Kako vam je bilo juce?

glupisnupi

Zainteresovan član
Poruka
199
Da li je ono pomracenje sunca juce imalo kakvog uticaja na nas?
Na mene mislim da da.pala u kupatilu na ledja,evo me sada u bolovima + samo posle 2 sata se opet okliznem i zamalo ne ponovim isto.....bilo je jos primera sa meni dragim osobama..?
Sta mislite?
 
Ja sam primetila da su svi bili strasno nervozni. Drugarica kaze sa se silno posvadjela sa svojima, a i meni je keva dosla sa posla histericna pa smo se podzapale. Haos. Ali uticaj ce se tek pokazivati u narednom periodu. Pisala sam o tome u temi solarna eklipsa.
 
Neptunijanka:
Ja sam primetila da su svi bili strasno nervozni. Drugarica kaze sa se silno posvadjela sa svojima, a i meni je keva dosla sa posla histericna pa smo se podzapale. Haos. Ali uticaj ce se tek pokazivati u narednom periodu. Pisala sam o tome u temi solarna eklipsa.
A sta kad ti je bilo super? Da li je to onda nenormalno? :-)
Ja sam bila extra dobre volje i "nikad kraja nasoj sreci" a bez razloga... Da li da pocinjem da se brinem za svoju LJicnost?
 
glupisnupi:
Da li je ono pomracenje sunca juce imalo kakvog uticaja na nas?
Na mene mislim da da.pala u kupatilu na ledja,evo me sada u bolovima + samo posle 2 sata se opet okliznem i zamalo ne ponovim isto.....bilo je jos primera sa meni dragim osobama..?
Sta mislite?

ja sam vec dve nedelje jako bolesna....
vrtoglavica i nesvestica, ne znam kako kuckam,nista ne vidim...
 
HM....neznam sta je to....Bas mi je zao Bebo...Milice ....i svi koji prolazite kroz isto...
..citam na nekim forumima da se uticaj oseca po dva ,tri meseca ...mada su misljenja oprecna...hm hm....i kao da ustvari zavisi od toga koja ti je i da li ti je planeta u Ovnu......nista ne znam o tome ,ali vidim deluje...iako ja nemam licno ni jednu planetu tamo polozenu ...al dal mozda sto je sunce u prvoj a u losem aspektu sa saturnom i mesecom....hm....ko ce ga znati....znam samo da sam imala ludu srecu...kupatilo je tako malo ( a ja velika ;O) pa kad sam se prosulaaaa....samo mi nije jasno kako sam se prosula bas izmedju kade i WC solje a da ni u sta glavom nisam zviznula...samo sam se opruzila na ledja...o BOZE....neverovatno...evo ,sada radi "Fastumgel" ,lecim se polako,ali mogu samo Bogu da zahvalim...
 
meni je bilo odlicno, posto sma cekao to pomracenje 2 meseca :)
al je moja macka pobesnela otprilike u vreme maksimuma i trcala k'o luda po stanu, skacuci po zavesama (sto nije radila od kad je bila mala maca).....
 
glupisnupi:
Da li je ono pomracenje sunca juce imalo kakvog uticaja na nas?
Na mene mislim da da.pala u kupatilu na ledja,evo me sada u bolovima + samo posle 2 sata se opet okliznem i zamalo ne ponovim isto.....bilo je jos primera sa meni dragim osobama..?
Sta mislite?
Ništa neobično !!! Kada se POMRAČI SUNCE, to biva i od " Džek Denijelsa ", a nekmoli da neće od nebaždarene RADžE !!! :lol:
 

Back
Top