KAKVE ŽENE VOLITE?

Volim ....

  • 1. Umiljate

  • 2. Opasne

  • 3. Inteligentne

  • 4. Glupe

  • 5. Samosvesne

  • 6. Tuđe


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ja kad sam napiso odgovor nije bilo ankete...dao sam glas pametnima...mada bi mozhda umiljate mada je to nedefinisano...dobro je kad je pametna onda i ako je losha u baratanju vaginom ti joj lepo ukazhesh na propuste pa ona malko promisli chita neke knjige il romane pa pochne da koristi kako valja i kako doliqje...

multiple...shta?...skleroza
 
AntunTun:
ja kad sam napiso odgovor nije bilo ankete...dao sam glas pametnima...mada bi mozhda umiljate mada je to nedefinisano...dobro je kad je pametna onda i ako je losha u baratanju vaginom ti joj lepo ukazhesh na propuste pa ona malko promisli chita neke knjige il romane pa pochne da koristi kako valja i kako doliqje...

multiple...shta?...skleroza


Simpatičan rezon.
 
shala shala...nisam video anketa nije bila kad sam odgovorio s vaginama...a mislim glupo je pitanje ne mozhesh podeliti sve zhene na umiljate opasne inteligentne itd...ok ochito da mozhesh al mislim da takva podela nije na mestu...kakve zhene volim...to je ono kao sad svako ima ciljnu grupu i kordinira svoje ponashanje shodno tome...ok mozhda sam ja tolerantan pa kao mozhe kaq otjesh...pa mislim i glupe su na mestu ako su onako iskreno glupe to zna da bude i simpatichno ponekad samo kad nisu zle i tako to...al u sushtini meni se ne dopada taj trip kakve volish sad dal plave il crvene il pametne il visoke...mislim nema nekog pravila (nije to pecenje majq mu)...i tako...simpatichan jashta
 
Pa nismo delili žene na debele ili mršave, plave ili crne ... već sam podelila žene po nekim upečatljivostima .... i ne moguće da ne preferiraš odredjeni tip žena???? ili da si bar naklonjen više umiljatim od onih opasnih?
 
jesu li umiljate po definiciji lukave/dosadne?
a opasne stvarno (i koliko i za koga) opasne?
a inteligentne koriste inteligenciju za slagati i leci s' nekim drugim ili koristiti za sto bolju egzistenciju ?
a glupe su nekad pozeljne...zar ne zavisi od muskarca i njegove inteligencije koliko je njegova zena glupa?
samosvesne...to zvuci dobro...s ako su samosvjesne i inteligentne i zgodne jesu li onda umisljene?
tudje...dobro za ovo ne treba komentar...
 
mammy:
jesu li umiljate po definiciji lukave/dosadne?
a opasne stvarno (i koliko i za koga) opasne?
a inteligentne koriste inteligenciju za slagati i leci s' nekim drugim ili koristiti za sto bolju egzistenciju ?
a glupe su nekad pozeljne...zar ne zavisi od muskarca i njegove inteligencije koliko je njegova zena glupa?
samosvesne...to zvuci dobro...s ako su samosvjesne i inteligentne i zgodne jesu li onda umisljene?
tudje...dobro za ovo ne treba komentar...


Bez velike filozofije mami .... prosto onako kako ti doživljavaš odredjenu žensku osobinu.
 
chika_doktor:
Inteligencija obicno trazi inteligenciju... :mrgreen:
c008.gif
 
1. Umiljate - jbg, kupicu sebi psa ili machku pa eto mi umiljatosti na pretek.
2. Opasne - opasne za shta? po koga? neka fala...
4. Glupe - shta s njima raditi? Ustvari znam... Ali se ne moze stalno.
5. Samosvesne - ah, magichna rech iz zenskih chasopisa... :roll:
6. Tudje - komplikovano

Naravno, ko shto rekosmo, ne moze se praviti takva podela.
Ipak bi savrshena zena bila po onom principu: u krevetu tudja, u kuhinji umiljata, na ulici glupa... ili tako neshto?
 

Back
Top