Ponovo 20 god?

Betty

Elita
Poruka
21.481
12 dobrih razloga zašto NIKAKO ne želim da imam 20 godina!

[Zauvek mlada? Neka, hvala! :) ]


1. Na elektronsku poštu ili sms poruke naše nove ljubavi možemo odmah da odgovorimo. Nije potrebno da se prethodno konsultujemo sa 15 najboljih drugarica.

2. Kada nam majka da neki savet, ne protivimo joj se odmah. Možemo da je saslušamo i porazmislimo o tome šta nam je rekla.

3. Više se ne uguravamo u krpice u koje niti možemo da stanemo, nit nam stoje samo zato što su trenutno navodno u modi

4. Još uvek se dešava da nekoga nenamerno povredimo (rečima ili delom), ali zbog toga više ne želimo da umremo od stida.

5. Prilikom izlazaka imamo mnogo više vremena da se zabavljamo zato što više nismo opterećeni time da sve vreme moramo da trošimo u kuliranju

6. Još uvek nije prijatno trpeti večito nezadovoljnog i džangrizavog šefa, ali se barem nakon njegvoog "tretmana" više ne osećamo kompletno nesposobnim i beskorisnim

7. Možemo bez problema da preživimo vikend bez izlazka, sastanka ili nekog poziva na žurku, štaviše – uživamo u tome.

8. Kada nam se dopdane neki muškarac, ne moramo više da zapitkujemo drugarice da li gleda u našem pravcu. Možemo jednostavno da priđemo i da ćaskamo s njim. Ili, pak, da ga potražimo pogledom.

9. Seks je mnogo boji jer poznajemo svoje telo, zato što znamo šta nam prija i na seks ne gledamo više s takvom heberobathom ozbiljnošću :lol:

10. Još uvek možemo da se zaljubljujemo, da čežnjivo čekamo da nas ON pozove – ali sada znamo da ćemo preživeti ako se to ne desi.

11. Kada iznosimo svoj stav, ne moramo više da trpimo poglede tipa "hajde, odrasti pa se javi", "kad odrasteš, sve će ti se ka'sti" i sl

12. Znamo da postoje rafiniranije stvari od špageta sa paradajz sosom, ali ipak uživamo u njima.




Mene je ovo do suza nasmejalo, a neke tačke mi još uvek važe :mrgreen:
Da vidim vas, poletarčice i poletarci! :P
 
meni se bre ni jedna od tih stavki nije bila u 20 različita od današnjih.
hoću da kažem da se nisam tako ponašala nikada.
dakle ne slažem se nigde,
osim komentara za sex:p
 
nisi reagovala burno na mamine savete? :?
ja i danas reagujem burno....mislim, često. A i danas mi kažu da sam "mala" i ću shvatiti "kad porastem" :mrgreen: Kad su mi kolege u srednjem dobu, naravno da sam "mala".:lol:
 
Betty:
12 dobrih razloga zašto ne želim da imam 20 godina!

[Zauvek mlada? Neka, hvala! :) ]


.......



Mene je ovo do suza nasmejalo, a neke tačke mi još uvek važe :mrgreen:
Da vidim vas, poletarčice i poletarci! :P
:-) :razz: hahaahahahhhm...još samo da mi kažeš: šta je smešno u ovom tekstiću :?

mis'im :? ...si sigurna da si se ovome smejala sa 20...eejj, bre(c), sa 20 godina? :shock:







fuj...kozo jedna:razz:
 
jao nemoj jopš ti da me plašiš
ionako mi neštto čudno pucketa ormar i sto, i sve vreme mislim da je zemljotres opet :?
nisam se smejala sa 20 , smejem se sad :P Mislim, konsultacije...a da li će mi prići? A šta da mu kažem ako me pita...(pa spisak od 100 mogućih pitanja i bar 200 mogućih odgovora :lol: ), pa šta da mu kažem oću da raskinemo :lol: Itd, itd...beše to zavrzlama prava!
 
o, jesam! :P
svakog proleća tako :P čim grane sunce prorade mi leptiri u stomaku....dobro je da imam pokriće tj. partnera :lol: Ne znam za tebe, ali ja sam se osećala zaljubljeno i onih proleća kad amam baš nikoga nije bilo na vidiku :lol: Grebu lepitiri, a ja se pitam ma u koga sam to zaljubljena kad nikog nisam srela? :lol:
btw. dvizica, razjasni mi, jel to friško ošišana ovca?
 
Betty:
o, jesam! :P....friško ošišana ovca

...
btw. dvizica, razjasni mi, ?
...:-)


Znam šta je DVISKA :arrow: DVISKICA ( Ršum je upotrebio taj izraz u jednoj svojoj pesmi...)
... označava ovcu koja se još nije jagnjila (ili sterilnu ovcu, nisam siguran :? ...)

ali - dvizica......nisam čuo

Čao, Askice :razz: ...
 
Nista mi ne nedostaje. Mozda mi je malo zao sto sam pocela da sedim i sto mi seva u kolenu i kuku (!!) kad se menja vreme :)
A zamisli tek kad zadjes u godine kada te uopste ne interesuju muskarci - mora da je fantasticno! Koliko vremena za duhovni rast, koji mi je cesto bio uskracen zbogradi moje zaljubljive prirode!
 
Jooooj kolko puta sam ja ušla u raspravu s ženama koje rade samnom na ovu temu....
Nisu htele ništa ozbiljnije da mi daju da radim, sve kao ona je još klinka, ona nema pojma, ona ovo - ona ovo.... Ufff što sam šizela na to - al ko mi kriv kad sam zapela s 19 da radim :lol:

Uvek sam bila brbiljiva i znala sam da kažem - znaću da je belo - belo čak i kad dođem u tvoje godine al' ti u moje ne možeš da se vratiš pa sve i da kupiš najskuplju kremu.
Na komentar ja i ne želim da se vratim u tvoje godine imala sam bezobrazan odgovor - ne verujem da bi tvoj muž imao nešto protiv :lol:

Njih dve ni dan danas ne mogu da me smisle al' s ostalima sam ok
 
Betty:
12 dobrih razloga zašto NIKAKO ne želim da imam 20 godina!

[Zauvek mlada? Neka, hvala! :) ]

Mene je ovo do suza nasmejalo, a neke tačke mi još uvek važe :mrgreen:
Da vidim vas, poletarčice i poletarci! :P

uuuu ... mama mia.. najduzhe opravdanje do sada :wink: fali ti pechat.. hehe

Zamisli sebe sa 60 kako pi$e$ text "ponovo 50". Ma nikada :lol:
 

Back
Top