Molim strucne savete

Dobro, hajde, malo si se "provukao" sa reklamiranjem, ali ajde..
Inace, uvek sam smatrao da kad se radi o hotelskim sajtovima, morao bi imati rezervacije online podrzane bazama podataka. Kao i cenovnike. Tako bi mogao da pratis, menjas i dopunjavas nezavisno od HTML koda i efikasnije bi odrzavao sajt azurnim sto se toga tice.

Stranice i sadrzaj bi morale biti malo popunjenije slikama i informacijama.
Licno mi se ne dopada previse, ali to je samo moje misljenje koje ni u kom slucaju ne mora biti relevantno. Vise volim te hotelske sajtove da radim u Flash-u jer je efektnije i vise provlaci paznju. Staticni sajtovi me licno ne privlace previse.
No, kao sto kazu, sto ljudi, sto cudi (a i o ukusima ne vredi raspravljati)

Kod hotelskih sajtova, uvek je najvaznije imati sto vise informacija, i to onih koje prosecan potencijalni gost zeli da vidi. Dakle slike, detalji o cenama, raspolozivosti, dodatne usluge, udaljenosti itd, itd a sve to upakovano u sto efektniji izgled.

Pozdrav
 
Jedna slika 100 reci

6944-b.jpg
 
Naravno.
Spremam se da uradim jedan sajt za hotel i samo pripreme traju vec podugo, da ne govorim o realizaciji i doterivanju. Ako je hotel ozbiljan, ulozice trud i vreme i pare.
Smesno je kad vidim web dizajnere koji ce za cenu XX za 5 strana i cenu *** za 20 strana uraditi sajt za prodavnicu, mesaru, neko udruzenje ili hotel... nema veze, vazan je broj strana i slika. Katastrofa!
Al' tako to kod nas ide, sta da se radi, a ljudi treba od necega da zive.
 
Neki sajtovi se mogu brojati na strane, kad se radi cist HTML ali kad bi radio sajt za hotel i upotrebljavao PHP recimo onda to ne mozes brojati na strane, jer bi ih server sam generisao i ne bi mogao ni da ih prebrojis nikada :lol:
 
Hvala za komentar. Nije reklama - svesni smo da je forum nesto drugo i da reklama za sajt tipa privatna vila ovde bas i nema smisla. Vila poseduje 12 apartmana i to je to. Slike koje su na sajtu su jedine "i to je to". Sajt je uradjen kako je uradjen. Moja molba i zelja je bila da saznam sta konkretno uraditi dodati - izmeniti na sajtu, ali bez redizajna.

Hvala unapred.
 
Svaka izmena, manja ili veca na web sajtu, je ustvari manji ili veci redizajn.
A predlog sta konkretno uraditi moze se kretati od kompletne izmene dizajna do predloga da se na primer doda rad sa bazama podataka.
Tako da....
 
Sta da kazem...izgleda lepo, moze jos lepse. Ja sam pjun'o oko 200 evra dvomesecni kurs za dreamweawera, pa ne bi ga znao ni ja bolje skonta't. Mozda da ubacis neki flesic,cisto da se nesto vrce na sajtu..Strci ti tabela previse, izbrisi te linije i ostavi samo br i slova, a i onu crnu boju i velika slova promeni u nesto pastelnije, recimo braon da se lepo slaze s pozadinskom bojom, mada to je kako bi ga ja doterao, sto neznaci da bi se to tebi ili drugima svidelo.Pozdrav
 

Back
Top