Seks u nocnom klubu......

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
e dragi moji bila sam do Madrida da malo odmorim, i moram da vam kazem sta sam videla.......... bili mi u nekom nocnom klubu (Kapital) ekstra strava klub na 7 spratova (razlicita muzika i ambijent na svakom spratu), kad ono na 5om spratu ima nekih mekih sofa i ono ja se zabezeknuh sta videh...... 2 para kako vode ljubav........ devojke jasu ispred ociju svih..... (e sad kao krili su se iza odece malo ali sve se skoro videlo......ja sam se zgranula.....

moje pitanje glasi: da li bi i vi ikada vodili ljubav u nocnom klubu koji je javno mesto i gde svako moze da te vidi?
 
Ja gledala dvoje u onom plicaku- plaza Plavi horizonti,
veoma blizu obale. Dodushe, bio sumrak, ali prolaznika i dece...
A njoj guza samo poskakuje, poskakuje...

Opste je poznato da su mnogi probali u vodi,
diskoteka je "intiman" prostor u odnosu npr. na Adu Ciganliju.

Nisam probala, ali videla jesam...
 
Mozda ljude treba shvatiti kad dodje zuta minuta malo ko gleda mesto ili vreme, licno sam za to da se postede tih scena neduzni civili, deca :-( , licno iskustvo u momentu voznje autobusom BGD-NS u jednom momentu sam primjetio da se par sedista iza mene nesto desava, slucajno se okrecem i naravno imam sta i da vidim, a bus nije bio bas prazan al svi se prave kao da se nista ne desava :-D
 
njegos079:
Mozda ljude treba shvatiti kad dodje zuta minuta malo ko gleda mesto ili vreme, licno sam za to da se postede tih scena neduzni civili, deca :-( , licno iskustvo u momentu voznje autobusom BGD-NS u jednom momentu sam primjetio da se par sedista iza mene nesto desava, slucajno se okrecem i naravno imam sta i da vidim, a bus nije bio bas prazan al svi se prave kao da se nista ne desava :-D


Kulturni ljudi. Gledaju svoja posla.
 
geisha:
e dragi moji bila sam do Madrida da malo odmorim, i moram da vam kazem sta sam videla.......... bili mi u nekom nocnom klubu (Kapital) ekstra strava klub na 7 spratova (razlicita muzika i ambijent na svakom spratu), kad ono na 5om spratu ima nekih mekih sofa i ono ja se zabezeknuh sta videh...... 2 para kako vode ljubav........ devojke jasu ispred ociju svih..... (e sad kao krili su se iza odece malo ali sve se skoro videlo......ja sam se zgranula.....

moje pitanje glasi: da li bi i vi ikada vodili ljubav u nocnom klubu koji je javno mesto i gde svako moze da te vidi?


Možda ne baš na toj sofi ... ali u nekom uglu ... hm .. ne znam ... to je baš dobro za adrenalin.
 
ja sam bio odavno u adranima doshla neka rodbina od preko pa kao otje u notjni klub..tamo par ofucanih zhenetina onih najgrdjih talasaju u nekim masnim korsetima...a sve osvetljeno onako ljubichasto i crveno ma show...
bila do madrida?...to kao hop ja na dobrog konja i eto me u madridu?...blago vama ljudima kojima je planeta tesna ja nikako dalje od beograda da odmaknem...
yebo bi i javno verovatno...npr u madridu u gomili nekih nepoznatih ljudi...
 
nije problem nekultura vec to, sto drugi kada to vide, hteli bi i oni ali bas u tom momentu nije im pri ruci ili mu se zapetljao reisverschluß.Mislis da ih to ne interesuje.Svi kradom gledaju, ucute se kako bi uzdahe oslusnuli, penisi im nabrekli, dame se ovlazile......a kao: iju, nekultura.Ma ja sam yebao gde sam stigao i ne samo da smo moja dama i ja uzivali vec i cela publika.Problem je jedino par stotina evra koja se plati ako te policija "uhvati". (ali i oni se prave da ne vide.Nece da pokvare "sliku" pa nas zato ne uznemiravaju).E deco moja, kada bi se na svetu vise yebali a manje tukli, vodili ratove , krali, varali........ne bi morali da cekamo da umremo pa da idemo u raj.
 
geisha:
e dragi moji bila sam do Madrida da malo odmorim, i moram da vam kazem sta sam videla.......... bili mi u nekom nocnom klubu (Kapital) ekstra strava klub na 7 spratova (razlicita muzika i ambijent na svakom spratu), kad ono na 5om spratu ima nekih mekih sofa i ono ja se zabezeknuh sta videh...... 2 para kako vode ljubav........ devojke jasu ispred ociju svih..... (e sad kao krili su se iza odece malo ali sve se skoro videlo......ja sam se zgranula.....

moje pitanje glasi: da li bi i vi ikada vodili ljubav u nocnom klubu koji je javno mesto i gde svako moze da te vidi?
Jednom pre jedno par godina ali u zenskom toaletu, bilo je fantasticno, uzbudjenje sa izvesnom dozom straha da li ce neko upasti unutra, bese fenomenalno
 
i da dodam, ovde na Zapadu (mislim da toga vec ima i u Beogradu) , ***** scene u specijalnim nocnim barovima su u programu i to u svim mogucim i nemogucim varijantama.Sedis sa partnerkom , pijuckas , i uz uzdahe sa bine (a i uz sopstvene uzdahe) gledas dva crnca od po dva metra koji istovremeno ,"crno na belo" yebu presretnu plavusu (verovatno ukrajinku a mozda i neku nasu sremicu)...........Pa dobro, jel treba i dalje da pricam.Kada odem kuci, tako erektivan od glave do pete, trebam li reci kako onda prodje moja lepsa polovina......ili ......tacnije kako ja prodjem pod navalom te lepse polovine.........I sada neka mi neko kaze , sta je u svemu tome bilo negativno.Sve perfektno funkcionise.
 
batka_mija:
a jel ti to hoces da se pohvalis da si bila malo do madrida da se odmoris, ili te stvarno zanima kakvo misljenje ljudi imaju o tome? mislim o tome sto si videla, ne o tome sto si bila do madrida da se malo odmoris...
nemoj i ti da si baksuz.Pa do Madrida danas srbi putuju po sveze krastavce isto kao i do zelenog venca.A osim toga Natasa je dala akcent na ono sto je videla u nocnom klubu i verujem da ju je to daleko vise zaintresovalo nego nekakav Madrid ili Valencia.......Lose "citas" osobe, stari moj.
 

Back
Top