Jao,ala me boli...

besame

Zainteresovan član
Poruka
345
Juče sam bila na anticelulit masaži..Prvo mi je trljala kožu nekom užasnom tkaninom,koja mi liči na onaj dzak kojim moja mama pere tepihe,pa posle toga me je masirala..
Jutros evo jedva sedim na poslu,jako me boli koža mojih celulitnih nogu..Počinjem da mislim da ona nešto ne radi kako treba.Molim vas,je li neko može da mi objasni da li tako izgleda anticelulit masaža,mislim da li bas tako i toliko boli..
 
to je piling
nema to veze sa anticelulitom, samo otvara pore i kao koža malo diše i priprema se za sunčanje, radi se nakon parnog kupatila (kad se na vrućini malo ugine tj. opusti i hidrira koža)
nisi joj valjda platila uslugu :P

(heheheh...to meni kažu kad dođm od frizera, nisi valjda platila :lol: )
 
Ma užasno je sto kod nas završiš sedmodnevni kurs,i onda se zoves maserkom,kozmetičarkom i šta ti jos padne na pamet..Skontala sam ja da je to bio piling,al kao ajde valjda zna sta radi(malo sutra zna)..Kako da prepoznam dobru anticelulit masažu?
 
elmed:
Juče sam bila na anticelulit masaži..Prvo mi je trljala kožu nekom užasnom tkaninom,koja mi liči na onaj dzak kojim moja mama pere tepihe,pa posle toga me je masirala..
Jutros evo jedva sedim na poslu,jako me boli koža mojih celulitnih nogu..Počinjem da mislim da ona nešto ne radi kako treba.Molim vas,je li neko može da mi objasni da li tako izgleda anticelulit masaža,mislim da li bas tako i toliko boli..

Yebote......jel sve to radila na suvo???..........he he he 8)
 
Normalno, mora da ti podstakne prokrvljenost perifernih krvnih sudova...debelina..

Juče se poskidale, sevaju pupkovi, nisu debele...ali opušteni stomaci.. mlitavi...Bolje i da ima 80 kg, ali da ima zategnut stomak.. to ja Unako..da se raaazbudimm...

Mmmmmm što mi nedostaje ona mala.
 
elmed:
Juče sam bila na anticelulit masaži..Prvo mi je trljala kožu nekom užasnom tkaninom,koja mi liči na onaj dzak kojim moja mama pere tepihe,pa posle toga me je masirala..
Jutros evo jedva sedim na poslu,jako me boli koža mojih celulitnih nogu..Počinjem da mislim da ona nešto ne radi kako treba.Molim vas,je li neko može da mi objasni da li tako izgleda anticelulit masaža,mislim da li bas tako i toliko boli..


:-)))))))) Bas si me utesila, a ja bih sutra da otpocnem tretman sa anticelulit masazom:-)))))) Pricacu ti kako je bilo, ako prezivim:-)))
 
Ja samo znam, to mi je gomila ljudi rekla, da moram da odmah promenim maserku ako primetim da imam podlive po nogama jer to znaci da ne radi nesto kako treba. Znam da nije prijatno, da boli, pogotovo ako imas onaj stepen celulita da te boli i kad ga pipnes, ne znam kako to izgleda ali znam da postoji, ali znam da sigurno ne smes da dozovlis da imas masnice po nogama.
 
Milena26:
Ja samo znam, to mi je gomila ljudi rekla, da moram da odmah promenim maserku ako primetim da imam podlive po nogama jer to znaci da ne radi nesto kako treba. Znam da nije prijatno, da boli, pogotovo ako imas onaj stepen celulita da te boli i kad ga pipnes, ne znam kako to izgleda ali znam da postoji, ali znam da sigurno ne smes da dozovlis da imas masnice po nogama.

Pa ako je jači sex............i masnice su po nekad u redu......................... 8)
 
...Nisam pobornik anti-celulit masaze - umesto parcijalnih, kod mene su se daleko blagotvornijim pokazali tretmani celog tela (anti-stres, relax - uz dogovor intenziteta koji se zeli), a u kombinaciji sa aroma terapijom, homeopatijom i namenskim etericnim uljima za razlicite zone na telu...Anti celulit masaza, ukoliko je dobro uradjena, iako neprijatna i bolna, nikako ne bi trebalo da ostavlja modrice/podlive - moja preporuka je redovan 'uradi sam' rezim nege koji problem 'napada' sa svih strana :):
- redovna fizicka aktivnost tokom koje su problematicne zone namazane termo-aktivnim kremom - ubrzavanje mikro-cirkulacije (dobro je 'upakovati' se u materijal koji pospesuje zagrevanje i znojenje - moze i obican najlon),
- potom tusiranje tokom kojeg dobro izmasirati, bez preteranog pritiskanja (oko 3-5 min. svaku stranu) malim rucnim plasticnim/gumenim masazerom (u obliku jeza) napadnute zone (butine u jednolinijskom smeru od kolena ka preponama, kukove i zadnjicu kruznim pokretima),
- nakon cega je dobro utrljati anti celulit preparat koji se pokazao najdelotvornijim u vasem slucaju...

...Uz dovoljno kretanja/pesacenja narocito stepenicama, redukovan unos - soli pre svega - i dovoljno tecnosti (zeleni/bilo koji caj sa diureticnim dejstvom), rezultati su veoma brzo vidljivi - ukupan utisak - zategnutost misica, glatka koza i licni osecaj zadovoljstva...:)

...Od profesionalnih tretmana koji se nude, prema licnom iskustvu, jedini vredan ataka na novcanik je LPG...Srecno!...:)
 
Tretman celulita Cellu M6 aparatom, kada je celulit u pitanju.
A postoje i drugi aparati za druge svrhe, npr. tretmani za oporavak od sportskih povreda, misica i sl., kao i tretmani oziljaka itd. koji mnogo ubrzavaju proces oporavka.
A LPG su koliko ja znam, inicijali coveka koji je zasluzan za postojanje ovakvih tretmana. Neki Luis nesto... Francuz, ako se dobro secam.
"LPG endermologija - sofisticirani anti-ageing lica i tela" :) <c>
 
Ja sam bila na 10 tretmana tih rucnih anticelulit masaza i bolelo je u pocetku ko djavo,prvih 5 recimo,posle ne..10 cm u obimu butina sam skinula, ziva istina..nisam imala masnice,mozda jednu-dve tokom celog tretmana..
neki se kunu u taj rucni metod neki kazu da ne valja nikako tako da sam i posle svega malo zbunjena..
Jel to sa tim aparatima stvarno funkcionise?? Ne bih da bacaim pare ako nisam sigurna..Jel to bolno sa tim aparatima??
 

Back
Top