Emulator za SPS2

-|The MilkMan|-

Primećen član
Poruka
834
E sad, znam da je ova tema vetj bila medjutim meni treba pomotj...
Jako sam se napalio na neku igru za SPS2(Budokai), pa sam reshio skinem neki emulator za tu konzolu, poshto trenutno nemam love... :-(

Treba mi neko ko je vetj koristio ili zna kako se koristi neki emulator...
Imam nekoliko pitanja za tu osobu:
1.Koji je emulator najbolji?
2.Sa koje adrese da ga skinem?
3.Molim Vas, da mi dosta detaljno objasnite kako se instalira i podeshava.

Molim vas, pomozite mi!!!
Unapred HVALA!!!
Veeeeeeeliki pozdrav od Arch-a...
 
Ne bih da te obeshrabrim ali stvari stoje ovako:
1. Ima gomila emulatora koji ne rade.
2. Do sad sam od ozbiljnijih igara procitao negde da je moguce pokrenuti WiningEleven (ne znam koji bi deo), ali i da nema zvuka onda.
3. Po sadasnjim prognozama PS2 ce biti moguce emulirati tek 2007 (i to nije sigurno)
Naravno da bi se bacili svi da igraju dobre naslove sa PS2 kojih ima gomila, jer je PC pomalo u krizi.

Pozzzzzzzzzzz
 
monte32:
Ne bih da te obeshrabrim ali stvari stoje ovako:
1. Ima gomila emulatora koji ne rade.
2. Do sad sam od ozbiljnijih igara procitao negde da je moguce pokrenuti WiningEleven (ne znam koji bi deo), ali i da nema zvuka onda.
3. Po sadasnjim prognozama PS2 ce biti moguce emulirati tek 2007 (i to nije sigurno)
Naravno da bi se bacili svi da igraju dobre naslove sa PS2 kojih ima gomila, jer je PC pomalo u krizi.

Pozzzzzzzzzzz



A ti si vetj nekada imao emulator???
 
nije napravljen dobar SPS2 emulator.
cak i za sony 1 i dan danas ima problema, posto ne mogu svi emulatori sve igrice da pustaju.
Zao mi je ali nema leba od toga.
 
Skinuo sam PCSX2, emulator za SPS2.Ali(bez ovog "ALI" se nikada ne mozhe...), ne mogu da nadjem BIOS file koji mi je potreban za pokretanje igre...Mozhete li malo, molim vas, pogledati na netu za mene, poshto ste vi sigurno sposobniji(ja sam vetj trazhio...)...TNX UNAPRED!!!
 
09.04.2006. Stigao je PCSX2 0.9!
Svi ljubitelji PS2 emulacije dugo su čekali pojavu nove verzije PCSX2, i ona je konačno pred nama. Evo i najvažnijih novina:

* VU1 Speedups and fixes, needs more testing but seems better
* CDVD Timing Improved wait times for commands reduced.
* Misc eeRec bug fixes made
* Vif stalls greatly improved loads more games now work!
* Counters modified with gates and improved accuracy
* Cycle counting in EE/IOP done on branches to cut download 2D speed up by over double!
* Misc VIF unpack fixes
* GIF Stalls should now work correctly
* Virtual Memory for Windows XP users, quicker than TLB
* Difference CPU options can be mixed and matched by users choice
* SIF communication fixed, games can now be booted via the bios (in most cases)
* Lots of other fixes have been made by due to lazyness we didnt document! :D

Ukratko, ovaj najnoviji build karakteriše daleko bolja kompatibilnost, ali i blago ubrzanje samog procesa emulacije. Neke igre sada deluju zaista spektakularno ali po pravilu i dalje imaju probleme sa emulacijom 3D grafike, koja je ili daleko od kompletne ili je neverovatno spora. Ipak, videti sjajno emulirani WWE Smackdown vs Raw 2006 pa makar i sa 5 frejmova u sekundi, nešto je o čemu smo do sada mogli samo da sanjamo.
WWESVR2006.jpg

Naravno, link za download emulatora možete pronaći u našoj PS2 sekciji, a mi samo napominjemo da trenutno postoji bug sa kontrolerima, tako da za igranje možete da koristite samo onaj koji Windows pronalazi kao primarni.

Takođe, topla preporuka je da posetite zvanični PCSX2 forum za ogromnu kolekciju screenshotova. Za "domaću" diskusiju u vezi novog PCSX2 posetite ovu temu na nasem forumu.

www.emulationgalaxy.co.yu
 

Back
Top