da na karti Azije i jednog dijela Afrike ne moze naci Aziju!!! :roll:


A onda jedan drug iz osnovne je odvalio na pitanje na kojem poluostrvu mi zivimo: - Jugoslovenskom.

A ovo mi je drugarica prichala:
Diktira profesor iz istorije lekciju "Srbija u 13. i pochetkom 14. vijeka" i dolazi do dijela: " Osvojene zemlje Milutin je zadrzao kao miraz uz Simonidu, maloljetnu cerku cara Andronika II koja je srednjovjekovnom srpskom kralju bila peta zene, Kada je dovedena u Srbiju bila je josh dijete i imala je 6 godina. Milutin je imao i neprilika sa sinom Stefanom..."
i prekida ga jedan lik i kaze: "Shto? Muvao mu zenu?" :lol:
 
Beograd je glavni grad Jugoslavije i nalazi se na Vracaru.

Gladni ulicari su uzeli gladne ptice i pojeli ih.
(tako su se zarazili pticijim gripom:-)))

Jajovod od trepavice.-Za jaja od prepelice-(moja naduvana ortakinja)
 
Kad je u 7. razredu moj drug odgovarao geografiju, lekciju od Aziji.
Pita ga nastavnica: Koji okean je istočno od Azije?
Moj drug: Severni Ledeni okean

Dobar je kao drug, ali glup k'o ćurka, tj. ćuran
 
Jedna prvakinja - Prof.latinskog je jednoj mojoj drugarici dao 1 zato shto je imala Panteon.
ja - Imala je shta?
ona - Panteon.
ja - Objasni.
ona - Ma znash... ona zvijezda u krugu.
ja - Hahah...to je pentagram!
ona - E, to...
:lol:
 
Evo pre neki dan na casu informatike profesor nam ocenjuje neke prezentacije,
. i sad on vidi prezentaciju jedne moje drugarice i kaze joj da je u redu i da izvadi disketu, a ona pogresi dugme pa umesto da izvadi disketu, ona ugasi kompjuter, i ovaj se iznervira i zalepi joj keca ko vrata


01_4.gif
 

Back
Top