TEHNOPLANKTONSKE TABLETE

Pa dolaze u sistemu sa kukicama i samo zakacis na osnovni konac i bacis. Plovak stavis po zelji i to je to. Traju oko sat vremena i na osnovu plovka vidis koliko je tableta potopljena tj. kako plovak postepeno izranja iz vode tako se i tableta topi u vodi.
 
E evo da vidite kako izgledaju mozda ce se neko setiti gde ima da se kupe kad bude video slike.

P.S.

Zna li neko usput onaj recept sa Mlekom u prahu ???

PDVD_007.jpg
[/IMG]

PDVD_006.jpg
[/IMG]

Pozzz ...
 
Hvala Gigovicu

Big s, znam da je magla u pitanju, kad ja bacim tabletu ti nemas pojima kao da sam prosipao krec. To pobeli 10 m2 voda oko tabletu, ali gledaj sam stelujes dubinu na kojoj ces baciti tabletu. Ja nisam znao imao sam pakovanje od 12 komada, i zabaci jednu a dubina 3m, i *urac. jer ona se za tacno sat vremena istopi. Na anteni plovka koji malo cudno izgleda kao onaj Vaglerov plovak, ima iscrtane linijice koje su u razlicitim bojama. Kad zabacis tableta potopi plovak do zadnje crtice crvene boje i onda cekas, kako se povremeno topi prva sledeca boja je zuta, pa onda zelena i na kraju opet crvena. Kad se ta crvena zadnja pojavi ti vadis i zabacujes novu tabletu i tako u krug. Ali to je velika dubina, oblak koji sam video na vodi bio je mali i dosta je bio uispod povrsine. E onda reko daj bre da smanjim malo dubinu, pa ja stavim na metas moza na 90cm otprilike, i zabaci trecu tabletu, a prehranu koju sam dobio uz tablete mozes da koristis a i nemoras ja sam bio malo zamesao. Ona je toliko lepljiva da mozes glat papir da lepis sa njom. Ja nabacah malo tu oko plovka i kad sam napravio oblak i od prehranu i od tabletu bilo je cudo. Prvo se je u sam plovak bacila ogromna mozda ova koju sam ulovio mozda i neka veca i plusnu brate kao da si bacio frizider u vodu i onda nakon par minuta nema mi plovka na vodi, a ja nisam siguran dali je uzela ili ne. Pa zatego ja malo i kontra jaka ko zemlja jer 0.50 je najlon a ja inace pecam Soma pa profesionalna deformacija i jaka kontra, I kad je to sevnulo da bezi brate ... kakav som kakvi bakraci masina driluje kao nikad, a on kao camac na povrsini i ispod povrsine juri kao metak ka sredini ... ja polako zatezem dril i voala, zaustavih ga u mestu posle je zaronio, ali tek kad je priso opet se izvio na povrsini. Borba je bila oko sat vremena mada kolege koji su bili samnom kazu da je bila i duze ali neka bude sat. Kada sam ga dovukao jos jednom mi je razmotao dril mozda nekih 20-30 m i to je bilo to. Posle je bilo sve lagano ... ali osecaj koji on pravi je vrlo tesko opisati. Stap je jak ali za njega kao da nije nista. Savijao ga je do vode. Eto ukratkim sctama situacija koju sam sa jesnom od njih doziveo na vodi.

Big S, znam da postoji tacan odnos koliko mleka, koliko hrate za povrsinu, koliko kokosovog brasna i ostalih primesa. Neko je cini mi se ovde to vec izlagao ali nemogu da se setim ko i gde. Zato sam pitao ako neko zna recept dok je ovo lepo vreme da se proba, jer ovu hranu sam sve potrosio, a i tablete. Sad cekam drugu sezonu kad ce mi opet doneti...

Pozzzz ...
 
Pa ti grabuljaj brate samo neznam gde ces naci te velike trokrake udice. Jel ih ima negde kod vas ???

Tablete mi je doneo prijatelj iz Italije, ovde kod nas ih nisam nigde video, nemam pojima i dali ih uopste ima, a sto se tice tebe ja neznam odakle si mozda mi je ostala jos jedna pa da dodjem da izdignemo jednu od 40 kila ! ako ih ima tolike ?

Pozzz ...
 
Big S, pa ti si brate iz NS, pa sto lepo ne odes u neku malo vecu prodavnicu pa da lepo pitas. Isprintaj slike pa im pokazi ako neznaju. Ja sam ih nasao na netu ali su u rumuniji, ovde kod nas i h nema, a i Madjari love non-stop na tabletuske a to je to. Neznam dali ih ima u Bugarskoj ali sumnjam, u Makedoniji ih nema jer sam bio ove godine jedno 20 puta i nisam ih nasao a trazio sam.
Neznam u Crnoj Gori to nisu ni culi da ima i slike sam im pokazivao, a i sta ce njima kad nemaju sta da pecaju na planktone.
Vidi kontaktiraj tamo kolege sa drugih foruma, e da ... i sta bi sa onim forumom ??
 
Gigo, imam i ja jedan cd, nasao sam ga na internetu ali nije na nasem jeziku na madjarskom je i prikazuje nacin ribolova i te tablete ali dzaba kad ih ne razumem. Ako je i tvoj isti nista, a ako je na nasem ajde da ih izmenjamo ili da ih stavimo na net pa da mogu svi da ih preuzmu. Ako oces da ti posaljem ovaj ti mi da j adresu pa cu poslati on je na DVD-ju.

Pozzz..
 
Nitroglicerin:
Big S, pa ti si brate iz NS, pa sto lepo ne odes u neku malo vecu prodavnicu pa da lepo pitas. Isprintaj slike pa im pokazi ako neznaju. Ja sam ih nasao na netu ali su u rumuniji, ovde kod nas i h nema, a i Madjari love non-stop na tabletuske a to je to. Neznam dali ih ima u Bugarskoj ali sumnjam, u Makedoniji ih nema jer sam bio ove godine jedno 20 puta i nisam ih nasao a trazio sam.
Neznam u Crnoj Gori to nisu ni culi da ima i slike sam im pokazivao, a i sta ce njima kad nemaju sta da pecaju na planktone.
Vidi kontaktiraj tamo kolege sa drugih foruma, e da ... i sta bi sa onim forumom ??

Da vidis u pravu si, Hungarija mi je blizo, pa cu morati nekog da siljem sa slikom , ako tamo nema nema nidje !
Inace turio sam po forumima, ali slabo iko zna nesto o tome, nego treba da dobijem neke CD-ove sa lovom bika na nekakve bojle, pa kad vidim sta je u pitanju javljam !!
 
Nitroglicerin:
Gigo, imam i ja jedan cd, nasao sam ga na internetu ali nije na nasem jeziku na madjarskom je i prikazuje nacin ribolova i te tablete ali dzaba kad ih ne razumem. Ako je i tvoj isti nista, a ako je na nasem ajde da ih izmenjamo ili da ih stavimo na net pa da mogu svi da ih preuzmu. Ako oces da ti posaljem ovaj ti mi da j adresu pa cu poslati on je na DVD-ju.

Pozzz..
I ovo je madjarski,verovatno isti nema onolikih kao sto su tvoji.Opisuju tehniku,tablete...
 
to je taj brate, gola gov... nemozes nista nauciti odatle, sve nesto munj, munj ... nema ni primame ni nicega, a najvaznije je kod ribolova primamiti ribu pa koliko god oce neka je velika.

Raspita li se za tablete Big S ?

Pozzz ...
 
Nitroglicerin:
to je taj brate, gola gov... nemozes nista nauciti odatle, sve nesto munj, munj ... nema ni primame ni nicega, a najvaznije je kod ribolova primamiti ribu pa koliko god oce neka je velika.

Raspita li se za tablete Big S ?

Pozzz ...

Moram da navatam nekog od ovih swercera sto idu non-stop, jbg i za Madjarsku treba viza :? .

Zna li neko kako je ime tim tabletama na madjarskom :roll:
 
pa jbm li ga valjda je dovoljno da trazi kao TECHNOPLANKTONSA tableta i dace mu to, uostalom one slike koje sam poslao nije tesko da ih istampas i to mu das da ponese, mislim da je slika verodostojnija jer nemoze da zaj*be stvar, ovako moze da mu daju i neki boili, e sad kas sam pomenuo boili, jesi li cuo da se prave neki boili za Bikonje ? Ovih dana cu da pravim pa cu da vam kazem ima li efekta.mada cu ja da pravim sa klasicnim sastojcima: mleko u prahu, hlebne mrvice i kokosovo i obicno brasno. Kako li cu da ih sjedinim i nateram da ostanu okrugle neznam ali videcu.

Zna li neko onu hranu za ribice zove se TUBIFEKS, ima presovani i svezi. Mislio sam da nanizem kao na slaku malo suvi presovani i on se rastapa u vodu i da probam sa tim. he he ... imam ideja ali neznam dali su ispravne ... Javite za misljenje .. :-)

P.S.
Danas sam spremao Bikonju i extra je kvalitet, ali sam pustio da stoji jedno 3 sata meso u Limunov sok, pa posle sam ga rolovao ... extra i mislim da trebate probati ...
 
Treba ovih dama da mi stigne CD sa bojlama za bika, kazu da su isto dobre kao i tablete, mada nesto sumnjam.
A bika ja drzim cijelu noc u pacu od ulja, posto mi je malko suv za moj okus, onda je pravi!!

Kako rolujes bre ???
 
Zavijem ga kao rolat sa dodacima ... e idite u galeriju slika jutros sam ulovio jos jednog na maglu i na moje tablete sto sam vam rekao da cu da pravim. Slika ce vam reci sve a za kilazu cu da vas pustim da pogadjate, mislim da cete se oduseviti. Kad pogodite tezinu onda cu vam reci i recept kako se pravi moja tableta.
 

Back
Top