sta je tu ljubav sta je sex?

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Gledam jutros moju prijateljicu...uplakana...utucena depresivna ili kako vec...Pre deset dana u afektu izbacila tipa s kojim je zivela iz stana...Trebala je to odavno da ucini jer je skot varao konstantno a meni kao njenoj dobroj prijateljici pricao kako nece uopste ozbiljno sa njom vec je to samo dok se negde ne snadje...dzabe sam je upozoravala osecanja su prejaka i dok joj nije ispred ociju uradio nesto sto je izludelo nije htela da ga eliminise...Pricam joj kasnije kako je najbolje da svaki kontakt s njim prekine da ga ne vidja da mu ne pise... i vreme ce uciniti svoje...dzabe...jutros nasla se u njegovom zagrljaju...u njegovom krevetu...on joj opet pricao neke bajke...zasto pojma nemam...Mislim ako je hteo sex mogao je naci neku drugu...ako je hteo ljubav zasto je onda dozvolio da je tako povredi...Moje misljenje je da je samo proradila muska sujeta i zelja da joj dokaze kako je jos uvek neodoljiv za nju...Zasto je to potrebno? Da li na kraju krajeva sex moze tako lako da se odvoji od ljubavi...reklo bi se ne...ali...
 
ariela:
Gledam jutros moju prijateljicu...uplakana...utucena depresivna ili kako vec...Pre deset dana u afektu izbacila tipa s kojim je zivela iz stana...Trebala je to odavno da ucini jer je skot varao konstantno a meni kao njenoj dobroj prijateljici pricao kako nece uopste ozbiljno sa njom vec je to samo dok se negde ne snadje...dzabe sam je upozoravala osecanja su prejaka i dok joj nije ispred ociju uradio nesto sto je izludelo nije htela da ga eliminise...Pricam joj kasnije kako je najbolje da svaki kontakt s njim prekine da ga ne vidja da mu ne pise... i vreme ce uciniti svoje...dzabe...jutros nasla se u njegovom zagrljaju...u njegovom krevetu...on joj opet pricao neke bajke...zasto pojma nemam...Mislim ako je hteo sex mogao je naci neku drugu...ako je hteo ljubav zasto je onda dozvolio da je tako povredi...Moje misljenje je da je samo proradila muska sujeta i zelja da joj dokaze kako je jos uvek neodoljiv za nju...Zasto je to potrebno? Da li na kraju krajeva sex moze tako lako da se odvoji od ljubavi...reklo bi se ne...ali...
primitivac, naduvan pevac koji gospodari nad slabim zenama.A ti , kao njena dobra prijateljica, nadji joj sto hitnije zamenu jer ce samo tako ubrzo zaboraviti ovog smokljana...
 
ko zna mila moja zasto je to tako. tvoje vidjenje njenog slucaja je najverovatnije ispravno, kao i odgovor koji imas za sebe. ono sto se njoj desava je sex i sex i zaljubljenost. ti nisi zaljubljena u tog tipa a tip prica pricu za koju i ti verujes da je istina. ne mesaj se previse u njihove odnose a da li se moze sex tako lako da odvoji od ljubavi ponovo nacinje temu na koju svako ima svoj odgovor i nacin. i svi su tacni. verovatno i empirijski dokazano. mislim da je mozda ispravno pitati "do kojih granica ljudsko bice moze da izdrzi ljubav", sta mislite?
 
Ariela,ne brini.....naici ce i on jednom na"jednu"koja ce da mu radi sve sto je on radio drugima a on ce samo da seni...... to mu dodje ko neka iscasena zivotna pravda.....a tvoja drugarica je sama kriva,nije joj taj tip kriv.Da ima i malo mozga sutnula bi ga bez razmisljanja.Ovako,kad zna sta je ceka i zna kakav je,ne zasluzuje razumevanje sto ga trpi.
 
Opet tema "tip kreten"... A da li je moguc ovakav scenario: Njih dvoje se vole... a ti si vrlo zavidna i ljubomorna... zelis tog tipa za sebe i zato joj trujes mozak sa glupostima i lazima...

Ne mesaj im se... Ako imaju problem nek ga sami rese na ovaj ili onaj nacin...
 
Tja, mislim da bi trebala da ga ostavi, i to što pre
Možda i njoj odgovara da se ne smara nanovo sa upoznavanjem, izlaženjem... Ima to i svojih čari, ali obično oduzima i energiju i vreme a daje mnogo manje nego što stabilna veza ima da pruži...
Pa onda nesigurnost
Pa rušenje snova (svojih, sa njim u glavnoj ulozi)
Ima vremena... zavisi samo... koliko ta devojka ima godina...
 
Ih, bre, na drugom topicu sam za svoje misljenje o ovakvin situacijama dobio po fanfulji, ali nema veze, cu da kazem - NIKADA SE NECE OSLOBODITI NJEGA! Tu nema ljubavi, samo bezgranicna zelja da mu bude najbolja. Tjah, sad ce opet neka da me napusi... 8-)
 
ariela:
Gledam jutros moju prijateljicu...uplakana...utucena depresivna ili kako vec...Pre deset dana u afektu izbacila tipa s kojim je zivela iz stana...Trebala je to odavno da ucini jer je skot varao konstantno a meni kao njenoj dobroj prijateljici pricao kako nece uopste ozbiljno sa njom vec je to samo dok se negde ne snadje...dzabe sam je upozoravala osecanja su prejaka i dok joj nije ispred ociju uradio nesto sto je izludelo nije htela da ga eliminise...Pricam joj kasnije kako je najbolje da svaki kontakt s njim prekine da ga ne vidja da mu ne pise... i vreme ce uciniti svoje...dzabe...jutros nasla se u njegovom zagrljaju...u njegovom krevetu...on joj opet pricao neke bajke...zasto pojma nemam...Mislim ako je hteo sex mogao je naci neku drugu...ako je hteo ljubav zasto je onda dozvolio da je tako povredi...Moje misljenje je da je samo proradila muska sujeta i zelja da joj dokaze kako je jos uvek neodoljiv za nju...Zasto je to potrebno? Da li na kraju krajeva sex moze tako lako da se odvoji od ljubavi...reklo bi se ne...ali...


Sama si dala odgovor na pitanje ... njegova sujeta je proradila ... Bez obzira što on nju ne voli (ili šta već) ona je izbacivanjem njega iz stana povredila njegovu sujetu, koju je on morao da nahrani i na neki način da joj se osveti ''moja mora da bude poslednja''.
Pošto tvojoj drugarici racio nije jača strana, najbolje je da je ne savetuješ, pošto vrlo lako možeš da ispadneš crna ovca. Takve ljude treba pustiti da sami lupe glavom o zid.
 
teresa:
Retko koja duga veza se zavrsi bez kasnijih sex susreta...Ne znam zasto se to desava...Valjda neka navika...
da, kada partneri jednom uzajamno otkriju svoju intimnost , kasnije nema razloga izbegavati mogucnost kratke rekreacije sa osobom sa kojom se nekada bilo i u emotivnoj vezi.Tu ne vidim nista lose, osim ako "NISTE SLOBODNI".
 
strasno !!! zasto muskarci imaju tu potrebu da .ebu sto vise devojaka ako su u vezi vec... ili se sve svelo na foliranje iskoriscavanje .devojka je u soku jer ga voli i ne moze tako lako da ga izbrise iako je svesna njegovih varanja sa drugim devojkama !da se i ona folirala kao i on i imala jos jednog ili 2 tipa ne bi joj to tesko palo sto je sve saznala alo imala je razlika sto je ona bila iskrena !
 
ana ana:
strasno !!! zasto muskarci imaju tu potrebu da .ebu sto vise devojaka ako su u vezi vec... ili se sve svelo na foliranje iskoriscavanje .devojka je u soku jer ga voli i ne moze tako lako da ga izbrise iako je svesna njegovih varanja sa drugim devojkama !da se i ona folirala kao i on i imala jos jednog ili 2 tipa ne bi joj to tesko palo sto je sve saznala alo imala je razlika sto je ona bila iskrena !


Mislis da nema takvih? Po takvima sam najvise sperme prolio.
 
leklerk:
ko zna mila moja zasto je to tako. tvoje vidjenje njenog slucaja je najverovatnije ispravno, kao i odgovor koji imas za sebe. ono sto se njoj desava je sex i sex i zaljubljenost. ti nisi zaljubljena u tog tipa a tip prica pricu za koju i ti verujes da je istina. ne mesaj se previse u njihove odnose a da li se moze sex tako lako da odvoji od ljubavi ponovo nacinje temu na koju svako ima svoj odgovor i nacin. i svi su tacni. verovatno i empirijski dokazano. mislim da je mozda ispravno pitati "do kojih granica ljudsko bice moze da izdrzi ljubav", sta mislite?
Pravo pitanje, svaka cast...
Lako je nekom objektivnom posmatracu da sudi i kudi ...daje savete...subjektivnost je ono sto nas "unistava"...
 
ariela:
Gledam jutros moju prijateljicu...uplakana...utucena depresivna ili kako vec...Pre deset dana u afektu izbacila tipa s kojim je zivela iz stana...Trebala je to odavno da ucini jer je skot varao konstantno a meni kao njenoj dobroj prijateljici pricao kako nece uopste ozbiljno sa njom vec je to samo dok se negde ne snadje...dzabe sam je upozoravala osecanja su prejaka i dok joj nije ispred ociju uradio nesto sto je izludelo nije htela da ga eliminise...Pricam joj kasnije kako je najbolje da svaki kontakt s njim prekine da ga ne vidja da mu ne pise... i vreme ce uciniti svoje...dzabe...jutros nasla se u njegovom zagrljaju...u njegovom krevetu...on joj opet pricao neke bajke...zasto pojma nemam...Mislim ako je hteo sex mogao je naci neku drugu...ako je hteo ljubav zasto je onda dozvolio da je tako povredi...Moje misljenje je da je samo proradila muska sujeta i zelja da joj dokaze kako je jos uvek neodoljiv za nju...Zasto je to potrebno? Da li na kraju krajeva sex moze tako lako da se odvoji od ljubavi...reklo bi se ne...ali...

A jel si ti videla da je varao?Ako jesi i ako nisu samo nagadjanja onda joj to reci kada i sa kim je bio,otvoreno joj sve reci...
 

Back
Top