KAKO OSVOJITI MUSKARCA RAKA???

E super ti je avatar
Škorpionski
mada negde treba da stviš crvenu- ne mora na avatar, nego da je nosiš
em svima prija, em je za dvostruki Mars blagotvorna
Ja mužu skoro sve što kupujem je crveno
I rubin da nosiš

Hvala za avatar
Cik pogodi koju boju sam forsirala poslednjih nedelja :)

Nema ravnodusnosti na tu boju. Pa makar bila izrazita netrepeljivost prema istoj :)

A ovako u partnerskim odnosima... Opasno radis :)

Rubin kada se otarasim stega kvadrata pomenutog, kada me neko veri i dopustim mu, e tako :lol:
 
Hvala za avatar
Cik pogodi koju boju sam forsirala poslednjih nedelja :)

Nema ravnodusnosti na tu boju. Pa makar bila izrazita netrepeljivost prema istoj :)

A ovako u partnerskim odnosima... Opasno radis :)

Rubin kada se otarasim stega kvadrata pomenutog, kada me neko veri i dopustim mu, e tako :lol:
možeš i pre toga,ne mora čak na vidnom mestu kao prsten, može sasvim mali rubin
i hematit -jer gvožđe je velika zaštita i daje snagu
a meni taj kvadrat deluje i kao neostvareni - neispoljeni talenat za umetnost Mesec u Vagi - umetnička duša, ili ispoljeni ali na načine 12. polja a oni su mnogostruki
sticajem okolnosti jako puno ljudi oko mene ima mesec u Vagi - ko da je postalo pravilo
 
da se malo vratim na temu
na sastanak sa Rakom stavite bisere i srebro
možda ga nećete time zavesti, ali ćete mu prijati;)
Rakovi takođe cene i obrazovane i kulturne osobe
nisam imala emotivne veze sa njima- ali mnogo prijateljskih, pa govorim iz druge ruke
još jedno zlatno pravilo - četiri mesečeve faze, četiri Rakove promene raspoloženja
Gledati da ubodete onu kad je najpozitivniji

- - - - - - - - - -

Ko'e spamerke.. :lol: :kafa:
evo sad ću da se samobanujem:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
najbolje da sam Rak kaže šta voli
a nek pišu ljudi, pa ako nisu zlonamerni a odnosi se na astrologiju, na ovom ne baš aktivnom u poslednje vreme PDF-u je to znak života
ja bih najviše volela da svi muški Rakovi sa Foruma dođu i lepo kažu šta vole kod žena
 
Poslednja izmena:
pogledacu hematit, proguglati malo :) super, hvala ti
umetnost mnogo volim, podrzavam prisustvom sto god mogu, ali smisla za to bas i nemam. nemam uopste :D

Ko'e spamerke..

:whistling::zcepanje:

Eto, neka pisu Rakovi. Odoh da ozivim i temu o Skorpijama, Strelcevima i.t.d da i tamo dodju predstavnici. Salim se :D
 
Svidela sam se jednom raku, bio je mnogo stidljiv,pa sam nakon par meseci preuzela inicijativu i pozvala ga na kafu.
Obecao je da cemo izaci za 3-4 dana,potom me je pozvao i pomerio za 3-4 dana, Kad smo trebali da se vidimo,poslao mi je poruku da od njega ne ocekujem nista vise do prijateljstva. Ok,rekla sam. Dogovorili smo se da se vidimo za 3-4 dana,iako sam bila povredjena njegovim postupkomipak sam izasla. Javio mi je da ima neke probleme i nece stici da dodje.
Inace je obletao oko mene,raspitivao se kod mojih prijatelja o meni, ispovedao mi se kada se sretnemo na poslu, delovao je srdavan,ljubazan i zagrejan. To su i drugi na poslu primetili,zato su bili sokirani kada su saznali da se nije pojavio i da je poslao zvanicnu poruku.
Tako da o rakovima nemam lepo misljenje,razumela bi da mu se nisam svidela...ali ovako da me ispali i da se ne pojavi i bez izvinjenja...Ne,oni nisu emotivni,ni obazrivi, Oni su sebicni, stidljivi,nesigurni i puni kompleksa.
 
Svidela sam se jednom raku, bio je mnogo stidljiv,pa sam nakon par meseci preuzela inicijativu i pozvala ga na kafu.
Obecao je da cemo izaci za 3-4 dana,potom me je pozvao i pomerio za 3-4 dana, Kad smo trebali da se vidimo,poslao mi je poruku da od njega ne ocekujem nista vise do prijateljstva. Ok,rekla sam. Dogovorili smo se da se vidimo za 3-4 dana,iako sam bila povredjena njegovim postupkomipak sam izasla. Javio mi je da ima neke probleme i nece stici da dodje.
Inace je obletao oko mene,raspitivao se kod mojih prijatelja o meni, ispovedao mi se kada se sretnemo na poslu, delovao je srdavan,ljubazan i zagrejan. To su i drugi na poslu primetili,zato su bili sokirani kada su saznali da se nije pojavio i da je poslao zvanicnu poruku.
Tako da o rakovima nemam lepo misljenje,razumela bi da mu se nisam svidela...ali ovako da me ispali i da se ne pojavi i bez izvinjenja...Ne,oni nisu emotivni,ni obazrivi, Oni su sebicni, stidljivi,nesigurni i puni kompleksa.

Trenutno ne mogu da se setim da sam upoznao jednog normalnog muškog Raka.

Što se teme tiče, iz ugla prijatelja Rakova : Pojma nemam. Jeste da mi budu dragi, ali njima ne može nijedna da udovolji. Ne mogu ni oni sami sebi.
 
Jao, majka mi je račica, što su to umeju da budu zeznuti ljudi, da te izlude načisto. Na sreću ne privlače me, inače bi mi neki 100% slomio srce. I sestrić mi je rak. Imao je dve devojke ukupno od svoje 18 godine (sada ima 27). On je lep kao slika, one...pfff, bezbojne. Čime su ga dobile, pojma nemam, doduše nemam ni običaj da se mešam u tuđe emotivne odnose, to je prilično nezahvalno. On kad se zateleba, ne vidi nikog i ništa drugo sem tog njegovog objekta obožavanja.

Majka ima jezičinu za medalju. I gađa tamo gde si najslabiji. A nikad ne viče. I niko ne može toliko da me izvede iz takta kao ona. Imala sam druga raka, zapravo kolegu, dok sam još radila u panduraciji. Uvek nam je odnos bio prijateljski sasvim - ali ni traga od nekog muvanja, niti sam ja slala takve vajbove, niti sam ih primala - tek odjednom od dođe s nekog službenog puta i doneo mi poklon. Ja se obradujem ko dete, otvorim, a kad ono tamo grudnjak i gacice, čipkani, roze -crni. Mis'im kad nisam pala sa stolice :confused:

I ništa. Nastavili smo ko drugari, niti je on pokazivao neke znake drugačije naklonosti. I da jeste, džaba bi mu bilo, bio je (još uvek je bogu fala) oženjen a ja se sa oženjenima ne petljam.

I poznajem još jednu račicu. Mlada, 20tak godina. Lenja, škola ništa, obrazovanje ništa, prirodno jezičava ali bez mnogo pameti. Koliko sam uspela da razumeme, cilj joj je bio da se uda za lika sa kojim se zabavjla već sto godina i da mu rodi decu, a da on bude provajder za porodicu. A taj lik, budibogsnama, 44 godine, brak i dete iza njega, živi kao da ima dveas, devojka mu klinka, druži se s klincima, izlazi s klincima...mislim veze s vezom, kako od takvog možeš da očekuješ da će da ti bude muž i da brine o tebi i deci?
Reality check ne postoji.
 
al stvarno kakav car :mrgreen:
nadam se da si prihvatila komplet, greota je ne prihvatiti :mrgreen:

ja iz iskustva sa muškim rakovima .... što sam ja bila nezainteresovanija, to su oni bili zainteresovaniji, a ako im ja pokažem makar neku vrstu naklonosti, tj dam im pažnju, olade se :lol:
 
Zamisli nazoveš mu suprugu i kažeš joj - Nosim donji veš koji mi je tvoj muž kupio. :lol:

Joj, bilo bi :koto::azdaja::mmmm::batina:

Ali zna on da ja to nikad ne bih uradila, mislim što da mu pravim problem, osim toga bio je sasvim ok - ako izumemo taj mali incident sa donjim vešom.

Ne bi bilo dobro ni da moj škorpion sazna za istorijat lepih, bledo roze gaćica i brusa opšivenih crnom čipkom. A volim ponekad da ga iznenadim :D
 
Lepo si nahvalila znak Rak pre par godina,sta se desilo,jel veza nije opstala?

Taj rak je morao dalje, ali nije bio svestan toga.
Ja sam zena ostvarena totalno u svom zivotu od devojke, zene, snajke, majke, komsinice, koleginice itd...u svim sferama zivota sam ostvarena, u jednom momentu sam shvatila da bi bilo suvise sebicno vezati nekog za sebe koji se nije otvario kao covek, a da razlog tome budem ja...Pocela je da mi smeta razlika u godinama...Samo sam jedne veceri rekla kraj. Bolelo je kao da sam srce sebi iscupala...ali, ako bih ostala u toj vezi to ne bih bila ja, jer , sebicnost nije moja osobina. I dalje sve mislim onako kako sam rekla, jedan divan, divan muskarac moze biti RAK <3
 

Back
Top