Spanci i Srbi

serb_pagan:
hahahaha...streljao bi ga ti...******,sve smesnije do smesnijeg...bes mu mater,izgleda su oni zapadnjaci u pravu kad kazu da su bosanski srbi genocidni...sve bi vi streljali,ubili,zaklali i slicno...pa nemoj posle da se ljutis kad vas osude za genocid
Јомини и ја на крају провоцирам.

геноцидан ти мозак пагане.
 
Alekasandar2:
Na internetu sam naso na dve frakcije.
Jedni su "Falange", Spasnski desnicari, nastavljaci tradicija nacionalista iz gradjanskog rata.Oni su na svoj sajt modju ostalima stavili ling ka nasem "Obrazu".Inace, simbol Falangi su pet strela i jaram, simboli katolickih monarha Izabele i Fernanda (setite s Kristofer Kolumbo je trazio obrodove od njih)Oni kazu kako je NATO pakt komunisticka zlocinacka organizacija.

http://www.la-falange.com/nacional/

Drugi su spanski komunisti, pod svojim sajtom "Espana Roja" (Crvena Spanija) daju linkove ka zlocinima NATO pakta, nazivajuci OVK "NATO falangama".

http://er.users.netlink.co.uk/urbiorbi/Yugoslavia/index.htm

Pa, ako su te dve Spanije sjedinjene u mrznji prema NATO paktu, ko je onda Havijer Solana?
Bivsi komunista. Kazu niko u Spaniji nije glasao za njega. Neli nevazni lik koga su postavili da obavlja prljave poslove u ime Spanije, lik koji ne zavisi od izborne volje glasaca, tako da nemoze ni da bude smenjen.Kao Cedica, ili Vuk Draskovic.

Izvinite a šta Vam je to "naš Obraz"?
Jel to neko kulturno-umetničko-društvo?
Kako je registrovano to društvo "slobodnjaka"?
 
Znači kad ne mogu da verujem kakvi ste... Dokle bre više? Šta hoćete? Vama treba manijak da vas eliminiše na pomisao o svađi, a i tada se na biste opametili. Onda bi kukali - vidi ovog, šta glumi... Mađutim, ovaj drugarski pušta da se priča zahukta i malo zakuva a vi nemate granicu. Dosta više!
 
taja:
ma bre vi ste se skroz pogubili....kako mozete da pisete ovakve bljuvotine

Kakve crne bljuvotine?
Koji to ‚‚mi"?
A,pazi samo tebi ne smeta kada neko nazove dva miliona ljudi genocidnim,a smeta ti kada neko njemu uzvrati?!
Aj,stavi malo prst na čelo i razmisli,šta je tu veće zlo...
 
eIvin:
Kakve crne bljuvotine?
Koji to ‚‚mi"?
A,pazi samo tebi ne smeta kada neko nazove dva miliona ljudi genocidnim,a smeta ti kada neko njemu uzvrati?!
Aj,stavi malo prst na čelo i razmisli,šta je tu veće zlo...


e...aj nemoj ti da odredjujes sta meni smeta.....i uopste me ne zanima ko je kome sta uzvratio........ovakve izjave su bolesne
 
A,je l' kad ti počneš da selektivno morališeš,zašto da ja ne prihvatim igru?
Ti brani svoje,ja ću svoje,kad sam baš nateran...inače se ne bih ni mešao i meni je malo preko glave bede koju neki ovde ispoljavaju...
Stvarno se čovek zapita...
Ciaos...
 
eIvin:
Kakve crne bljuvotine?
Koji to ‚‚mi"?
A,pazi samo tebi ne smeta kada neko nazove dva miliona ljudi genocidnim,a smeta ti kada neko njemu uzvrati?!
Aj,stavi malo prst na čelo i razmisli,šta je tu veće zlo...

'Ajd' ja da probam... :wink:

Prvo je Alexandar preterao sa streljanjem, doduše u sledećem postu se korigovao (ono, zamena za robiju), ali svejedno, smatram da je to bilo preterano..I Jomini je reagovao (srećom, bio je tu) kako treba - opomena.

A, onda Pagan odvali o "bosnian Serbs" + genocidnost :roll: Stvarno preterivanje.

Pa se umeša "pravednica" i ospe paljbu po samo jednoj strani. Zanimljivo... :roll:

Što se tiče teme, ne bih se zaletao oko Španaca, jer oni imaju mnogo problema. Baskijci i Katalonci kao najveći problemi u Španiji. To podseća na SFRJ.

Španac = Jugosloven. :wink:
 
taja:
e...aj nemoj ti da odredjujes sta meni smeta.....i uopste me ne zanima ko je kome sta uzvratio........ovakve izjave su bolesne

А ко је тебе уопште питао за цењено мишљење? И шта је ту болесно - сподобе из ЛДП, Чеда, конкретно, ОТВОРЕНО говоре да покољ Срба у Кравици није злочин, дакле, може то и горе. Ја сам се обратио Пагану, НАМЕРНО тим тоном. Мислим, генерално он зна да буде и ОК, али воли да побегне од расправе, а да своју поенту доказује шовинистичким изјавама попут ове. Ја имам право да то НЕЋУ ДА ЧИТАМ а да не реагујем, неки ред мора да се зна, можемо да се не слажемо и не волимо, све је то супер, али на форуму на којем пише и доста људи из РС, оваква изјава, осим што је одвратна, звучи као крајње шабанско провоцирање. Нека те ствари пише на "Црној Легији" (сајт усташа из дијаспоре у Немачкој) или ИсламБосни, тамо сви то мисле.

Убудуће ми се не обраћај тим тоном, уколико немаш добар разлог за то. Now, I'm sorry, I'll have to keep ignoring you, а креће и Американ Бјути, мој омиљени великосрБски нациЈоналистички...
 
Arhangel NS:
Pa se umeša "pravednica" i ospe paljbu po samo jednoj strani. Zanimljivo... :roll: :


vidi momak....to sto ste se vi podelili na dve strane pa se igrate "ratnih igara' to je vasa privatna stvar......to sto svaciji post pokusavate da umetnete na neciju stranu i da shodno tome ispljujete je stvar nevaspitanja
 
Sunchaser:
А ко је тебе уопште питао за цењено мишљење?
Убудуће ми се не обраћај тим тоном, уколико немаш добар разлог за то. QUOTE]

a i ti momak....ovo je forum na kome svako iznosi svoje misljenje i trebalo bi da se drzi elementarne pristojnosti.....da li je tebi moje misljenje "cenjeno" potpuno mi je nebitno..i nisam se obracala tebi nego sam reagovala na jednu groznu izjavu.....a vi samo nastavite da se pljujete
 
taja:
Sunchaser:
А ко је тебе уопште питао за цењено мишљење?
Убудуће ми се не обраћај тим тоном, уколико немаш добар разлог за то. QUOTE]

a i ti momak....ovo je forum na kome svako iznosi svoje misljenje i trebalo bi da se drzi elementarne pristojnosti.....da li je tebi moje misljenje "cenjeno" potpuno mi je nebitno..i nisam se obracala tebi nego sam reagovala na jednu groznu izjavu.....a vi samo nastavite da se pljujete

Не, поштована госпођице, грозну изјаву је дао твој другар Паган, ја сам само реаговао (чак не на исти начин). И не буди селективна - замисли да ти неко добацује непристојно на улици, па неко крене да те брани, и сви скоче на њега, уместо на овог који је изазвао целу ствар... Дакле, батали моралисање где му место није - или ћеш да се осврнеш на целу причу, или да навијаш за "своје". Толико, нао иф јуд икскјуз ми, филм ми одмиче...
 
Sunchaser:
taja:
Не, поштована госпођице, грозну изјаву је дао твој другар Паган, ја сам само реаговао (чак не на исти начин). И не буди селективна - замисли да ти неко добацује непристојно на улици, па неко крене да те брани, и сви скоче на њега, уместо на овог који је изазвао целу ствар... Дакле, батали моралисање где му место није - или ћеш да се осврнеш на целу причу, или да навијаш за "своје". Толико, нао иф јуд икскјуз ми, филм ми одмиче...


e, aj nemoj ti da mi biras drustvo keve ti
 
taja:
vidi momak....to sto ste se vi podelili na dve strane pa se igrate "ratnih igara' to je vasa privatna stvar......to sto svaciji post pokusavate da umetnete na neciju stranu i da shodno tome ispljujete je stvar nevaspitanja

Nikome ja ništa ne umećem...Po drugi put te pitam, da li je normalno nazvati bosanske Srbe genocidnim narodom?

Eto, stvar vaspitanja je da li ćeš mi odgovoriti... :D
 
taja:

sta uopste znaci genocidni NAROD? takve izjave su mi krajnje besmislene

Pa, upravo je u tome i poenta. :wink: Serb Pagan je to "odvalio", a ti nisi našla za shodno da odreaguješ, dok s druge strane, vršiš moralne pridike ostalima.. Logično su svi zaključili da imaš selektivan osećaj pravednosti.

Inače, čitava frka je zbog toga, btw. :wink:
 
Arhangel NS:
Pa, upravo je u tome i poenta. :wink: Serb Pagan je to "odvalio", a ti nisi našla za shodno da odreaguješ, dok s druge strane, vršiš moralne pridike ostalima.. Logično su svi zaključili da imaš selektivan osećaj pravednosti.

Inače, čitava frka je zbog toga, btw. :wink:


....ja ne "vrsim" nikom nikakve pridike samo iznosim svoje misljenje....a "logicno zakljucivanje" tih "svih" mi je krajnje sumnjivo :lol:
 

Back
Top