KAKO OSVOJITI MUSKARCA RAKA???

Psihologue:
Rakovi imaju strpljenje i dok traje nepoznanica nama je zanimljivo mističnost devojke..
U toj nepoztnanici i jurnjavi za devojkom Muški Rakovi se obično zaljube jer vole
da se trude i sebi dokazuju da su smuvali dobru ribu ...
Znači što duže traje muvanje to je sigurnije ali u toj proceduri dužine ne treba
preterivati već im pomalo davati nade da su uspešni u tom što se trude...
Rakovi ne vole neuspeh...

pa ti si upravo opisao mene:))))
ja ne volim da budem uhvacena, volim da uhvatim:))))
a inace mene ne moze niko da uhvati nema sanse, od jurenja mene nema leba:)
 
beba_toronto:
meni je dosadno i nezanimljivo ako nema igrica, neizvesnosti,magije, carolije, ceznje,maste, iluzije...
:))

Pa masta i magija su jedno,
a igrice i poigravanje koji su sami sebi svrha su nesto drugo..
Neko voli samo da se juri,a kad to dobije ili mu se nudi,nije mu vise zanimljivo.
Za mene je to gubljenje vremena.A mastu volim da iskoristim za "konkretnije :!: stvari"
 
blacky333:
Pa masta i magija su jedno,
a igrice i poigravanje koji su sami sebi svrha su nesto drugo..
Neko voli samo da se juri,a kad to dobije ili mu se nudi,nije mu vise zanimljivo.
Za mene je to gubljenje vremena.A mastu volim da iskoristim za "konkretnije :!: stvari"

igrice mogu da budu i lepe i zanimljive ,ne moraju da budu ruzne ako mislis na nadigravanje, vucenje za nos mind games u losem smislu.......
igrice mogu da budu i pozitivne a ne u svrhu ponizavanja "protivnika":))
 
Psihologue:
To je čar muvanja i veze,muškarci to svedu obično na nestrpljenje ako nema sexa
nema veze...Ovo tvoje nabrojano može samo da potvrdi moju činjenicu za onu
staru izreku LUBAV JE LEPA SAMO KAD SE ČEKA...

moze i da ima sexa, sex ne mora da pokvari tu caroliju, sve zavisi od individualnog uma i programa koji imamo u njemu...
klasicni primitivni macho balkanski muskarac misli da je snosaj kraj sve carolije i izazova, a sto se mene tice on je samo pocetak....meni licno sex ne kvari draz carolije i maste jer uvek ima jos mnogo vise....
 
beba_toronto:
RAK: je Kardinalni Vodeni Znak. U Zodijaku dolazi posle znaka Blizanci. Blizanac je kao malo dete rasejane paznje, koje samo "leti" od stvari do stvari. Rak je kao malo dete koje zgrabi nesto i ne zeli to da ispusti iz ruke ni po koju cenu, i baci se u histeriju ako mama i tata pokusaju da mu to oduzmu. Rak takodje ima legendarne drasticne promene raspolozenja.

Nekoliko saveta kako se ponasati prema osobama koje imaju jakog Raka u horoskopu:
Kako reci da li je znak jak....ako osoba ima Sunce, Mesec ili Podznak (Izlazeci znak) u tom znaku i takodje ako ima Mesec udaljen do 6 stepeni od izlazeceg znaka Raka.

Muski Rak uvek zeli ono sto ne moze da ima. Kad konacno dobije to sto zeli, momentalno zaboravi na to. Jedna moja prijateljica mi je jednom rekla da je njen decko koji ima Raka u suncevom znaku, skoro ponistio nekoliko sastanaka s njom izgovarajuci se da je imao tezak dan na poslu i da je previse umoran da dodje i da on to nastavlja takvo ponasanje prema njoj sve vise i vise. Rekao sam joj sta da radi.
Sledeceg dana me je nazvala i rekla mi je "Upalilo je, telefon je zvonio u 9 uvece i nisam podigla slusalicu".
Pitao sam:"Tacno u 9?', rekla je:"Da". "Odlicno, to je bio on", odgovorio sam. "Onda je telefon zazvonio u 9:30, i opet nisam podigla slusalicu", nastavila je. "Tacno u 9:30?", pitao sam, odgovorila je "Da". "Kako predvidljivo!!!". "Onda je telefon zazvonio tacno u 10 pm, podigla sam slusalicu i rekla "halo".
"Sta je on rekao?". "On je rekao "pa gde si ti, gde si bila?", nije cak rekao ni "halo" samo "gde si bila?".Dosao je kod mene posle toga u roku od pola sata i ostao celu noc."
Kao sto rekoh Rakovi ne mogu da podnesu da izgube bilo sta.

Nikad ne dajte muskom Raku jasan kompliment. Ako im kazete da dobro izgledaju , oni ce misliti da nesto nije u redu i da ih zezate iz nekih razloga. Morate da im kazete da izgledaju "ne tako lose danas" i da li to pokusavaju da iz korena promene zivotni imidz, ugledacete osmeh na njegovom licu.

Muski Rakovi su poznati po tome sto stalno "bockaju" zene u svom zivotu sve dok one ne "puknu". Oni zele da "razbesne mamu". Ako ste u vezi s jednim samo budite "stroga mama"koja pokusava da im pomogne da srede svoj zivot. Stalno ih ispravljajte u svemu. Ako vas vas muski Rak pita da li ga volite, recite mu jednu od sledecih recenica:

1. "O razmislicu o tome". Ako pocne da vas pritiska da odgovorite, recite "Zaboga, znas da sam jako zauzeta. Sad trosim dragoceno vreme iako sam opterecena poslom da bih razmisljala da li te volim ili ne, mislim da ti to govori nesto, ali neki ljudi nisu nikad zadovoljni !"

2. Kazite "Da, da, naravno..uh uh, oh...hmhmh..." i pravite se kao da ste zaboravili kako se ON zove. Onda recite "Uh izvini,kako se ono bese zoves?...kako god da se zoves volim te."
{ja bih ga nazvala drugim imenom....jel mi dobra ideja?))}

3. Recite mu da imate bolji ukus od toga [od njega].

4. Ako zelite da mu kazete da ga volite, recite "Ne znam zasto se uopste bakcem s tobom"

strashno kako si se nalupetala, bar u drugom delu. Moja malenkost je pravi pravcati rak, tj. duplo golo (rak shkorpija) i cica koja bi mi rekla da rekla da ustvari ima bolji ukus ne bi se sunca ogrejala pored mene. Rakovi su maze, i strashno senzibilni to je fakat. Kao partner najdrazi bikovi, zato shto ne mrse mnogo.
 
Lucky Luck:
strashno kako si se nalupetala, bar u drugom delu. Moja malenkost je pravi pravcati rak, tj. duplo golo (rak shkorpija) i cica koja bi mi rekla da rekla da ustvari ima bolji ukus ne bi se sunca ogrejala pored mene. Rakovi su maze, i strashno senzibilni to je fakat. Kao partner najdrazi bikovi, zato shto ne mrse mnogo.

nisam ja to pisala...lepo sam naglasila...
prevela sam tekst jednog astrologa, sa engleskog.....
drugo to za nekog vazi a za nekog ne, a znas zasto valjda cim si na astrologiji, toliko se ocekuje od tebe da znas nesto o astrologiji.....ovo je uopsteno naravno da ne vazi za svakoga, ili da zalupam tempere pa da ti nalupam crtez?:)))
sad koci malo pre nego sto prasnes
i mojne ti meni da sam se ja nalupala da te ne nalupam sad, patosiram i napravim palacinku od tebe pa onda budi lucky:)))
i ja sam isto rak [rak /riba]...aj sad miran:)))
 
beba_toronto:
nisam ja to pisala...lepo sam naglasila...
prevela sam tekst jednog astrologa, sa engleskog.....
drugo to za nekog vazi a za nekog ne, a znas zasto valjda cim si na astrologiji, toliko se ocekuje od tebe da znas nesto o astrologiji.....ovo je uopsteno naravno da ne vazi za svakoga, ili da zalupam tempere pa da ti nalupam crtez?:)))
sad koci malo pre nego sto prasnes
i mojne ti meni da sam se ja nalupala da te ne nalupam sad, patosiram i napravim palacinku od tebe pa onda budi lucky:)))
i ja sam isto rak [rak /riba]...aj sad miran:)))
ja svratim ponekad pretezno da bih zivcirao nestashnu, i kad ima neka tema o rakovima. O astrologiji... tri blage :) Nego mislim da rakicima stvarno ne treba previshe povladjivati, odma' misle da tu neshto smrdi, ali ni preterivati da se ne iskompleksiraju. Ma zayebano 100% znam po sebi.
 
Lucky Luck:
strashno kako si se nalupetala, bar u drugom delu. Moja malenkost je pravi pravcati rak, tj. duplo golo (rak shkorpija) i cica koja bi mi rekla da rekla da ustvari ima bolji ukus ne bi se sunca ogrejala pored mene. Rakovi su maze, i strashno senzibilni to je fakat. Kao partner najdrazi bikovi, zato shto ne mrse mnogo.

Pa kazu da se najbolje slazemo sa bikovima.
Ali iz mog iskustva to bas i nije tako...Jeste da te veze obicno dugo traju,ali postoji dosta suprotnosti..
I muski bikovi ipak vole da mute kako ti kazes. :-D
 
blacky333:
Pa kazu da se najbolje slazemo sa bikovima.
Ali iz mog iskustva to bas i nije tako...Jeste da te veze obicno dugo traju,ali postoji dosta suprotnosti..
I muski bikovi ipak vole da mute kako ti kazes. :-D

ja volim muske rakitje, oni mene ne znam jer sam imala posla samo s jednim koji me nije voleo....a u podznaku je vodolija, vodolije me uopste ne mirisu, ali ja njih volim:)
a zenski rakitji....pa da kazem, jedna je bila bukvalno zaljubljena u mene, morala sam da je otkacim, pobegla sam navrat nanos, jer nisam lez...
napila me jednom.......onda sam pobegla....
al necu dalje.....
:-D ;)
 
beba_toronto:
ja volim muske rakitje, oni mene ne znam jer sam imala posla samo s jednim koji me nije voleo....a u podznaku je vodolija, vodolije me uopste ne mirisu, ali ja njih volim:)
a zenski rakitji....pa da kazem, jedna je bila bukvalno zaljubljena u mene, morala sam da je otkacim, pobegla sam navrat nanos, jer nisam lez...
napila me jednom.......onda sam pobegla....
al necu dalje.....
:-D ;)
e ovo nisam razumeo, imala si posla samo sa jednim rakom, a ni on te nije voleo, ili od svih rakova sa kojima si imala posla samo je jedan bio koji te nije voleo?
 
beba_toronto:
ja volim muske rakitje, oni mene ne znam jer sam imala posla samo s jednim koji me nije voleo....a u podznaku je vodolija, vodolije me uopste ne mirisu, ali ja njih volim:)
a zenski rakitji....pa da kazem, jedna je bila bukvalno zaljubljena u mene, morala sam da je otkacim, pobegla sam navrat nanos, jer nisam lez...
napila me jednom.......onda sam pobegla....
al necu dalje.....
:-D ;)
e ovo nisam razumeo, imala si posla samo sa jednim rakom, a ni on te nije voleo, ili od svih rakova sa kojima si imala posla samo je jedan bio koji te nije voleo? By the way, ja ne bih bezao od zene raka :)
 
Lucky Luck:
e ovo nisam razumeo, imala si posla samo sa jednim rakom, a ni on te nije voleo, ili od svih rakova sa kojima si imala posla samo je jedan bio koji te nije voleo? By the way, ja ne bih bezao od zene raka :)

ne ne, imala sam posla samo s jednim, nijednog drugog muskog raka ni ne poznajem......
znam samo tog jednog...
voleo je on mene neko vreme, pa je prestao :sad:
al nema veze, zivot tece dalje:)
bilo je DIVNO dok je trajalo:)
 
Evo da vam i ja kazem nesto o muskom raku.Moj muz je dupli rak sunce mu je u 1 kuci 1 stepen od asc,on je neverovatno nezan, obozava decu, i jako je pazljiv prema deci (mislim svoj deci),nije mu tesko da preuzme bilo kakve obaveze oko deteta i prava je mama2, obozava svoj dom ,druzeljubiv je, i vise voli da ugosti nekog nego da ide u goste.E toliko od mene o ovom raku i to duplom.
 
Plavojka-Devojka:
Evo da vam i ja kazem nesto o muskom raku.Moj muz je dupli rak sunce mu je u 1 kuci 1 stepen od asc,on je neverovatno nezan, obozava decu, i jako je pazljiv prema deci (mislim svoj deci),nije mu tesko da preuzme bilo kakve obaveze oko deteta i prava je mama2, obozava svoj dom ,druzeljubiv je, i vise voli da ugosti nekog nego da ide u goste.E toliko od mene o ovom raku i to duplom.

podznak je mnogo vazan
ja znam raka koji je u podznaku vodolija...ali tip je prava vodolija, ponasa se ko vodolija.....
ali nezno u stilu raka...ali nije bitan stil, vazan je krajnji rezultat,
sve mi vise postaje jasnije da je podznak mnogo bitniji, bar sto se spoljasnjeg ponasanja tice
 

Back
Top