snaga ljubavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

opijum

Iskusan
Poruka
6.043
Miris proleca se uvlaci polako u sve nas, lebdi u vazduhu, lepi se za telo.
Prolece-ljubav, to je ista rec, s nestrpljenjem ih cekamo, zudimo, zeljni vrelog pogleda, zanosnog osmeha, drhtaja tela...
Setajuci gradom, lovim neke oci, nadam se nekom osmehu....nadam se i zelim ljubav....
 
Momci, svaka vam cast!!!Danas stvarno ne mozes , ili vrlo tesko mozes naci pravog muskarca!!!!Jaki ste samo na recima, a jadan papir svasta trpi......
A, da , umalo da zaboravim, JA SAM ZENA< PRAVA ZENA, ako uopste znate sta to znaci....
I jos nesto, ako niste znali, pazite se, OPIJUM ZENA moze da bude vrloooooooo nezgodna po svim pitanjima, vas trojica sigurno ne bi prosli ni usli .......zato do daljneg vezbajte, znate vec sta....
 
opijum:
Momci, svaka vam cast!!!Danas stvarno ne mozes , ili vrlo tesko mozes naci pravog muskarca!!!!Jaki ste samo na recima, a jadan papir svasta trpi......
A, da , umalo da zaboravim, JA SAM ZENA< PRAVA ZENA, ako uopste znate sta to znaci....
I jos nesto, ako niste znali, pazite se, OPIJUM ZENA moze da bude vrloooooooo nezgodna po svim pitanjima, vas trojica sigurno ne bi prosli ni usli .......zato do daljneg vezbajte, znate vec sta....
Opijume, si ti MILOSKA VENERA ?!?!? :shock:
 
nas je troica?...
i rusa?...hahaha

ovaj daa...pa nemam pojma super je shto si zhensko...mislim imash chast da radjash decu i sve...

ma da opijum je super...chaj od maka ovo ono...da se bacimo u neki indijski trip?...proletje chakre ovo ono...
mi te u sushtini uchimo kako je svet okrutno mesto i kako su ljudi okrutni prema blagim dushama...budu chvrsta!...budi samo svoja!...budi svesna!...chitaj gloriju (:

hohohoho
 
Mahamaji, hvala na podrsci. Zivot je cudo i dar, a ljubav je najlepsi dar u ovom nasem malom zivotu. U pravu si, sokaka i coskova ima puno, a i sutra je novi dan, nesto ce lepo vec doneti.......
Hvala jos jednom, ima i normalnih na ovom forumu, a ne samo foliranata i "pametnjakovica"
 
opijum:
Mahamaji, hvala na podrsci. Zivot je cudo i dar, a ljubav je najlepsi dar u ovom nasem malom zivotu. U pravu si, sokaka i coskova ima puno, a i sutra je novi dan, nesto ce lepo vec doneti.......
Hvala jos jednom, ima i normalnih na ovom forumu, a ne samo foliranata i "pametnjakovica"
Nema na cemu :lol: Samo napred, isprobano, funkcionise :!: ;-)
 
Antun Tunu
Cini mi se da ti po svoj prilici , nisi svestan, prvo sebe, svoj ni malo, a o "cvrstini" i da ne pisem....
Koga i cemu ti mozes pa nekog da naucis, pa tebi je cunami po svoj prilici isprao podobro mozak.
Moj savet ti je, da pocnes ponovo od predskolske ustanove, mozda se nesto i "primi"u tu tvoju glavu, mada vrlo tesko, za takve kao sto si ti i slicne tebi nema spasa.
Nazalost!!!!
A mozda i na srecu normalnih ljudi. a ti u te, mislim normalne ocigledno ne spadas....
 
osetjam neprijateljstvo u tvojim slovima...
nisi realna ne mozhe se s 100kg u predshkolsko...no fala na savetu...mada ja uvidjam i bez saveta da sam nenormalan...ako uzmemo za polazno da je svet normalan...

ochigledno je samo ono shto nije prikriveno...a ovde je sve prikriveno...
 
de si shinodo (:

prestani da pushish!!!...kontam mlad si...veruj mi ochajan porok baaash zlo...
chu genije...imash stariju sestru?...da nabudzhimo da imash genijalne sestritje i sve (:


i zaboga...oshishaj se

(:
 
opijum:
Miris proleca se uvlaci polako u sve nas, lebdi u vazduhu, lepi se za telo.
Prolece-ljubav, to je ista rec, s nestrpljenjem ih cekamo, zudimo, zeljni vrelog pogleda, zanosnog osmeha, drhtaja tela...
Setajuci gradom, lovim neke oci, nadam se nekom osmehu....nadam se i zelim ljubav....


Ljubav koju ti cekas nikada nece doci... jer ljubav ne treba da se trazi... prava ljubav se dogadja bez pitanja, kada se najmanje nadas i ne ocekujes ama bas nista... i to sto se samo desi i sto ti zadrma zeludac i srce- to je ono pravo pa moze da padaju gole babe na -20 stepeni a ne da sve cveta i da se grana a da ti cekas necega sto nema :wink:

A usput ne trazi i ne nadaj se da na netu nadjes to sto tako zeljno cekas- jer ces da ostaris cekajuci... doduse mozda te krene ali ovde jedino krene ako si lepak za budale :twisted:
 
plavi biser:
Ljubav koju ti cekas nikada nece doci... jer ljubav ne treba da se trazi... prava ljubav se dogadja bez pitanja, kada se najmanje nadas i ne ocekujes ama bas nista... i to sto se samo desi i sto ti zadrma zeludac i srce- to je ono pravo pa moze da padaju gole babe na -20 stepeni a ne da sve cveta i da se grana a da ti cekas necega sto nema :wink:

A usput ne trazi i ne nadaj se da na netu nadjes to sto tako zeljno cekas- jer ces da ostaris cekajuci... doduse mozda te krene ali ovde jedino krene ako si lepak za budale :twisted:

a ti si kao vidovita zorka:confused:
 
plavi biser:
Ljubav koju ti cekas nikada nece doci... jer ljubav ne treba da se trazi... prava ljubav se dogadja bez pitanja, kada se najmanje nadas i ne ocekujes ama bas nista... i to sto se samo desi i sto ti zadrma zeludac i srce- to je ono pravo pa moze da padaju gole babe na -20 stepeni a ne da sve cveta i da se grana a da ti cekas necega sto nema :wink:

A usput ne trazi i ne nadaj se da na netu nadjes to sto tako zeljno cekas- jer ces da ostaris cekajuci... doduse mozda te krene ali ovde jedino krene ako si lepak za budale :twisted:


Znam, da se ljubav ne trazi, jasno mi je da ona dodje iznenada, i hvala Bogu, imala sam srece da osetim i leptirice u stomaku i da ti srce ubrzano lupa.jednostavno , covek ponekad oseti potrebu da ono sto u nekom momentu oseca ili o cemu razmislja, podeli s nekim, recimo da ti to dodje kao recimo vodjenje dnevnika. A zasto je toliko ljudi na forumu, svi mi nesto trazimo, zelimo, pa nam ovo dodje jedan od nacina da iskazemo svoja neka osecanja ili razmisljanja, cujemo sta drugi misle o tome, tu ne ubrajam one koji se foliraju i kriju iza nekih maski. U svakom slucaju ono sto si napisala-o, je istinai napisano vrlo lepo, a lepak na svu srecu nasam
 
nenadm:
Ne gubi nadu,ljubav uvek nađe pravi put i neko svoje pravo vreme. A mesto i način su apsolutno sporedni.Desiće ti se kad se najmanje nadaš.Srećno u potrazi

Ne gubim nadu, veru i zelju, jer ako covek to izgubi_onda je to"mrtav" covek.
tada zivot postaje besmislen.verujem da ce se desiti kad se najmanje nadam, a i u iscekivanju ima drazi.hvala na lepim recima, lepa rec mnogo puta je melem za dusu, samo sto su mnogi ljudi to nazalost zaboravili, a lepa rec i lep osmeh mogu da ulepsaju dan i da se odmah osecas lepse i bolje.veliki pozdrav
 
opijum:
Ne gubim nadu, veru i zelju, jer ako covek to izgubi_onda je to"mrtav" covek.
tada zivot postaje besmislen.verujem da ce se desiti kad se najmanje nadam, a i u iscekivanju ima drazi.hvala na lepim recima, lepa rec mnogo puta je melem za dusu, samo sto su mnogi ljudi to nazalost zaboravili, a lepa rec i lep osmeh mogu da ulepsaju dan i da se odmah osecas lepse i bolje.veliki pozdrav

Ako postoji dovoljno jaka zelja za nesto onda se obicno to i ostvaruje - Promene ne treba cekati da se dese, njih treba izazivati da se dese i to je moja deviza... ALI !

Ja nisam za to da ti se nasmejem lepa moja, i da ti kazem gomilu slatkastih i neznih reci koje ce kliznuti uz tvoju usnu skoljku kao kap rose po pupuljku ruze, da ti sapnem nekoliko reci koje ce u tebi stvoriti utisak da si srela andjela sa neba koji razume tvoje probleme da bi se ti osetila lepse i bolje... a sve to mogu, i zato sam samo iskreno rekla ono sto mislim i zao mi je ako je zazvucalo grubo... ja ne volim da predem i da se umiljavam a onda da zagrebem, ja ti riknem u facu a ti ako skapiras, skapiras a ako ne ja okrenem ledja i odem :wink:

Necu ti vise smetati i zelim ti puno srece a moje reci pusti neka vetar rasprsi kao gomilu sitnih pescanih zrnaca i eto... nema me vise :)
 
plavi biser:
Ako postoji dovoljno jaka zelja za nesto onda se obicno to i ostvaruje - Promene ne treba cekati da se dese, njih treba izazivati da se dese i to je moja deviza... ALI !

Ja nisam za to da ti se nasmejem lepa moja, i da ti kazem gomilu slatkastih i neznih reci koje ce kliznuti uz tvoju usnu skoljku kao kap rose po pupuljku ruze, da ti sapnem nekoliko reci koje ce u tebi stvoriti utisak da si srela andjela sa neba koji razume tvoje probleme da bi se ti osetila lepse i bolje... a sve to mogu, i zato sam samo iskreno rekla ono sto mislim i zao mi je ako je zazvucalo grubo... ja ne volim da predem i da se umiljavam a onda da zagrebem, ja ti riknem u facu a ti ako skapiras, skapiras a ako ne ja okrenem ledja i odem :wink:

Necu ti vise smetati i zelim ti puno srece a moje reci pusti neka vetar rasprsi kao gomilu sitnih pescanih zrnaca i eto... nema me vise :)


Mozda si me pogresno razumela.TI jesi bila isktrena i to je ok. ne volim ja neiskrenost i foliranje i nisi uopste bila gruba, vec si samo napisala ono sto mislis, i treba reci sve u lice.
Slazem se i s tvojom devizom da treba "izazivati", a ne samo cekati, pa probacu, ne mogu nista izgubiti, sutra je novi dan, pa prekosutra i tako idu dani i nesto ce vec doci ili cu zgrabiti.
Uopste ne smetas, lepo pises, iskrena si, otvorena i takva i ostani.
Veliki pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top