Za sve navijace i simpatizere FK Partizan!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

goocha

Zainteresovan član
Poruka
410
Saopštenje navijača Partizana povodom
predstojećeg večitog derbija


Iako se u poslednje vreme u medijima špekulisalo od strane uprave fudbalskog kluba o nekakvim razgovorima sa navijačima, Grobari ovom prilikom obaveštavaju javnost da se bojkot nikada nije dovodio u pitanje i nikakvi razgovori nisu, niti će ikada biti vodjeni.

Grobari na predstojećem derbiju neće biti na jugu ! Bojkotujemo ovu utakmicu kao i sve druge koje smo bojkotovali u poslednjih šest meseci. Apelujemo na sve navijače Partizana da bojkotuju fudbalski derbi i ne dolaze na stadion a posebno insistiramo na tome da južna tribina Partizanovog stadiona MORA BITI POTPUNO PRAZNA !!

Podsetili bi javnost još jednom na sportske razloge našeg bojkota, ispadanje iz LŠ, sramna utakmica protiv izraelske ekipe Makabija, ispadanje iz domaćeg kup takmičenja od Srpskoligaša Timoka i sve one sramne utakmice koje smo ranije pominjali i koje su dobro poznate široj javnosti.O navijačkim razlozima našeg bojkota nema potrebe da ovom prilikom polemišemo jer su oni još poznatiji i svaki navijač Partizana ih zna.

Podsecamo javnost da i pored svih ovih katastrofalnih rezultata uprave kluba, niko nije podneo do sada ostavku, niko se nije osetio moralno odgovoran a sportski direktor recimo, i dalje obavlja svoju funkciju kao da smo u najmanju ruku pobednici ovogodišnje LŠ.

Na kraju, pozivamo još jednom sve navijače Partizana i sve one kojima je crno-bela boja u srcu da ne dodju na stadion u subotu. Ne dozvolimo sebi da budemo svedoci još jedne predstave i blamaže na našem stadionu, u režiji najlošije uprave u istoriji FK Partizan. Sačuvajmo obraz, ponos i dostojanstvo i pokažimo jedinstvo u nameri da nam sutra bude bolji i časniji Partizan !


BOJKOT DO KONAČNE POBEDE,
ZA POŠTEN, JAK I ČASTAN PARTIZAN !!

GROBARI JUG !


prenijeto sa www.juznifront.com
 
Pazi...ja u principu nisam bio bas toliko protiv Dzaje jer svi znamo sta su sve on i Cvele uradili za Crvenu Zvezdu.I ona picajzla Bjekovic je besneo kad je Dzaja dovodio sve najbolje igrace u bivsoj Jugi...i nije mogao ni da mu pridje...ali jednostavno nije bilo rezultata i bilo je vreme za promene,Dzaja je to shvatio i otisao je na vreme...I tu je ponovo pokazao koliko voli klub za razliku od Bjekovica kome vriste yaya za Patizan i tu je samo da bi se bogatio...
Ali to nije lose za Zvezdu,sto bi se onda mi Delije bunili???Ako su oni nesposobni da se rese lopova ko ih ****...mi cemo to obilato koristiti:)
 
shalle87:
Ma i to sto kazes...ali kako uzivam da ih prozivam nemas pojma...i uvek postoji neki razlog...kao sad Zeka...on mu dodje kao Partizanov Sloba...recimo... hahaha
Koga bre ti prozivaš? Dođeš na forum pustiš 2-3 nebulozna posta i ti prozivaš nekog. E, baš si beda od čoveka. Gde si kad se raspravljalo o mnogim stvarima na nekoliko tema? Kada se iznose neke činjenice tebe nema ni da prismrdiš. Nema te nigde. Tako rade samo obične pichketine. I ti ćeš nekom nešto da pričaš. Ajde marš u Ljutice Bogdana pa tamo leči svoj bolesni mozak.
 
I tako ,u svakoj temi cigani moraju da se jave i prokomentarisu...Jeste li vidjeli za koga je postavljena tema kompleksasi jedni???

Nebuloza je da ce Grobari fizicki sprijecavati ljude da udju na Jug!To Zeka i co. upravo zele,kako bi poslali kerove na nas!Grobari se sluze i sluzice se samo opravdanim sredstvima u cilju zbacivanja uprave.

Partizan Iznad Svih!
 
o, vidim da su devojcice izasle iz zenskog WC-a... smesno... ja sam mislio da oni nikad ne zalaze u muske sobe nego samo seruckaju o nekoj zvozdi na tamo nekim dosadnim i glupim temama...

a sto se tice bojkota grobara, ne secam se da su se te iste 'vodje navijaca' nesto preterano bunile kad su koristili privilegije koje im je omogucavala ista ta lopovska uprava! nabrojacu par:
- 'prijatelji kluba', sa kartama za lozu, u avionu zajedno sa igracima i tim istim lopovima protiv kojih su sad...
- kad su spavali u spavacim kolima, a ostali se gurali po 20oro u putnickim vagonima!
- ne secam se nesto da su se bunili kad su dobijali pare za navijanje a posle lapali i pravili smesne koreografije...
UPRAVA NAPOLJE je sasvim u redu, ali ko ce posle njih? u zvizdi su imali zamenu u stojkovicu, a ja nesto ne vidim da je bilo ko izas'o sa predlogom KOGA skupstina kluba da postavi ako oni odu...
e moji grobari, ponovo manipulisu vama!!! ja sam ZA da uprava leti, ali su ljudi koji pokusavaju da ih skinu isto tako bez obraza kao i bjekovic i zecevic!!!
grobari, ne dajte se prevariti, posebno mladji koji jos uvek veruju da su ti ljudi (vodje navijaca) nesto u sta se treba ugledati i neko koga treba pratiti...
UPRAVA NAPOLJE ma ko god bio tu posle njih...
 
napisao sam ono sto jeste... sto se nisu bunili posle dinama? sto se nisu bunili posle poraza od bajerna od 3:0 u bgdu kad su igraci igrali kao picajzle? ivic i ilic... tandem snova... sto nisu organizovali bojkot posle namestene utakmice u moldaviji, cini mi se, od 1:0... sto se nisu bunili posle prodaje kezmana i gde su te pare otisle? sto nisu organizovali bojkot odma' posle lige sampiona? gde su te pare??!! nego kad su prestali da im tutkaju pare u dzep... onda su se setili bojkota... i bojkot, sta s' tim? najvece pitanje je da li uopste lopovi iz uprave imaju nekog protivkandidata? sto im se neko od vidjenijih ljudi ne prikljuci??!! sto neki bivsi igrac ne izadje ispred navijaca i kaze da ce biti protivkandidat na skupstini kao sto je to stojkovic uradio??!! savo milosevic podrzava upravu a 'grobari' izadju sa pismom u kuriru u kome podsecaju da smo mi 'uvek podrzavali savu u repki'... pa to je smesno!!! koji organizovani bojkot? ovako nikada nece skinuti lopove iz uprave!!!! is'o sam na mnogo utakmica i u zemlji i u inostranstvu i znam kako je bilo! mene ne mogu da prevare!!!! ne radi se to tako... kad su organizovali pravi bojkot i sa navijacima iz unutrasnjosti? nije to tesko odraditi! ja volim partizan vise od svega i ja bojkotujem utakmice i ja volim da lopovi napuste vise upravu partizana! ali na ovaj nacin se nista ne moze uraditi!!!!
a i nemoj da zaboravis da ste i vi skidali vasu upravu 7-8 godina!!! ne zaboravi da ste upadali u prostorije i na trening i tukli igrace i ljude koji rade tamo! niste ni vi bas bili civilizovani kad je skidanje uprave u pitanju!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top