REX

Ja sam citao jos u proslom veku. . . Nista posebno, samo su drljali ono sto masa hoce i stalno su se utrkivali sa Polzovicima, ako oni su ovo ono. . . U svakom slucaju sta znam. . . Mene nijedne novine ne zanimaju, a pogotovu oni. Samo ce pisati za ono sto je moderno, a ne i za ono sto valja i stalno ce kukati da se pretplatis i sl.
 
. . .:
Ja sam citao jos u proslom veku. . . Nista posebno, samo su drljali ono sto masa hoce i stalno su se utrkivali sa Polzovicima, ako oni su ovo ono. . . U svakom slucaju sta znam. . . Mene nijedne novine ne zanimaju, a pogotovu oni. Samo ce pisati za ono sto je moderno, a ne i za ono sto valja i stalno ce kukati da se pretplatis i sl.

Oni su radili onaj Punk off petkom na NS+ ?
 
Oni su radili "Hard Rock", a "PUNK Off" koliko ja znam je redio neki celavi lik. . . Mislim da je on kasnije radio i larmanje. . . Nisam siguran. . .
 
ma ne trebaju mi, imam ih gomilu, kupim jedan chasopis da bih prochitao dve-tri stvari koje me stvarno zanimaju. 'ebo ih djule van gog i bugarski metalci. kupish REX, mislish, postoji MEX zaseban i necjesh vishe morati da vadish srednje strane, kad ono pola REX-a su bugarski litvanski turkmenistanski novozelandski aboridzanski metalci. uzhas.
 
+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:
jer si siguran :confused:
ako postoji i dalje hocu da se pretplatim,sto ne bi bilo pametno?
a sto je tako jeftino.. :lol: ?
pred kraj je jedan br.bio po 150 din,
nemoguce da je sad jeftinije :D ???

Citao sam zadnji broj.
Ma likovima su non-stop dizali porez. Nisu mogli da se drze oko pozitivne nule.
Pa su morali da prodaju preko crnog trzista. Imam sait tu negde mogu ti ga napisem.
 

Back
Top