GDE NA PUTOVANJE

Ja sam proslo leto isla u Bugarsku. Verujte mi tamo je stvarno fenomenalno. I ko god kaze suprotno, laze! Najlepse letovanje do sada! Nema puno toga da se vidi,ali za zezanje i provod je super
 
N&I:
Ja sam proslo leto isla u Bugarsku. Verujte mi tamo je stvarno fenomenalno. I ko god kaze suprotno, laze! Najlepse letovanje do sada! Nema puno toga da se vidi,ali za zezanje i provod je super

I meni se svidja Bugarska.

Suncev Breg,

Primorsko,

Albena,

cene ok,

ljudi opusteni.

Veliko more,

Riba kol'ko hoces.

xe xe xe...
 
N&I:
Ja sam proslo leto isla u Bugarsku. Verujte mi tamo je stvarno fenomenalno. I ko god kaze suprotno, laze! Najlepse letovanje do sada! Nema puno toga da se vidi,ali za zezanje i provod je super

Da li je isplatljivije otici na bum, ili preko agencije?Gde si bila?I da li uopste mozes povoljno da prodjes sredinom jula?
 
Friend:
Predlazite, pisite pohvale i lose utiske sa putovanja. Kao sto ime kaze GDE NA PUTOVANJE

Nisi naveo osnovnu stvar, koliko mozes finansijski da se ispruzis, drugo sta zelis, da li si avanturista ili bi se samo izlezavao na nekoj plazi, itd.............kada to saznamo , eto mnogo predloga, bar sa moje strane.......

U medjuvremenu mozes da bacis pogled na neke slike na
http://klika68.myphotoalbum.com/
 
Jeca84:
Da li je isplatljivije otici na bum, ili preko agencije?Gde si bila?I da li uopste mozes povoljno da prodjes sredinom jula?
na bum 8-)
sto se putovanja tice meni je svuda lepo jer mnogo volim da putujem :)
znaci preporucujem evropu uzduz i popreko, afriku, pa americki kontinent....
ostalo je jos dosta toga da se vidi :lol:
 
goldfish:
na bum 8-)
sto se putovanja tice meni je svuda lepo jer mnogo volim da putujem :)
znaci preporucujem evropu uzduz i popreko, afriku, pa americki kontinent....
ostalo je jos dosta toga da se vidi :lol:

UUUUUUUUU.....bas pola od toga sto si navela planiram da obudjem ovo leto!!!!Mislim sta je to???? :grin: :grin: :grin: :grin: Samo jos da se poklope sve kockice....na pr..da mi finansijske mogucnosti i fakultet to dozvole.... :-P :p
 
klika:
U vecini slucajeva je bolje ici na bum kao sto ti kazes, tj u sopstvenoj reziji, lepo preko interneta prikupis informacije, pripremis ceo put........

Da...sigurno je isplatljivije na bum....jer agencija uzima procenat...ali ja sigurno necu naci na netu informacije o privatnom smestaju...jedino ako je u pitanju bugarska,da me tamo vuku za rukav za smestaj....pa ako zapadnem u neku rupu bogu iza ledja.... :p ..opet je rizik...s obzirom da nikad nisam bila u Bugarskoj....Tako da je to cisto pitanje srece!!!
 
Nijagarini vodopadi...tamo je lepo....fantastican dozivljaj u kome mozes satima da uzivas....osetis moc vodopada, osetis pokret, snagu, cujes huk te snazne vode, prodjes ispod duge...
nisam vicna opisivanju, samo znam da je to jedinstveno mesto na kome cete osetiti svu snagu prirode...ostavice vas bez daha definitivno....setate i posmatrate vodopade, posle svratite u restoran rainforest cafe na rucak (takodje neverovatan dozivljaj, sve u duhu prirode) i obidjete par onih muzejcica i vratite se na tren u detinjstvo.....
za muski deo populacije kazino naravno
 
predlog za romanticno vikend putovanje : bodensko jezero i sve gradice na njemu vredi videti i pojesti po sladoled u svakom od njih :lol:
obilazak brodom
obavezno posetite ostrvo mainau, to je ostrvo cveca...fantasticno rastinje, zasticene biljne vrste, najraznovrsnije cvece, kao iz bajke mastovito oblikovano i zasadjeno, fontane, povrce, zacinsko bilje,....
mozete rucati u restoranu na samoj obali, uzivati u tisini i prelepom pogledu na ogromno jezero, okruzeni egzoticnim cvecem jarkih boja, u hladovini stoletnog drveca ....
mozete posetiti dvorac na najvisoj tacki ostrva sa vrtom kao iz bajke
pogodnost je sto je povrsina ostrva mala, pa ga mozete lako prepesaciti, za starije osobe postoji vozic koji ih prevozi do udaljenijih tacaka
 

Back
Top