Blokeri, Blokmeni

Хехе...блоковџија. Само глупе су ти те форе као сад ћемо да јуримо уљезе...

Људи су НБГ поредили са гетом...на сваких 200 метара је постојао баскет терен...много бетона...огромна и неразвијена општина (пре 15, 20 година)...па аналогно Бронксу...

Знам да ми је својевремено, кад сам рекао да сам из блокова, неко рекао...аха...значи играш баскет и слушаш реп...:shock: :o :shock: ...која глупост...

Данас је НБГ најразвијенија и најбогатија општина у БГ и општина са највећим потенцијалом, највише се гради и највише ће се градити...од пословних комплекса до осталих културних, спортских... установа.

P.S. Ја сам у савским блк...и не бих се селио. Мрежа путева је ОК (док се не дође до моста), до центра сам јавним превозом за 20 мин (колима брже). Близу је река, Ада...и буквално све што ми треба...пијаца, дом здравља, неколико ТЦ-а, спортски центри...у град идем само на факс, културне манифестације, провод...
 
Ljuba82:
у град идем само на факс, културне манифестације, провод...
:lol: ovo mi je bash smeshna rechenichica... ali ok...

ja sam blizu zemnskog keja, ali kao zivim u nekom bloku 7-8 tako neshto i verovatno ima neko slovo 8a, 7b... ali i to su kao blokovi? pa meni bash i ne... osetjam svoju pripadnost novom beogradu, ali 'blokovi' su onaj tamo kraj oko jurija gagarina po meni... savski kejitj i tako to... gde ima i tramvaja i buseva...

i da... posle svega 9 godina ne-zivljenja u centru [na zvezdari] primetjujem koliko se ljudi uzasno razlikuju... ljudi iz 'starog beograda' su malo uzdignutijeg nosa, i sa malo pogreshnijim sistemom vrednosti... globalizovano...
 
bigsister:
:lol: ovo mi je bash smeshna rechenichica... ali ok...

хехе...па на факс идем онако...селективно :roll: :lol: (тренутно 3 пута недељно)...пратим шта ми треба...а до града кад идем увече...није ми цимање...чак овде има толико тога да ми је некад боље да сам на реци или у крају...

...једино значи кад су у питању неки концерти, представе нпр...и кад физички морам да сам тамо...:lol: (како ово чудно звучи)...и тако и треба да буде...

Маре ал' си се урадио...сунце ти еб...
 
Ljuba82:
хехе...па на факс идем онако...селективно :roll: :lol: (тренутно 3 пута недељно)...пратим шта ми треба...а до града кад идем увече...није ми цимање...чак овде има толико тога да ми је некад боље да сам на реци или у крају...

...једино значи кад су у питању неки концерти, представе нпр...и кад физички морам да сам тамо...:lol: (како ово чудно звучи)...и тако и треба да буде...

Маре ал' си се урадио...сунце ти еб...
Nisi ti nista video :) Kad budes bio na netu javi se da ti pokazem jednu sliku ;)
 

Back
Top