Vracaju li se u modu poverenje i iskrenost?

SumiTara:
Ako ste osobu upoznali preko neta, mozete li joj verovati?
Da li je moguce da se osoba "skine" sa net "droge" i posveti osobi sa kojom je?
Da li ce zbog sirokog spektra osoba sa kojima se lako moze uspostaviti komunikacija zauvek biti "navucen" na potrebu da se uvek iznova upoznaju nove osobe?


Pa i nisam bas sigurna. U ostalom, mozda sve ovo treba shvatiti neozbiljno i ponasati se u skladu sa tim.
 
Poverenje i iskrenost ..samo ako je veza kao takva definisana ...
ali naravno da i ona posle odredjenog vremena ......dojadi ...
pa mislim jeDi pasulj sa (obozavanim delovima ) ili obozavano jelo 3Xgoodine ...3X na dan
SMUCHICE TI SE



elem .......
MA samo trpanje ..i ko pchelica sa cveta na cvet ,,,
bio on mali debao ruzan .,... lep sladak ...sve jedno ...
samo MENJAJ BRATE ...
one "NAJBOLJE " vole kad i h bijesh i kad i karash !
zato ako kita zakaze ...imash pesnicu !


a ako te zao pesnicom ujedi je za gooozu onu slatku i sooochnu ...mmmmm da ostanu zooooobi !
mmmmm shto vas volim cooopi ...joj !
pa makar vas ujedao !
 
osobe ko osobe...od tebe zavisi koliko mozhesh provaliti lazh i obmanu...
mogutje da se skine evo pogledaj milojka il nekoga...

Da li ce zbog sirokog spektra osoba sa kojima se lako moze uspostaviti komunikacija zauvek biti "navucen" na potrebu da se uvek iznova upoznaju nove osobe?

e ovo je jako...e pa osobo dal ti bre znash kolko je teshko uspostaviti kontakt ovde a?...ti kontash ma shta kliknem i tjao...e moj ti...lako je tebi tako neisqsnom i sve...daish kad pochne paranoja da shljaka kako je gotiva upoznavanje...
ja sam navuchen na upoznavanje osoba...mislim volim da upoznajem ljude...ok ne volim s neta neshto preterano...jer cimanje je to kao svi neshto misle a niko nishta ne zna...al ovako inache volim da upoznajem "osobe"...mada u vetjini sluchajeva su osobe kompletni kreteni koji ne zasluzhuju ni ime da im upamtish...al to je neka druga pricha...
meni je ovo gotivno jer...upoznajesh ljude koji ne dele sve shto si ti dozhiveo...mislim konkretno razliqju se ljudi u subotici npr i ljudi u priboju...skorz druge priche...nekako volim ljude koji ne dele geogr polozhaj samnom...ne znam to mi super da neko zhivi i odrasta u totalno drugom okruzhenju a ipak imash toliko toga zajednichkog...ok mozdha imash mozhda nemash...al to me privlachi...da ne pominjemo na nekom globalnom nivou tj iz celog sveta ljude...skoro gocha prichao upozno tjerke ambasadora libije...preko neke njegove preterano zanimljive i pune kesha drugarice...i znash kako je super da chujesh njihove priche...meni se to ne deshava moj zhivot je prazan i monoton...shcrm
 

Back
Top