Muskarci koji ne prilaze
Strana 1 od 20 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 492

Tema: Muskarci koji ne prilaze

Starosedelac sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    352

Podrazumevano Muskarci koji ne prilaze

Zene da li su vam simpaticni muskarci koji ne prilaze i sta mislite o njima?
    Piti da, delat ne.

Buduća legenda intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Podrazumevano Re: Muskarci koji ne prilaze

Zaslužan član NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    209

Meni nisu simpatični ....

Primećen član capablanca (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    49

Hahaha od gledanja nema vajde... kako bre ne prilaze... pa kako nadju zensku? A mozda su gay? A mozda se stide? A mozda....

Ističe se snowflower (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2006.
    Reputaciona moć
    61

meni nikada nije ni prisao niko normalan....samo neki retardi...Da li je do mene? Hm, ne verujem.
    Valjda su oni jedino oslobodjeni kompleksa...

Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    49

Nisi jedina... Cesto cujem takav komentar od devojaka... Ali ne znam... Pa niste valjda osudjene samo na poznanstva s preporukom?

Početnik irjana (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Muskarci koji ne prilaze

Problem je ocigledno u njima,a da li su kompleksi ili mnogo biraju ne znam,mada ne volim kad mi neko pridje jer je to uglavnom napadno i navalentno da je jako odbojno,a posle pricaju kako su devojke ovakve i onakve! Tako da i ja nekad pridjem nekom tipu :smile: :-) :-) !

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    64

Ko bi jos gotivio likove koji ne prilaze.Mislim moze nekad biti i simpaticno da zena ucini neki korak,ali u principu nema nista lepse nego kad te dobar dasa zavede Doduse danas ih malo ima
    svet je lep kada se posmatra bez zelja za traganjem,jednostavno i kao dete

Domaćin Dina81 (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio latica
    Ko bi jos gotivio likove koji ne prilaze.Mislim moze nekad biti i simpaticno da zena ucini neki korak,ali u principu nema nista lepse nego kad te dobar dasa zavede Doduse danas ih malo ima
    Slazem se!!!

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

[font=Arial]Пази овако...себе изостављам...пошто сам тотално прегорео...у вези...и вероватно би ми требало времена да се вратим у фазон...(занимљиво је то како ти се све живо намешта кад си у вези и кад не желиш то...од флертовања...до отворенијих позива...и обрнуто кад ниси...)[/font]

[font=Arial]Полазим од тога да би сваки тип [font=Arial]скинуо звезде[/font] девојци кад би препознао такву која заслужује то...и да би дао све од себе да је освоји...све најбоље...[/font]

[font=Arial]...е ту долазимо до тога (посматрајући ближе другаре, пријатеље)...да таквих девојана нема...или на њих још нису наишли. Мислим оно...лепи су момци, паметни, пуни духа...улазе у тако неке краће, опуштене везице...махом тако што су они мувани...тј [font=Arial]плен[/font]...другим речима...боли их паја да се цимају...[/font]

[font=Arial]ОК...јесу се мало размазили...и ја мислим да типови треба да прилазе...али су рибе постале тотално безличне, хладне.[/font][font=Arial]Можда као неки вид протеста и негације мушког[font=Arial]...боли ме кита...може ми се система? [/font]Или чак (а просто не желим да верујем да је тако)...нека борба за равноправност? П[/font][font=Arial]а то опет не значи да треба да будете женствене као [/font][font=Arial]мамут[/font][font=Arial]и. Жена ипак треба да представља неку топлину и женственост, утеху, нежност...а не симбол за терминатора. Мислим пример...гледам рибу коју професор пушта на испиту да прича нешто сат времена...не зато што је цеди...него зато што је ова била тако [/font][font=Arial]невероватно шармантна и мила, тако је зрачила, флертовала...да[/font][font=Arial]овај само што није почео да балави.[/font][font=Arial]Пази кад су је и присутне рибе овако [/font][font=Arial]гледале :shock: ...Јесте она слатка, али не [/font][font=Arial]класична лепотица. Гледали су је тако зато што је реткост...пријатна реткост.[/font]

Zaslužan član Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio Ljuba82
    [font=Arial]Пази овако...себе изостављам...пошто сам тотално прегорео...у вези...и вероватно би ми требало времена да се вратим у фазон...(занимљиво је то како ти се све живо намешта кад си у вези и кад не желиш то...од флертовања...до отворенијих позива...и обрнуто кад ниси...)[/font]

[font=Arial]Полазим од тога да би сваки тип [font=Arial]скинуо звезде[/font] девојци кад би препознао такву која заслужује то...и да би дао све од себе да је освоји...све најбоље...[/font]

[font=Arial]...е ту долазимо до тога (посматрајући ближе другаре, пријатеље)...да таквих девојана нема...или на њих још нису наишли. Мислим оно...лепи су момци, паметни, пуни духа...улазе у тако неке краће, опуштене везице...махом тако што су они мувани...тј [font=Arial]плен[/font]...другим речима...боли их паја да се цимају...[/font]

[font=Arial]ОК...јесу се мало размазили...и ја мислим да типови треба да прилазе...али су рибе постале тотално безличне, хладне.[/font][font=Arial]Можда као неки вид протеста и негације мушког[font=Arial]...боли ме кита...може ми се система? [/font]Или чак (а просто не желим да верујем да је тако)...нека борба за равноправност? П[/font][font=Arial]а то опет не значи да треба да будете женствене као [/font][font=Arial]мамут[/font][font=Arial]и. Жена ипак треба да представља неку топлину и женственост, утеху, нежност...а не симбол за терминатора. Мислим пример...гледам рибу коју професор пушта на испиту да прича нешто сат времена...не зато што је цеди...него зато што је ова била тако [/font][font=Arial]невероватно шармантна и мила, тако је зрачила, флертовала...да[/font][font=Arial]овај само што није почео да балави.[/font][font=Arial]Пази кад су је и присутне рибе овако [/font][font=Arial]гледале :shock: ...Јесте она слатка, али не [/font][font=Arial]класична лепотица. Гледали су је тако зато што је реткост...пријатна реткост.[/font]
    Ljubo legendo... al si se raspisao
    Ko shisha ribe idemo mi da dizemo tegove
    Necu vise da te vidim
    sakrice me noc od tebe
    uspela si da se stidim
    sto te volim kao sebe

I necu vise da te cujem
    sakrice me dobri Bog
    svoju dusu zeljom trujem
    za mrvicom srca tvog

Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    49

A svaka devojka misli da ako joj pridje neko onda taj to radi bez muke i verovatno svako vece,... i verovatno je svaler... i verovatno mozda ima i neku bolestinu itd

A ako ne prilaze onda su pak tutumulji koji su ni za sta... hehehehhe

Dakle kao sto sam rekao... preporuka... tj veza.... ako joj poznajes drugaricu nema frke...

Buduća legenda Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio POP Mare
    Da imamo za sta da se ' vatamo kad vam pridjemo !
    " Мир красотой спасётся ".

Starosedelac Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    406

Citat Original postavio sinnke
    Mora da ti danas nije dobro kad ovakvo dobru temu izbaciš!!!

Aktivan član Kurt2 (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Meni je startovanje devojke opasno kocenje!!! Zato sam to uradio nekoliko puta u zivotu. Naravno, bezuspesno!
    Mnogo mi je na primer zaje.bano da prilazim devojci na zurci. Pomisao da treba da vodim iole normalan razgovor sa njom, dok u radijusu od 3 metra ima bar 2 ogromna zvucnika, me odbija...
    Cak i ako uspem nekako da se snadjem, velika je verovatnoca da cu da se spetljam, u delicu sekunde izgubim svo pouzdanje, i osecam kao najgori luzer... Zato to skoro i ne praktikujem... Mada se razmisljam da u nekoj daljoj buducnosti, kada budem mogao, pocnem da "treniram" - da idem od devojke do devojke, sve dok se toliko ne uvezbam da mi to ne predstavlja nikakvo psihicko opterecenje... Mada, pitanje je koliko je taj plan izvodljiv...

Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    49

Ma pazi... kad tako pridjes devojci onda ona ocenjuje po tvom izgledu da li ce ulaziti u pricu s tobom... Pa sad ako si Kianu ok... Ako nisi onda startuj devojke manje lepote... Ako nisi Kianu i startujes neku Angelinu gotov si... A ako je i sponzorusa ihaj...

Dakle najbolje varijanta ti je da muvas preko preporuke (mozes i CV da joj posaljes hehehe) pa da onda dozvoli da tvoja unutrasnja vrednost (ako je imas) izadje na povrsinu. Upoznas se i polako joj se svidis dok se ne razviju osecanja jer one su osecajna bica ...

A ako nemas kvaliteta koje muskarac treba da ima... ili imas mnogo vise mana od vrlina... djabe ti sve... hehehe onda ne znam... postani gay hehehehhe

Ma i ja mlatim praznu slamu kao da se razumem u nesto...

Sve to ide samo od sebe...

Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    116

Meni nece biti jasno, zasto mi ovde o tome samo trucamo, raspredamo i ..... Niko da ne sto uradi konkretno, svi se nesto stiskaju u izlascima !

Predjite sa reci na dela ! Nemoguce je da su sve i svi onakvi ili ovakvi !

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio POP Mare

Па од муке...неки магарац ми је сео на кичму јуче на баскету...охладило се...не могу да се померим.

Мислим да ме ниси скапирао...још сам са Н...:wink:

Ако буде овако лепо време...све ми се чини да ћемо се следећи пут видети следеће зиме...ако не дођеш у рупу. :wink:

Domaćin Gryphon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Nevo osh se udas za mene

Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    116

Kazi kad i gde !

Domaćin Gryphon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Za par godina u Sen Tropeu, moze:-P

Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    116

Moze al' u Moskvi !

Domaćin Gryphon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

MA sve moze, za takvu devojanu:-P

Elita frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sinnke
    Onoj kod koje je manijak ako pridje a patjenik ako ne pridje nista nije simpaticno.
    Prilaziti moras jer je samo glasina da se jedna jednom na Balkanu usudila to da uradi......ali jos uvek nije 100% provereno.

Aktivan član KOWYNUXX (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Reputaciona moć
    67

e, ova tema me je pogodila do srzi...bravo sinnke....
    meni je jedini problem da izvalim ZA KOJI Q JA CEKAM???...ja sam izvalio da stalno cekam neku siguricu,tj, ne krecem u akciju ako nisu sanse veoma izgledne, kao da sam u kladzi...doduse, to se u potpunosti slaze sa mojim karakterom, tj, pre bih skocio u prazan bazen nego sto bih rizikovao...uvek idem na sigurno i ne menjam nista dok se kotrlja...ali, kontam i sam da to nece imati uspeha... (jer sam nedavno zaebao stvar i kod sigurice...ali to je druga prica)...A sto je najgore, svi mi kazu, daj jbt, opusti se malo, nemoj da si tako ozbiljan i rizikuj malo, kreni...kao, ono, mlad si, uzivaj u zivotu...a ja cekam, kao da moram da se zenim, jbt...nisam bash sebi najjasniji...pa , ako ima neko neki savet, dobrodosao je...
    ...odoh ja da prevodim nesto ( ne babe preko ulice)...
    SKuP

Slične teme

1. zasto muskarci ne prilaze zenama?
    Autor milena bubanja u forumu Muškarci
    Odgovora: 337
    Poslednja poruka: 27.01.2012., 01:04
  2. mame i sinovi koji postaju muškarci
    Autor More_bre u forumu Žene
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 19.06.2007., 00:10
  3. zasto muskarci prilaze zenama?
    Autor Enfroz2891. u forumu Muškarci