STA UCINITI DA TE ZAVOLI DEVOJKA (devojke znaju najbolje)

stefanzemun:
Moja devojka i ja smo imali lepu vezu, samo sto smo se redje vidjali, i sad smo se ohladili, sta ja da uradim da nam ljubav procveta, da se opet zagrejemo jedno za drugo?[/QUOTE

...hm...mislim da odgovor ipak ti najbolje znas...kakav je bio pocetak?...ljudi se vremenom uljuljkaju i zaborave na sitnice...pusti mastu...sam ces osetiti....jer verovatno ti ipak najbolje znas kakvi trenuci su vam bili najlepsi i sta ste zaboravili oboje da radite jedno za drugo...pa je doslo do zatisja...
..mada ja polazim od one...zatisje pred buru... ;)
 
stefanzemun:
Ljudi pomagajte danas mi je dan D. Biti il' ne biti!!

pa kad vec trazis pomoc ajde da ti pomognemo:
Dakle , vasa veza se istopila kao sneg na prolecnom Suncu.Pa nista.Gejsa, koja ume da bude i te kako savetodavna, dala ti je dobar predlog.Ja bih uz to dodao:napravi jedno lepo putovanje sa njom i to nemoj u Grocku vec negde na neko egzoticno mesto.Jedan nezaboravni tjedan, uz Sunce juznih mora, povratice bliskost.Unesite sebe u nekakav neobican ambijent, neobican dogadjaj.Osluhnite kako vasa srca kucaju i videt cete da ona kucaju u istom ritmu.Vi ste samo dospeli u nekakav oblik monotonije sto je opasno i za dugogodisnje veze a posebno za vas mladje.Ja moju vezu (ozenjen sam) i pored svakodnevnih velikih problema uspesno odrzavam upravo na taj nacin sto svaki vikend provodin sa suprugom na nekom neobicnom mestu.Novi idilicni ambijenti otvaraju i nove horizonte emocija i ne postoji osoba (posebno, zena) koja moze ostati ravnodusna prema svom partneru u tim novim okruzenjima.Ako ti treba konkretnija pomoc javi mi se na privatni box.I nadam se da ti ovo nije nekakva igra sa nama u forumu.
 
Moja devojka i ja smo imali lepu vezu, samo sto smo se redje vidjali, i sad smo se ohladili, sta ja da uradim da nam ljubav procveta, da se opet zagrejemo jedno za drugo?

Ubacis je u saht 2-3 dana ima da te se uzeli i obraduje kate vidi<3

- - - - - - - - - -

kako napraviti da te devojka zavoli i da nemoze bez tebe??a poznajete see dugo

Vrazbina kod baba vange<3
 
hqdefaultuohuohouh.jpg
 

Back
Top