Pes 5: Radio je tako glatko!

Neba nb

Početnik
Poruka
46
PES5 mi je radio jako glatko na rezoluciji 1280x1024 na mediumu. Recimo kada ga stavim
na rezol.1024x768 i opet medium detalje sekao je??? Ali to nije bitno. Dobro, znaci bilo je ok sve dok nisam skinuo kitserver sa neta, ne option file nego ovo prvo. Ko je koristio kitserver za pes4 znace o cemu pricam. Kopirao sam ga u direktorijumu pes5 i instalirao ga! E od tog trenutka sve je krenulo niz brdo!!! Poceo je da secka a igraci ne reaguju uvek na zadatu komandu! STA CINITI? Igru sam brisao milion puta i ponovo je instalirao, brisao sistem nekoliko puta, NE VREDI!? Ako je neko imao slican problem neka pise. NARAVNO I POMOGNE! STETA JE NE IGRATI TAKO DOBAR FUDBAL!
 
Nabavio sam ga pre niki dan, meni secka i na 800X600 na medium detaljima. Jedino kad ga stavim na low i u window modu, moze da se igra, ali je tada grafika uzasna. Blago receno, bio sam iznenadjen kad sam poceo da igram, jer FIFA 06 mi radi na 800X600 sa max detaljima i animacija ide savrseno glatko, milina za oci. U poredjenju sa fifom, kad igram PES izgleda mi kao da sam u 1998 god. Inace, imam Sempron 2.4, Radeon 9200SE i 512, znam da nije neka zestoka konfiguracija, ali mislim da bi na 800X600 na medium trebalo da radi lepo, ali avaj.Ako za neki dan ne resim problem, deinstaliracu, pa cu nastaviti sa FIFOM
 
Pro Evolution Soccer ti izgleda kao u '98-oj godini....Hm... To mora da je zbog konfiguracije, jer kad' bih ti radilo normalno, to bi rekao za Fifu 2006 (valjda).... Ja imam 1800Mhz, 512 DDR, ATI 9250... I igra mi radi na 1024x768 medium i sta da kazem..... Ne secka mi i igra je NAJBOLJA od svih fudbala!!!!
 

Back
Top