KAKO OSVOJITI MUSKARCA RAKA???

RAK: je Kardinalni Vodeni Znak. U Zodijaku dolazi posle znaka Blizanci. Blizanac je kao malo dete rasejane paznje, koje samo "leti" od stvari do stvari. Rak je kao malo dete koje zgrabi nesto i ne zeli to da ispusti iz ruke ni po koju cenu, i baci se u histeriju ako mama i tata pokusaju da mu to oduzmu. Rak takodje ima legendarne drasticne promene raspolozenja.

Nekoliko saveta kako se ponasati prema osobama koje imaju jakog Raka u horoskopu:
Kako reci da li je znak jak....ako osoba ima Sunce, Mesec ili Podznak (Izlazeci znak) u tom znaku i takodje ako ima Mesec udaljen do 6 stepeni od izlazeceg znaka Raka.

Muski Rak uvek zeli ono sto ne moze da ima. Kad konacno dobije to sto zeli, momentalno zaboravi na to. Jedna moja prijateljica mi je jednom rekla da je njen decko koji ima Raka u suncevom znaku, skoro ponistio nekoliko sastanaka s njom izgovarajuci se da je imao tezak dan na poslu i da je previse umoran da dodje i da on to nastavlja takvo ponasanje prema njoj sve vise i vise. Rekao sam joj sta da radi.
Sledeceg dana me je nazvala i rekla mi je "Upalilo je, telefon je zvonio u 9 uvece i nisam podigla slusalicu".
Pitao sam:"Tacno u 9?', rekla je:"Da". "Odlicno, to je bio on", odgovorio sam. "Onda je telefon zazvonio u 9:30, i opet nisam podigla slusalicu", nastavila je. "Tacno u 9:30?", pitao sam, odgovorila je "Da". "Kako predvidljivo!!!". "Onda je telefon zazvonio tacno u 10 pm, podigla sam slusalicu i rekla "halo".
"Sta je on rekao?". "On je rekao "pa gde si ti, gde si bila?", nije cak rekao ni "halo" samo "gde si bila?".Dosao je kod mene posle toga u roku od pola sata i ostao celu noc."
Kao sto rekoh Rakovi ne mogu da podnesu da izgube bilo sta.

Nikad ne dajte muskom Raku jasan kompliment. Ako im kazete da dobro izgledaju , oni ce misliti da nesto nije u redu i da ih zezate iz nekih razloga. Morate da im kazete da izgledaju "ne tako lose danas" i da li to pokusavaju da iz korena promene zivotni imidz, ugledacete osmeh na njegovom licu.

Muski Rakovi su poznati po tome sto stalno "bockaju" zene u svom zivotu sve dok one ne "puknu". Oni zele da "razbesne mamu". Ako ste u vezi s jednim samo budite "stroga mama"koja pokusava da im pomogne da srede svoj zivot. Stalno ih ispravljajte u svemu. Ako vas vas muski Rak pita da li ga volite, recite mu jednu od sledecih recenica:

1. "O razmislicu o tome". Ako pocne da vas pritiska da odgovorite, recite "Zaboga, znas da sam jako zauzeta. Sad trosim dragoceno vreme iako sam opterecena poslom da bih razmisljala da li te volim ili ne, mislim da ti to govori nesto, ali neki ljudi nisu nikad zadovoljni !"

2. Kazite "Da, da, naravno..uh uh, oh...hmhmh..." i pravite se kao da ste zaboravili kako se ON zove. Onda recite "Uh izvini,kako se ono bese zoves?...kako god da se zoves volim te."
{ja bih ga nazvala drugim imenom....jel mi dobra ideja?))}

3. Recite mu da imate bolji ukus od toga [od njega].

4. Ako zelite da mu kazete da ga volite, recite "Ne znam zasto se uopste bakcem s tobom"
 
Kako "smuvati" momka - Nikola Stojanovic

.......iz položaja Meseca i Venere u horoskopu muškarca možemo videti kakav tip žena određeni muškarac voli kao i kako ga “ smuvati “.

Muškarac sa Mesecom u Ovnu voli hrabre, jake, sposobne žene, podsvesno u ženi tražI lidera; sa Venerom u Ovnu voli žene sa muškom frizurom, koje se bave sportom, pomalo mišićave, mršave čak i koščate. Takođe voli da njega žena “ smuva “.

Muškarac sa Mesecom u Biku voli imućne žene, dobre kuvarice, žene koje su štedljive i vode računa o ekonomiji; sa Venerom u Biku voli punije žene sa svim naglašenim ženskim atributima, udvaranje je obavezno uz dobro jelo…
Muškarac sa Mesecom u znaku Blizanaca voli pričljive žene, inteligentne, pada na “ dobar razgovor”, voli žene mladolikog izgleda i ponašanja, kao i žene koje uživaju u vožnji kolima i kraćim putovanjima. Sa Venerom u Blizancima voli žene naglašeno uskog struka, lepih ruku i
ramena…

Muškarac sa Mesecom u Raku voli žene koje često plaču, voli žene koje vole da borave u kući, dobre domaćice i na nesvesnom nivou u ženi traži svoju majku. Sa Venerom u Raku voli lepe grudi, izazovan dekolte i voli kada je žena doterana i u kući.

Muškarac sa Mesecom u Lavu voli uspešne žene, žene na položaju, iz poznatih uglednih porodica, voli da se pohvali svojom ženom. Sa Venerom u Lavu - žena mora biti izuzetno odevena, kao d aide na izbor za mis…

Muškarac sa Mesecom u Devici voli vredne žene, pedantne, uredne, koje brinu o muževljevom zdravlju…Sa Venerom u Devici “ pada “ na seksi pupak, na lep stomak, na jednostavnu garderobu…

Muškarac sa Mesecom u Vagi voli umiljate i lepe žene, manekenke, političarke, pravnice, žene iz javnog života. Sa Venerom u Vagi najviše reaguje na žensku zadnjicu…

Muškarac sa Mesecom u Škorpiji voli žene naslednice neke imovine, žene naglašene erotike koje ne skrivaju svoje draži, žene čiji izgled i pojava predstavljaju “ otvorenu ponudu “…Sa Venerom u znaku Škorpije voli stil oblačenja gde se sve “ vidi “, “ pada “ na cigansku muziku…

Muškarac sa Mesecom u znaku Strelca voli žene koje prate modu, koje svojim izgledom podsećaju na žene sa stranih podneblja; voli obrazovane žene, sa fakultetskom diplomom, koje se bave sportom, a pogotovo tenisom… Sa Venerom u Strelcu reaguje na duge noge, mini suknje, šorceve…

Muškarac sa Mesecom u znaku Jarca reaguje na tamniji ten, crnokose žene, ozbiljnog, pa čak i tužnog izraza lica; takođe voli starije žene…Sa Venerom u znaku Jarca voli klasičan stil oblačenja, žene obučene u kožu, tamnije tonove garderobe.

Muškarac sa Mesecom u znaku Vodolije voli druželjubive žene; njegova deviza je “ prvo druženje, pa veza “, voli inteligentne žene…Sa Venerom u Vodoliji voli žene ekscentričnog izgleda i stila oblačenja, reaguje na ženske noge, pogotovo listove.

Muškarac sa Mesecom u znaku Riba voli tajanstvene žene, povučene, stidljive, koje deluju kao d aim uvek treba nečija pomoć…Sa Venerom u znaku Riba reaguje na lepe čarape, cipele, donje rublje…

Na samom kraju, savet bi bio: Ako želite da “ ulovite “ muškarca koji vam se dopada, odglumite položaj njegovog Meseca i Venere…Biće vam zabavno, a vrlo je verovatno da ćete i uspeti. Sretan “ lov “!
 
beba_toronto:
RAK: je Kardinalni Vodeni Znak. U Zodijaku dolazi posle znaka Blizanci. Blizanac je kao malo dete rasejane paznje, koje samo "leti" od stvari do stvari. Rak je kao malo dete koje zgrabi nesto i ne zeli to da ispusti iz ruke ni po koju cenu, i baci se u histeriju ako mama i tata pokusaju da mu to oduzmu. Rak takodje ima legendarne drasticne promene raspolozenja.

Nekoliko saveta kako se ponasati prema osobama koje imaju jakog Raka u horoskopu:
Kako reci da li je znak jak....ako osoba ima Sunce, Mesec ili Podznak (Izlazeci znak) u tom znaku i takodje ako ima Mesec udaljen do 6 stepeni od izlazeceg znaka Raka.

Muski Rak uvek zeli ono sto ne moze da ima. Kad konacno dobije to sto zeli, momentalno zaboravi na to. Jedna moja prijateljica mi je jednom rekla da je njen decko koji ima Raka u suncevom znaku, skoro ponistio nekoliko sastanaka s njom izgovarajuci se da je imao tezak dan na poslu i da je previse umoran da dodje i da on to nastavlja takvo ponasanje prema njoj sve vise i vise. Rekao sam joj sta da radi.
Sledeceg dana me je nazvala i rekla mi je "Upalilo je, telefon je zvonio u 9 uvece i nisam podigla slusalicu".
Pitao sam:"Tacno u 9?', rekla je:"Da". "Odlicno, to je bio on", odgovorio sam. "Onda je telefon zazvonio u 9:30, i opet nisam podigla slusalicu", nastavila je. "Tacno u 9:30?", pitao sam, odgovorila je "Da". "Kako predvidljivo!!!". "Onda je telefon zazvonio tacno u 10 pm, podigla sam slusalicu i rekla "halo".
"Sta je on rekao?". "On je rekao "pa gde si ti, gde si bila?", nije cak rekao ni "halo" samo "gde si bila?".Dosao je kod mene posle toga u roku od pola sata i ostao celu noc."
Kao sto rekoh Rakovi ne mogu da podnesu da izgube bilo sta.

Nikad ne dajte muskom Raku jasan kompliment. Ako im kazete da dobro izgledaju , oni ce misliti da nesto nije u redu i da ih zezate iz nekih razloga. Morate da im kazete da izgledaju "ne tako lose danas" i da li to pokusavaju da iz korena promene zivotni imidz, ugledacete osmeh na njegovom licu.

Muski Rakovi su poznati po tome sto stalno "bockaju" zene u svom zivotu sve dok one ne "puknu". Oni zele da "razbesne mamu". Ako ste u vezi s jednim samo budite "stroga mama"koja pokusava da im pomogne da srede svoj zivot. Stalno ih ispravljajte u svemu. Ako vas vas muski Rak pita da li ga volite, recite mu jednu od sledecih recenica:

1. "O razmislicu o tome". Ako pocne da vas pritiska da odgovorite, recite "Zaboga, znas da sam jako zauzeta. Sad trosim dragoceno vreme iako sam opterecena poslom da bih razmisljala da li te volim ili ne, mislim da ti to govori nesto, ali neki ljudi nisu nikad zadovoljni !"

2. Kazite "Da, da, naravno..uh uh, oh...hmhmh..." i pravite se kao da ste zaboravili kako se ON zove. Onda recite "Uh izvini,kako se ono bese zoves?...kako god da se zoves volim te."
{ja bih ga nazvala drugim imenom....jel mi dobra ideja?))}

3. Recite mu da imate bolji ukus od toga [od njega].

4. Ako zelite da mu kazete da ga volite, recite "Ne znam zasto se uopste bakcem s tobom"


Cist pogodak!!
Reci(tj. napisi) mi jos nesto,please.:-)
 
Gryphon:
Ovo je dobra tema...:D da procitam nesto, pa da otupim na takve stvari.:p

gryph, to si vec procitao, to je copy/paste sa znas one teme:)
inace nisam to ja pisala..prevela sam neki tekst nekog americkog astrologa..
da li je tacno nemam pojma;)
uglavnom sigurno ne vazi za svakoga....ja sam imala posla samo s jednim rakom koji je u podznaku vodolija i ovo ne vazi za njega....
ali mozda se neko prepozna...tip je astrolog, ja nisam...mislim tip koji je pisao ovo:)
poz
 
HELLGIRL:
Kako ga osvojiti i zadrzati?


Od svih znakova ovaj prvi deo je najlakši....Drugi deo pitanja pošto se brzo razočaraju,
treba ih uljuljkati..Svaki rak ima neki specifikum zbog kojeg se lako vezuje te je malo
teže odgovoriti na drugi deo pitanja ali pošto si ti žensko neće ti biti teško provaliti
šta je to kod tvoga RAKA što ga je brzo vezalo za tebe..
 
Psihologue:
Od svih znakova ovaj prvi deo je najlakši....Drugi deo pitanja pošto se brzo razočaraju,
treba ih uljuljkati..Svaki rak ima neki specifikum zbog kojeg se lako vezuje te je malo
teže odgovoriti na drugi deo pitanja ali pošto si ti žensko neće ti biti teško provaliti
šta je to kod tvoga RAKA što ga je brzo vezalo za tebe..

ti rece da si apsolvirao rakove...aj ti nama kazi kako se zadrzavaju
jer zanima i mene
pliz:)))))
 
beba_toronto:
Ako su isti ko ja , a ja sam RAK,
onda tu pali samo WOODOO
nema drugog boga :))))))
ja samo bezim bezim bezim..i tako cu da utrcim u sledeci zivot....
cekam tog koji ce imati zivaca da me opameti na nezan nacin, onako pun ljubavi a ne kontrole:))))



WOODOO,a?;-) Hi,hi,i meni se to motalo po glavi...Salim se.
Ali kako da TOTALNO ODLEPI za mnom???
 
HELLGIRL:
Opasnice(zene) kriju tajnu svog uspeha....Plase se da im ne preotmemo njihove muzjake-rakove.;-))

ja znam da kod rakova ne pali emotivnost, obasipanje emocijama...sama sam rak pa znam...ali takodje ne pali ni da budes bitch...mi bezimo i od jednog i od drugog , tako da nadji neku zlatnu sredinu....ne sme da pomisli nikad da ga zajebavas inace otisao je, takodje ne sme da pomisli nikako da si zaljubljena u njega, i u tom slucaju je otisao...
ako ga opasipas preteranom paznjom i emocijama...pobegao je glavom bez obzira, mislim cak je bolje i da ga psujes, samo emocije JOK:)
to znam sigurno:)
 
beba_toronto:
ti rece da si apsolvirao rakove...aj ti nama kazi kako se zadrzavaju
jer zanima i mene
pliz:)))))


Rakovi imaju strpljenje i dok traje nepoznanica nama je zanimljivo mističnost devojke..
U toj nepoztnanici i jurnjavi za devojkom Muški Rakovi se obično zaljube jer vole
da se trude i sebi dokazuju da su smuvali dobru ribu ...
Znači što duže traje muvanje to je sigurnije ali u toj proceduri dužine ne treba
preterivati već im pomalo davati nade da su uspešni u tom što se trude...
Rakovi ne vole neuspeh...
 

Back
Top