Republicki izbori na forumu

Za koga bi ste glasali?

  • SRS

    glasova: 25 25,8%
  • SPS

    glasova: 0 0,0%
  • DS

    glasova: 15 15,5%
  • DSS

    glasova: 18 18,6%
  • Karicevi

    glasova: 1 1,0%
  • Chedini

    glasova: 23 23,7%
  • SPO

    glasova: 3 3,1%
  • Nova Srbija

    glasova: 2 2,1%
  • Neki od ostale boranije

    glasova: 2 2,1%
  • Ni za koga

    glasova: 8 8,2%

  • Ukupno glasova
    97
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.316
Da padne vlada,forum bi glasao ovako......
Postavicu za par minuta anketu sa svim relevantnijim kandidatima.....pa da vidimo ko ce biti ubedljiv...nazalost,mislim da unapred znam.....
Anketa je tajna a ko hoce moze na temi i javno da se izjasni.
 
'ХА хаахахахахах
Па зар СПО није Православна Нацонална??????
А ти рече да ниси ни једно ни др.

Свети Исаак Сирин
Заволимо тишину док свет не буде умро у нашим срцима. Сећајмо се увек смрти, и у овој мисли се приближимо Богу у срцима нашим – и задовољства овог света ће добити наш презир.
 
BL, ja jesam ateista i nisam nacionalista. Ali taj Draskovic je najinteligentniji od svih njih. Najnachitaniji, najbolji retor.... A kad sam procitao njegove knjige mnoge sam stvari shvatio. On nije nacionalista niti neki preozbiljan vernik on jednostavno iznosi pravo chinjenichno stanje u tim knjigama.
 
Jeste Vuk pametan čovek, ali bolje bi mu bilo da se drži pisanja, u tome je dobar...
Ne bih i neću glasati, jer Srbija neće još sto godina imati ozbiljnu političku alternativu, niti pojedinca...
Sve ovo je besmisleno, desiće nam se što će nam se desiti.
SRS mi se čini kao najiskrenija stranka, ali ni oni se ne bi bolje pokazali na vlasti...
Tako da - niko. Kad već ima ta opcija, i ovde i u životu :roll:
 
DellBoy-011:
Šta je za tebe ozbiljna politička alternativa?
Levo, desno, centar?
I da li je bolje od dva zla izabrati manje ili pustiti druge da to čine umesto tebe?
Nisam mislila ni na šta konkretno, a nisam ni toliko upućena, da budem iskrena... Bolje. Svo to kategorisanje u "leve ili desne" vodi samo do još podela, i ništa korisno nemamo od toga...
Ja se nadam da ćemo jednog dana doći do "stadijuma" kada će stranke postati nepotrebne, i kada sistem neće ni imati ime. Ali to je neka daleka budućnost, fantazija... :rolleyes:
A za ovo drugo - da, ustvari svejedno mi je. Ne verujem da je bilo koje zlo značajno veće od drugog, kao što rekoh - biće nam što će nam biti, a nema to veze sa sudbinom.
Nisam rekla ništa novo. Jbg... :?
 
Kohen:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

radikali su poznati , kao veoma odmereni u izjavama, narocito paze da nekoga ne nazovu izdajnikom, lopovom, narkomanom, ludakom,
Ma, radikali su toliko fini ,da je to prosto milina... :D
Ne govorim o ovima u skupštini, već o vama, narodu. Pogledaj malo izjave, pa uporedi... I ovde, na forumu, i međ' ljudima oko tebe.
A ni u skupštini niste mnogo pristojniji, samo ste manje direktni i nagli...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top