Тадић и Коштуница

Poruka
22.423
Почињу да круже абери по КиМ да је влада Србије одобрила почетак врбовања у УСА и ЕУ за поделу КиМ.
Докле ће ићи издаја Србског национа?
Шта то покреће "напредне"?
ДОКЛЕ БРЕ?

“Победа џихада на Косову био би локални тријумф који би повео Муслимане ка даљим победама. Подсетићу вас да смо ми у својој земљи искусили пет векова шеријатског закона, и нико не зна ни број ни имена свих мученика пострадалих за то време. Ми не бисмо желели да опет доживимо ту ноћну мору, али смо спремни да је претрпимо ако нам је суђено. Моја молба. је упућена вама, грађанима Америке: немојте дозволити да Ваша земља убрза долазак тог дана за хришћански народ на Косову".
Владика Артемије.
 
bojim se da je kasno za podelu..koja bi bila najbolje resenje. negde definitivno multietnicnost moze da postoji samo na papiru,tako da se treba deliti.ipak je licna bezbednost i pravo na zivot vaznija od pokazivanja da je zajednicki suzivot moguch...kasno smo se setili,neche da daju
 
Михајло:
Почињу да круже абери по КиМ да је влада Србије одобрила почетак врбовања у УСА и ЕУ за поделу КиМ.
Докле ће ићи издаја Србског национа?
Шта то покреће "напредне"?
ДОКЛЕ БРЕ?.


To bi bilo najbolje resenje ali nazalost ono nije moguce bilo je nekad,danas nije.
Prema tome aberi koje si cuo nisu tacni a i da su tacni nemoguci su.
 
Али ко њима даде право да деле СВЕТУ СРБИЈУ??
Немогу да схватим, како би ти на пример да ти се неко са 10 деце усели у кућу, и после пар година да ТИ!!!!!!!! тражиш поделу ТВОЈЕ!!!!!!!!!!!! куће??????
Мислим
 
Petar_FPN:
bojim se da je kasno za podelu..koja bi bila najbolje resenje. negde definitivno multietnicnost moze da postoji samo na papiru,tako da se treba deliti.ipak je licna bezbednost i pravo na zivot vaznija od pokazivanja da je zajednicki suzivot moguch...kasno smo se setili,neche da daju


jedino resenje je vojna intervencija uz slamanje kicme Zblanskom Islamofasizzbu.
Samo iz vojne pobede moze da se stvori trajan mir.
Time staviti do znanja i svetu da si ozbiljan.
 
Михајло:
Али ко њима даде право да деле СВЕТУ СРБИЈУ??
Немогу да схватим, како би ти на пример да ти се неко са 10 деце усели у кућу, и после пар година да ТИ!!!!!!!! тражиш поделу ТВОЈЕ!!!!!!!!!!!! куће??????
Мислим

Nece da deli.
 
Alekasandar2:
jedino resenje je vojna intervencija uz slamanje kicme Zblanskom Islamofasizzbu.
Samo iz vojne pobede moze da se stvori trajan mir.
Time staviti do znanja i svetu da si ozbiljan.
Али ТРАЈНО сламање кичме исламу, јер ово до сада делуј за неких 50 ак година па после поново је доказано ПОГРЕШАН ПРИНЦИП
 
Alekasandar2:
jedino resenje je vojna intervencija uz slamanje kicme Zblanskom Islamofasizzbu.
Samo iz vojne pobede moze da se stvori trajan mir.
Time staviti do znanja i svetu da si ozbiljan.

Da, da.. :roll:
Vojna intervencija :D

iraq9xn.jpg


Nije ti dosta bilo ???? :confused: :confused: :confused:
 
FrankSWildYearS:
Neka prishtinu ti zajebi, ionako ste nam vi prekodrinski doshli glave .... :evil: : :evil:
Ево да лепо одговорим.

Зајеби ти Чекуа, ја знам да ти знаш да он зна, али знај да ја знам да ти ниси знао да ја знам да он зна, а она зна да ти знаш да ја нисам знао да чеку зна.
Зато тај локал патритизам ала срб-пргав и чедо игла неком другом просипај.
 
Михајло:
Ево да лепо одговорим.

Зајеби ти Чекуа, ја знам да ти знаш да он зна, али знај да ја знам да ти ниси знао да ја знам да он зна, а она зна да ти знаш да ја нисам знао да чеку зна.
Зато тај локал патритизам ала срб-пргав и чедо игла неком другом просипај.
Ti ovo zovesh lepim odgovorom :confused:
Znash prekodrinski secham se kad vam cobe 95 zatvorio srbiju pa se vi spustili na Kosovu a i secham se kad ste uz pizzu naruchivali i veknu hleba
P.S tvoj me odgovor podesecha na jednu pesmicu izvodzacha iz Hrvatske .... :evil:
 
FrankSWildYearS:
Ti ovo zovesh lepim odgovorom :confused:
Znash prekodrinski secham se kad vam cobe 95 zatvorio srbiju pa se vi spustili na Kosovu a i secham se kad ste uz pizzu naruchivali i veknu hleba
P.S tvoj me odgovor podesecha na jednu pesmicu izvodzacha iz Hrvatske .... :evil:
Сељачино у каквом сам граду ја рођен ти можеш да сањаш. А о памети твојој нема потребе сам успеваш да то покажеш.
 
Handsome Brown:
Uffff, stigosmo do Jonskog mora...Jel' to i Krf treba da nam pripadne? Ti si baš krenuo da škrabaš po atlasu.
Коју си историју учио(бечку учигледно) и где си је учио, стварно си збуњен.
ЕПИРСКО ВОЈВОДСТВО, КНЕЖЕВИНА назови га како хоћеш је било мало под Србском, мало под Грчком влашћу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top