Savrsen prvi sastanak

Ovako: nadjemo se (ispred bioskopa Jadran) i proucimo program bioskopa. Kupimo karte i onda sedimo u parkicu dok ne pocne film, motivisemo se (eufemizam) i koncentrisemo. Film bude odlican. Posle filma se malo setamo (idealno - sat vremena, Bulevarom i nazad u grad Krunskom), diskutujemo o filmu i zivotu opcenito, pa odemo na picence ili dva, i onda se setamo na Kalisu i sedimo i gledamo reku i cerekamo se jer se do yaya razumemo. I onda svice, a mi maznemo po burek i jogurt i on me otprati kuci.
 
Nešto čime bi me iznenadio, a da nije klasičan izlazak (ono bioskop, piće, šetnja...)
prvo se pojavi na mojim vratima sa buketom snickersa (ništa lepše od snickersa kad mu se ne nadaš) :D
pa onda...karting ili vožnja rolera ili klizanje ili sankanje ili grudvanje (ako je zima), pa pikado ili tombola ili ronjenje...jao jedan me je vodio da letimo onim zmajem...to je bilo super...
pa vruće kestenje ili kuvani kukuruz ili sladoled od čokoade u ogromnim količinama, ili ... da idemo po pijaci i probamo sve sireve, a nijedan ne kupimo...
neka dobra izložba ili čas plesa, slikanja, ikebane, grnčarije...ma svašta nešto :D
A usput pričamo i smejemo se...i onda me otprati kući...
 
Dodje po mene, odemo na kej, sednmo na klupicu, pa se setamo, pricamo, smejemo, smejemo, smejemo.Sednemo u neku lepu kafanicu na zemunskom keju. Onda me otprati kuci pa blejimo pred mojom zgradom satima, pa me poljubi za laku noc ili dobro jutro.
 
pa meni nekako taj prvi sastanak podrazumeva to da se ti savršeno osećaš uz tu osobu, ne bitno gde se nalazili - a kako ti možeš savršeno da se osećaš ako izlaziš s nekim prvi put? Normalno je da si malo distancirana, nepoverljiva, zbunjena... Kažu da je spontanost bitna ali bi valjda promišljenost trebalo da bude ta koja bi preovladala prilikom prvog susreta :wink:
 
savrsen prvi sastanak je onaj, prilikom kojeg nema nijedne sekunde neprijatnog cutanja...gde prvi poljubac ili prvi dodir ili prvi sex, sta god...bude spontan, kao dolazak kuci..i gde ne prestajes da se smesis, a nemas pojma zasto:wink:

sta pritom radis, gde ides, i sta pricas..potpuno je nebitno:)
 
SINDI:
savrsen prvi sastanak je onaj, prilikom kojeg nema nijedne sekunde neprijatnog cutanja...gde prvi poljubac ili prvi dodir ili prvi sex, sta god...bude spontan, kao dolazak kuci..i gde ne prestajes da se smesis, a nemas pojma zasto:wink:

sta pritom radis, gde ides, i sta pricas..potpuno je nebitno:)
E pa ovako nesto sam htjela da napisem... :P
 
SINDI:
savrsen prvi sastanak je onaj, prilikom kojeg nema nijedne sekunde neprijatnog cutanja...gde prvi poljubac ili prvi dodir ili prvi sex, sta god...bude spontan, kao dolazak kuci..i gde ne prestajes da se smesis, a nemas pojma zasto:wink:

sta pritom radis, gde ides, i sta pricas..potpuno je nebitno:)

E takav je bio moj prvi savrsen sastanak...
 

Back
Top