:o)

double scorpio

Početnik
Poruka
36
lepo...moj odgovor na temu kako...


Gljiva zjalelovka:
Pa, postigla bi da sama negira zadnju rechenicu teksta, jer sve shto je iznad napisano, na kraju je sasvim dovoljno''objashnjeno''zadnjom rechenicom tj...u kom zecu lezi grm tj. mogao bi da lezi...
Mnogo je teze zapeti, nego ostati u hladovini...barem ja tako mislim... :-)

Sure, it's a lot easier to stay in your comfort zone.. but sometimes you have to take risks. When the risks pay off, that's when you reap the biggest rewards...
Cak i Biblija ne priznaje zene kao vazne...ima ih par pomenutih, ali samo zbog direktne veze sa Hristom...vreme polako dolazi...safety net that we've been under for a loong time dos not satisfied our needs anymore...ali pogadja strasno kad vidim ovako nesto na netu ili bilo gde...ne mora da bude istina,mogu na kraju i da ostave otvoreni zakljucak, ali samo pricanje o tome nesvesno doprinosi potencijalnom zakljucku i verovanju da smo ipak manje inteligentne, a samim tim i nemogucnosti da bilo sta promenimo...
 
Ali koja je poenta da kontaktiras admina?
Hoces da nekoga banuje, da obrise temu nerazumem...
Ako hoces da raspravljas o "tome" otvori temu negde pa raspravljaj

Pozdrav ;)
 
...nisam aktivna na forumu,tako da veze nemam gde da otvorim i raspravljam jer me je stvarno pogodio taj text...trazila sam adresu urednika magazina(gde je clanak i objavjlen), samo da prokomentarisem i dam feedback...ako svaki put cutim nikad nista nece da se promeni...mali impact nije na odmet...
poz;o)
 
Nema ljutish, nishta lichno!!!
ja sam ti samo NAPISALA, da je sve shto je recheno tim tekstom dovedeno u pitanje zadnjom rechenicom .
P.S. Ima svega na ovom svijetu. I ja sam zensko i malo mi muka od zenske emancipacije na jeziku, jer se sve cure/zene sa kojima se druzim, bore za golu egzistenciju i o tome prichamo, a ni u jednoj temi ne nachinjemo''emancipaciju'', jer nemamo vremena za to,a ni potrebe, a pogotovo nas ne pogadja, shta ko misli...ko hoce da zapne, mora da se bori, a boriti se nije lako i zahtijeva mnooooogo, mnogoo zrtve i truda...a nekima je lakshe da kaze''dusho ti se bori, a ja cu da uzivam''pa je zato i pitanje ko je inteligentniji...i meni se chini da je bash ta dilema i postavljena na kraju teksta...ako se varam izvini
 

Back
Top