Beograd

Alverdine

Početnik
Poruka
14
Pozdraf iz zagreb! :mrgreen:

Bijah u beogradu prošli mjesec. Ljudi moji, pa grad vam je zakon. Pogotovo knez mihajlova ( ko u zagrebu ilica) Kalamegdan je neštoooo predivno!!! Knjige su vam jako jeftine, što mi se dopalo.

Moram priznat da su Vam decki preslatki .Puno zgodnijih tipova ima u beogradu nego u zagrebu. Toliko je sve ubrzano, i ima hrpa ljudi na ulici, stvarno je predivno. Imate ogromnu sportsku dvoranu, fakat je velika. U

5 mjesecu putujem ponovno, na par dana.

E da, bijah i malo van grada, uff e to je gadno. Što se tice prometa, to je živa koma, sve ide kroz centar

I još nešto ONO Vaše Kapiraš fenomenalno zvuci. :mrgreen:
 
beer.gif

E, bas lepo......Pozdrav tebi iz Beograda!


Alverdine:
I još nešto ONO Vaše Kapiraš fenomenalno zvuci. :mrgreen:

Hahahahahahaha
roller.gif
 
ivana bg:


Je smješno je, meni tip nešto objašnjava i veli KAPIRAŠ
roller.gif
ja sam se na to odvalila smijat ko blesava, a on jadan stao pa gleda u mene. :lol:
I
za plesat ĐUSKATI
roller.gif
jebeno simpaticno zvuci. 8) :lol: :lol:

No, vozih se i u vašem tranvaju, e tu se nauzivah straha 8-) , ja sam mislila da su ovi naši u ZG najgori vozaci, al vidim ima i gorih. :lol:

Cijene odjece i obuce, nisu nista jeftinije nego u zagrebu, samo brate mili place su vam jako male. :roll:
 
Alverdine, treba da odes na temu Recnik beogradskog zargona (samo ti savetujem da preskocis prvih 10ak stranica - osim ako nevolis prepucavanje)
Pa kad nam opet dodjes, sve da razumes.
Jesu plate male - sta da se radi.....al zato srce veeeeeeliiiikoooooooooo.......
 
codemaker:
... a jos da vidis sta mi sa tim "placama" mozemo!....
Primis 150 evra, potrosis 350, odakle razlika - niko nema pojma, ali stvar funkcionise - KAPIRAS :)


E pazi ovo. :grin:

Frend radi u pivovari kod onog rodica MB pivo (on ti je nesto ko naš todoric) ima placu nekih 200 eura, a stan u novom sadu placa 150 :???: Ja se njemu divim majke mi!!! :roll:
Ja u zg imam placu nekih 500 eura. No moram priznat da se dobro oblacite, mislim kak je sve skupo, dobro i izgledate. :)

Sad je jedan frend bio na koncertu depeche moda, u zagrebu s još trojcom. Bilo je super.

kapiram :wink:
 
Čim se u 5. mesecu pojaviš u Beogradu,postoje velike šanse da te nekakav beogradski frajer skrati.
Zaboravi lovu,mi smo svetski prvaci u trošenju onoga što nemamo.
Kad ti odvale momci žvaku nećeš znati šta te je snašlo.
P.S.
Beograđani spremite se za akciju.
 
Da sigurno, cula sam da su tipovi slicni ko i u zg, a žene se baš puno nerazlikuju od naših zagrepčanki. Isto se pale na materijalno, ko i u zagrebu. Samo sto se kod nas, trenutno slušaju srpski narodnjaci. Nebi vjerovali, poplava je narodnjackih klubova. UŽAS!!
 
Vijeruj mi, ekipa je skroz poludila za tom vrstom glazbe. Više nema nikakvih rock klubova, sve je totalno koma. Bilo je prije par godina, jedna 2 odlicna kluba, no to je sve propalo, jerbmo ekipa poludila za narodnom glazbom. Mislim da nece ti klubovi dugo, poceli su ih zatvarat jer u zadnjih godinu dana, bilo je puno oružanih sukoba među ekipom.
 
ivana bg:
Da, samo izvolte, slobodno ih zadrzite, a za uzvrat nam posaljite Gibonija (covek nikako da napravi koncert kod nas! :cry: )

Nema ti baš gibe ni kod nas. :???: nesto se povukao iz medija. Mislim da mu je zadnji album Mirakul i da vec 2 godine nije ništa izdao. Oliver je sad izdao novi album. Kod nas treste narodnjaci, a od domacih colonia, severina, ma cisto sranje od hrvatske glazbe. Jedini koji valaju su : majke, let3, psihomodo pop,hladno pivo .. no i oni su se vec izlizali. Parni valjak više ne nastupa, raspali su se. Skroz je sranje kod nas (sto se glazbe tice) .
 
Alverdine:
Nema ti baš gibe ni kod nas. :???: nesto se povukao iz medija. Mislim da mu je zadnji album Mirakul i da vec 2 godine nije ništa izdao. Oliver je sad izdao novi album. Kod nas treste narodnjaci, a od domacih colonia, severina, ma cisto sranje od hrvatske glazbe. Jedini koji valaju su : majke, let3, psihomodo pop,hladno pivo .. no i oni su se vec izlizali. Parni valjak više ne nastupa, raspali su se. Skroz je sranje kod nas (sto se glazbe tice) .

Menjam Cecu za Severinu.
može?
 
Kod nas su jedno vrijeme mirovali, onda se otvorili narodnjacki klubovi. Baš neki dan ubili nekog Albanca, i drugi dan naslovi u novinama "Ponovno mafijaški obračun" itd..

Joj Lider, severina je faka gadna ženska, od vrata prem dole super izgleda, al brate mili faca joj je užas.
Najbolje stavit papirnatu vrecicu na glavu. :D

Nego, hoce li srusit onu crvenu zgradu sto su ameri bombardirali, ne znam di je točno, mislim da je preko puta skupštine.
 
čuj dal ima kod nas?
pa nemoj tako brale,
u srbiji sve sam kauboj do kauboja.
a sve dase da se user....
a boga mi ...ja se odlično sećam početkom 90 kada su po saloonu šetali takvi frajeri,
sa pucama:roll:
ali da nije bilo narodnjaka-nije.
 

Back
Top