Muskarci koji ne prilaze

Problem je ocigledno u njima,a da li su kompleksi ili mnogo biraju ne znam,mada ne volim kad mi neko pridje jer je to uglavnom napadno i navalentno da je jako odbojno,a posle pricaju kako su devojke ovakve i onakve! Tako da i ja nekad pridjem nekom tipu :smile: :-) :-) !
 
Пази овако...себе изостављам...пошто сам тотално прегорео...у вези...и вероватно би ми требало времена да се вратим у фазон...(занимљиво је то како ти се све живо намешта кад си у вези и кад не желиш то...од флертовања...до отворенијих позива...и обрнуто кад ниси...)

Полазим од тога да би сваки тип скинуо звезде девојци кад би препознао такву која заслужује то...и да би дао све од себе да је освоји...све најбоље...



...е ту долазимо до тога (посматрајући ближе другаре, пријатеље)...да таквих девојана нема...или на њих још нису наишли. Мислим оно...лепи су момци, паметни, пуни духа...улазе у тако неке краће, опуштене везице...махом тако што су они мувани...тј плен...другим речима...боли их паја да се цимају...



ОК...јесу се мало размазили...и ја мислим да типови треба да прилазе...али су рибе постале тотално безличне, хладне.Можда као неки вид протеста и негације мушког...боли ме кита...може ми се система? Или чак (а просто не желим да верујем да је тако)...нека борба за равноправност? Па то опет не значи да треба да будете женствене као мамути. Жена ипак треба да представља неку топлину и женственост, утеху, нежност...а не симбол за терминатора. Мислим пример...гледам рибу коју професор пушта на испиту да прича нешто сат времена...не зато што је цеди...него зато што је ова била тако невероватно шармантна и мила, тако је зрачила, флертовала...даовај само што није почео да балави.Пази кад су је и присутне рибе овако гледале :shock: ...Јесте она слатка, али не класична лепотица. Гледали су је тако зато што је реткост...пријатна реткост.
 
Ljuba82:
Пази овако...себе изостављам...пошто сам тотално прегорео...у вези...и вероватно би ми требало времена да се вратим у фазон...(занимљиво је то како ти се све живо намешта кад си у вези и кад не желиш то...од флертовања...до отворенијих позива...и обрнуто кад ниси...)

Полазим од тога да би сваки тип скинуо звезде девојци кад би препознао такву која заслужује то...и да би дао све од себе да је освоји...све најбоље...



...е ту долазимо до тога (посматрајући ближе другаре, пријатеље)...да таквих девојана нема...или на њих још нису наишли. Мислим оно...лепи су момци, паметни, пуни духа...улазе у тако неке краће, опуштене везице...махом тако што су они мувани...тј плен...другим речима...боли их паја да се цимају...



ОК...јесу се мало размазили...и ја мислим да типови треба да прилазе...али су рибе постале тотално безличне, хладне.Можда као неки вид протеста и негације мушког...боли ме кита...може ми се система? Или чак (а просто не желим да верујем да је тако)...нека борба за равноправност? Па то опет не значи да треба да будете женствене као мамути. Жена ипак треба да представља неку топлину и женственост, утеху, нежност...а не симбол за терминатора. Мислим пример...гледам рибу коју професор пушта на испиту да прича нешто сат времена...не зато што је цеди...него зато што је ова била тако невероватно шармантна и мила, тако је зрачила, флертовала...даовај само што није почео да балави.Пази кад су је и присутне рибе овако гледале :shock: ...Јесте она слатка, али не класична лепотица. Гледали су је тако зато што је реткост...пријатна реткост.
Ljubo legendo... al si se raspisao ;)
Ko shisha ribe idemo mi da dizemo tegove :D
 
A svaka devojka misli da ako joj pridje neko onda taj to radi bez muke i verovatno svako vece,... i verovatno je svaler... i verovatno mozda ima i neku bolestinu itd

A ako ne prilaze onda su pak tutumulji koji su ni za sta... hehehehhe

Dakle kao sto sam rekao... preporuka... tj veza.... ako joj poznajes drugaricu nema frke...
 
Meni je startovanje devojke opasno kocenje!!! Zato sam to uradio nekoliko puta u zivotu. Naravno, bezuspesno!
Mnogo mi je na primer zaje.bano da prilazim devojci na zurci. Pomisao da treba da vodim iole normalan razgovor sa njom, dok u radijusu od 3 metra ima bar 2 ogromna zvucnika, me odbija...
Cak i ako uspem nekako da se snadjem, velika je verovatnoca da cu da se spetljam, u delicu sekunde izgubim svo pouzdanje, i osecam kao najgori luzer... :( Zato to skoro i ne praktikujem... Mada se razmisljam da u nekoj daljoj buducnosti, kada budem mogao, pocnem da "treniram" - da idem od devojke do devojke, sve dok se toliko ne uvezbam da mi to ne predstavlja nikakvo psihicko opterecenje... Mada, pitanje je koliko je taj plan izvodljiv...
 
Ma pazi... kad tako pridjes devojci onda ona ocenjuje po tvom izgledu da li ce ulaziti u pricu s tobom... Pa sad ako si Kianu ok... Ako nisi onda startuj devojke manje lepote... Ako nisi Kianu i startujes neku Angelinu gotov si... A ako je i sponzorusa ihaj...

Dakle najbolje varijanta ti je da muvas preko preporuke (mozes i CV da joj posaljes hehehe) pa da onda dozvoli da tvoja unutrasnja vrednost (ako je imas) izadje na povrsinu. Upoznas se i polako joj se svidis dok se ne razviju osecanja jer one su osecajna bica ...

A ako nemas kvaliteta koje muskarac treba da ima... ili imas mnogo vise mana od vrlina... djabe ti sve... hehehe onda ne znam... postani gay hehehehhe

Ma i ja mlatim praznu slamu kao da se razumem u nesto...

Sve to ide samo od sebe...
 
Meni nece biti jasno, zasto mi ovde o tome samo trucamo, raspredamo i ..... Niko da ne sto uradi konkretno, svi se nesto stiskaju u izlascima !

Predjite sa reci na dela ! Nemoguce je da su sve i svi onakvi ili ovakvi !
 
POP Mare:
Ljubo legendo... al si se raspisao ;)
Ko shisha ribe idemo mi da dizemo tegove :D



Па од муке...неки магарац ми је сео на кичму јуче на баскету...охладило се...не могу да се померим. :roll:

Мислим да ме ниси скапирао...још сам са Н...:wink:

Ако буде овако лепо време...све ми се чини да ћемо се следећи пут видети следеће зиме...ако не дођеш у рупу. :) :wink:
 
Kazi kad i gde !

d050.gif
 
e, ova tema me je pogodila do srzi...bravo sinnke....
meni je jedini problem da izvalim ZA KOJI Q JA CEKAM???...ja sam izvalio da stalno cekam neku siguricu,tj, ne krecem u akciju ako nisu sanse veoma izgledne, kao da sam u kladzi...doduse, to se u potpunosti slaze sa mojim karakterom, tj, pre bih skocio u prazan bazen nego sto bih rizikovao...uvek idem na sigurno i ne menjam nista dok se kotrlja...ali, kontam i sam da to nece imati uspeha... (jer sam nedavno zaebao stvar i kod sigurice...ali to je druga prica)...A sto je najgore, svi mi kazu, daj jbt, opusti se malo, nemoj da si tako ozbiljan i rizikuj malo, kreni...kao, ono, mlad si, uzivaj u zivotu...a ja cekam, kao da moram da se zenim, jbt...nisam bash sebi najjasniji...pa , ako ima neko neki savet, dobrodosao je...:D
...odoh ja da prevodim nesto ( ne babe preko ulice)...
 

Back
Top