prolece leto '06

D

divlja

Gost
Zenske, stavljajte ovde sve lepe slicke na koje naletite na netu, a ticu se garderobe za prolece leto 2006., ono sto vam se svidja, sto bi da posedujete i nosite. Malo RZMRMRDA! :p




Papucice! :D



Kimono bluza! 8)




Ogromne su, al' meni se svidjaju! :lol:




Prolecna pidzama, ovo cu da narucim iz Amerike. :p
 
el ces sve zajedno da ih nosis sa sve onim naftnim platformama sa prethodne fotke?od ponedeljka cu da odem na neki sadomazo site da vam postavim nove modele bicheva i koznih maski koje cu ja da nosim ovog leta.da se loma razmrdam.
 
Ove cipele s platformama (ne ove što je divlja postovala, nego one kojih je pun grad odjednom) mene asociraju na jedan stari film (ne sećam se kako se zove) al' sam sigurna da je u njemu bila jedna devojčica koja je imala jednu nogu kraću od druge i da je nosila jednu takvu, crnu cipelu s platformom a drugu običnu... Zbog te asocijacije su mi odvratne
 
dhsp061010051.gif

ovako nešto deluje opušteno...
 
moram da uhvatim par genki sa kontejnera pa da postujem.i onako mi neki modeli sa pariskih dana mode vrlo lice na nasu svakidasnjicu.dok se svet trudi do iznemoglosti da ispovraca nesto novo,nama to ko dobar dan.
 
Могле сте да нађете неке са женским атрибутима..а и мало лепше, види ону стондирану разрограчену малолетницу... пфуј..а и обучене су по најновијем диктату бугарског Модног журнала из '53.
 
Da vam otkrijem jednu tajnu, ja volim sesire i svi me zajebavaju zbog toga, leti ih bas nosim!:lol:

Vec duze vreme jurim jedan, al' nema nigde! U proslom Ellu je bila slika, ako nadjem postovacu ovde, te ako neko vidi u gradu da mi javi!:razz:
 
Daj bre ovo je sve bez veze... ja sve stari koje vidim deluju lepo na prvi pogled al' ih nikad ne bih nosila a ova druga kategorija su obične stvari za koje znam da ima bolje al' nema po slikama :lol:
Ahhhaaahaaa... divlja evo šeširića...

SGE.PGD57.041004200851.photo00.default-261x384.jpg
 

Back
Top