Русија Мајка

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
22.423
mladic01.gif


Позив за Српски народ

Браћо!

Већ дуги низ година ми гледамо како се Српски народ бори за своја огњишта, за опстанак на земљи својих предака, онако како завјештава Православље. Косово, Сарајево, Вуковар, Крајина - све ово за нас су синоними храбрости и јунаштва народа, који нико и никад неће покорити, народа који увијек је живио уз изреку "Боље у гроб него бити роб". Нажалост, када су се Срби борили за своје право живјети на својој земљи, већина нас је била сувише млада и ми нисмо могли да се боримо раме уз раме са нашом браћом Србима. Али све поразе Срба (који су увјек били политичке а не војне природе) тешко су нама падали, јер ми смо знали да је Србија само пробна кугла, ако Србија ће пасти, ускоро и Русија мораће суочити са истим непријатељем.

И ми смо увијек се поносили на Србе, који су у и најтежим тренутцима борбе чували свој понос, чојство и јунаштво. Ми смо се поносили тиме што нико није могао побједити Србе у отвореном сукобу, и зато непријатељ увијек морао користити неке подмукле методе да савлада Србе. Ми се поносили на то да су Срби спремни одговарати само пред својим народом и Богом а не пред неким вештачким творевинама попут такозваног "хашког трибунала". Ми питамо, ко је дао право том "трибуналу" да суди Србима? Ко је га направио? Изгледа, да је он легалан исто толико колико је легална нека терористичка организација, која пресуђује људима који нит криви нит дужни.

Сада српски душмани покушавају уништити још једног Српског хероја - генерала Ратка Младића, који је спасио Српски народ у бившој Босни и Херцеговини од геноцида и физичког уништења. Опет се користе исте подмукле методе - понижавање, претње и слично. Али шта све то значи за човјека који воли своју земљу и свој народ? Наравно, ми можемо очекивати свашта од људи који су данас воде Србију, чак и изручење генерала Младића у Хаг. Али истовремено ми знамо да је Србија ће се увијек поносити својим генералом, који да задњег дана се борио за њу.

C вером у Бога

Слобода или Смрт!

Са потписама:

Русиjа

Партия национального возрождения "Народная Воля"

Движение Против Нелегальной Иммиграции

Депутат ГД РФ от фракции ЛДПР Курьянович Н.В.

Казачья Войсковая Православная Миссия Федерации Союза Казаков

Региональная общественная организация "Увековечивание памяти участников ижевско-воткинского восстания "Ижевский Завод" (г. Ижевск)

Общественное движение "Национальный Альянс" (г. Тольятти)

Журнал "Српска.ру"

"Кольцо патриотических ресурсов"

Cайт "Единая Русь"

Jуг Русиjе (Украина)

Союз Верных Казаков

ЗУБР (За Украину, Белоруссию, Россию)

Русское Движение Украины

Союз Русского Народа "Святая Русь" (Крым)

молодежное объединение "Прорыв" ( Крым)

Република Српска

Сербско-Русское Братство <МОСТ> (СРБ <МОСТ>), Баня Лука, РС БиХ.

Балтички држави

Латвийская Национал-Демократическая Партия

Русский национальный союз "Родина"

Латвийская ассоциация русской молодежи - ЛАРМ

Прибалтийский казачий круг

Латвийская белорусско-украинская ассоциация

Slovacki

Slovenska Pospolitost - Narodna Strana
 
25 марта поддержи сербов!

Заклейми убийц из "Гаагского трибунала"!

25 марта в годовщину начала натовских бомбардировок суверенной Югославии в Москве состоится митинг в поддержку сербского народа под лозунгами: "Косово - Сербская земля", "Младич - Сербский герой", "Карла дель Понте - убийца".

11 марта 2006 года в застенках "Гаагского трибунала" был убит бывший Президент Союзной Республики Югославия Слободан Милошевич. Это убийство стало еще одним актом в череде преступлений так называемого "международного сообщества" которое, попирая все нормы права и справедливости, делает все, чтобы сломить один из последних непокоренных народов в Европе - Сербский народ. Сербские земли - Босния и край Косово и Метохия - уже многие годы находятся под оккупацией сил НАТО. Сербские лидеры - генерал Ратко Младич и доктор Радован Караджич вынуждены скрываться. Убит Слободан Милошевич, который, как и сотни сербских солдат и офицеров, попал в стены т.н. "Гаагского трибунала". Какое право имеет этот трибунал обвинять и судить? Кто выбрал этот трибунал? Какой народ? Каким волеизъявлением? Он так же легитимен, как и любая группа террористов, самовольно выносящая приговор невинным гражданам. И убийство Милошевича только это подтвердило.

Под угрозу поставлена и сама целостность Сербии и Черногории, а также жизни тех нескольких десятков тысяч сербов, что все еще остаются в анклавах на территории края Косово и Метохия. Оккупационные власти стремятся дать краю, за шесть лет албанского господства превратившегося в черную дыру Балкан, независимость. Это означает, что в центре Европы появится целое государство исламистов, наркоторговцев и работорговцев. Недальновидные чиновники из Евросоюза стремятся именно к этому. Расовые беспорядки, провоцируемые по всему континенту нелегальными иммигрантами-мусульманами ничему не учат ЕС. Недаром премьер-министром Косово и Метохии они назначили Агима Чеку - исламиста и полевого командира албанских бандформирований, уничтоживших десятки тысяч мирных жителей. Мы уже потеряли Русский Кавказ. В Чечне наших братьев и сестер не осталось вообще - кого то изгнали, а остальных вырезали.

Мы призываем всех честных людей прийти 25 марта в субботу в 14:00 на Калужскую площадь и поддержать братский славянский народ.

Помните, на Сербии отрабатывают те сценарии, что впоследствии применяют в России. Поэтому, если мы не хотим, чтобы завтра войска оккупантов были в Москве, мы сегодня должны отстоять Сербию, ее земли, ее святыни и ее героев.

Организаторы: Партия Национального Возрождения "НАРОДНАЯ ВОЛЯ" и Русский Образ

Тел. для информации: 748-19-31

e-mail : info@rus-obraz.org

Если Вы поддерживаете нашу акцию и хотите принять в ней участие, поставьте один из этих баннеров на своем сайте, на форуме, в ЖЖ. Для того, чтобы поставить баннер, Вам необходимо вставить в код своей страницы один из двух нижеприведенных кодов:
 
Rusi su Rusi, i pravi ljudi!!! Nas treba da bude sramota, svoje dostojanstvo su pokazali tako sto su oni htjeli sahraniti naseg predsjednika pored nas zivih, mi ga odbijamo a oni koji nemaju neke veze s njim oni ga prihvataju! Nasa vlada mu ne dolazi na sahranu, a oni su tu! Pokazali su postovanje, ne samo prema Milosevicu nego i prema Srbiji!!!
 
S_o_N_y_A:
Rusi su Rusi, i pravi ljudi!!! Nas treba da bude sramota, svoje dostojanstvo su pokazali tako sto su oni htjeli sahraniti naseg predsjednika pored nas zivih, mi ga odbijamo a oni koji nemaju neke veze s njim oni ga prihvataju! Nasa vlada mu ne dolazi na sahranu, a oni su tu! Pokazali su postovanje, ne samo prema Milosevicu nego i prema Srbiji!!!

:twisted: :twisted: :twisted:
nije on nash predsednik!!!

gradjanin miloshevic je poznatiji kao komunistichki diktator s kraja devedesetih godina 20 veka! i treba s njim postupati kao sa takvim

a to shto je rusima on OK, to dosta govori o rusima, a i o mixajlu. pre svega komunjare!!!
 
serb_pagan:
ovim rujama sa slika samo fale svastike,pa da slika bude potpuna...


A ne, Pejgn, ma frend, to cedoidi bastine... Crveno-crno, pa jos citati iz bratske Hrvatske 1941-45 (naveo sam gde i kad, topik o Vojv.), Prokic i "Srbija sa Srbima ili bez njih", Frenchkissin' sa Silajdzicem i Tacijem... slika je potpuna.

Da ne bude zabune, ne znam koja je ovo ekipa, ovi BL-ovi, ima tu garant i OK likova, a i tih levih i desnih estradnjaka po zapadnom sablonu, cega je Rusija prepuna (od Limonova do Zirinovskog, sa sve Javlinskim kao "prozapadnim" frikom, tamosnjom Biljanom K.V.). Licno, nisam fan tog folklornog gotivljenja "nas i Rusa", nego pristalica PRIRODNOG i podrazumevajuceg saveznistva dva bratska naroda na kranje realisticnoj bazi (ako se Rusiji danas slihtaju Pariz, Berlin, Latinska Amerika, Delhi i Peking, valjda smo mi ipak malo blizi). Politicki: kurs predsednika Putina i najozbiljnijeg opozicionara, prosvecenog konzervativca, demokrate i patriote Rogozina.
 
Sunchaser:
Da ne bude zabune, ne znam koja je ovo ekipa, ovi BL-ovi, ima tu garant i OK likova, a i tih levih i desnih estradnjaka po zapadnom sablonu, cega je Rusija prepuna (od Limonova do Zirinovskog, sa sve Javlinskim kao "prozapadnim" frikom, tamosnjom Biljanom K.V.). Licno, nisam fan tog folklornog gotivljenja "nas i Rusa", nego pristalica PRIRODNOG i podrazumevajuceg saveznistva dva bratska naroda na kranjje realnisticnoj bazi (ako se Rusiji danas slihtaju Pariz, Berlin, Latinska Amerika, Delhi i Peking, valjda smo mi ipak malo blizi). Politicki: kurs predsednika Putina i najozbiljnijeg opozicionara, prosvecenog konzervativca, demokrate i patriote Rogozina.

a ovi sa slika su nekakav spoj srpskih radikala,obraza i nekadasnjeg jul-a...nemaju veze sa putinom...kao uostalom ni oni vampiri genadij zjuganov,baburin i ostala staljinisticka klika
 
serb_pagan:
a ovi sa slika su nekakav spoj srpskih radikala,obraza i nekadasnjeg jul-a...nemaju veze sa putinom...kao uostalom ni oni vampiri genadij zjuganov,baburin i ostala staljinisticka klika


Ma ne znam, o tome ti i pricam, a ne znas ni ti - mislim, provali koliko u 11-milionskoj Moskvi ima "sveruskih udruzenja" ove ili one fele... Inace, grssis oko Zjuganova (ne znam jel' Baburin u njegovoj stranci); taj KPR ti je jedna od najjacih ruskih partija, u Rusiji bilo sta medjudrzavno moze da prodje (recimo, neka poseta sa Zapada na visokom nivou) a da doticna ambasada ne polomi noge svih svojih sekretara u pozivanju Zjuganova da dodje na zurku. Mislim, meni je ta komi-simbolika prilicno strana (za razliku od nekih - konascno, i ti bi da volis Robespjera a da ne volis Marksa; pa ne ide...) ali Zjuganov kao Zjuganov je sve samo ne "vampir". citao sam neke intervjue s njim jos sredinom devedesetih, izuzetno obrazovan i kulturan tip, ruska skola, onako, literarnu i kulturnu klasiku drzi u malom prstu a i politicka sirina mu je prilicno zanimljiva (mislim, ne govorim ti ideoloski, nego je stvarno tako, proveri). Naravno, cenim ga kao ruskog patriotu, ali je, recimo, Rogozin meni idejno mnogo blizi.
 
svejedno..mozda je on lik ovako privatno,al ja ne zaboravljam da su nas zbog njegove ekipe ti isti rusi zakovali zajedno sa kinezima i ostalim iz SB-a sankcijama...secas se pokusaja drzavnog udara '91. i sps-ove podrske "revolucionarima",koji su naravno pukli ko kanta...a da su komunjare teske to stoji...one,staljinistickog tipa
 
serb_pagan:
svejedno..mozda je on lik ovako privatno,al ja ne zaboravljam da su nas zbog njegove ekipe ti isti rusi zakovali zajedno sa kinezima i ostalim iz SB-a sankcijama...secas se pokusaja drzavnog udara '91. i sps-ove podrske "revolucionarima",koji su naravno pukli ko kanta...a da su komunjare teske to stoji...one,staljinistickog tipa

Ti se malo previše razbacuješ odrednicama tipa "komunjare", "staljinisti" i ostalo (za nekog ko je ovde deklarativni ljubitelj pariskih koljaca iz vremena terora 1789-1795, a pritom clan partije na cijim žurkama govori Latinka Perović i slični slobodari i pominje se "Srbija bez Srba"). Ne govorim ti ovo kao diskvalifikaciju, nego prosto imam utisak da "staljinizam" koristiš više kao odomaćeni stereotip nego kao ideološku odrednicu (nemoj da u to ulazimo, bilo bi predugačko, zahtevalo bi mnogo kucanja a već sutra bi skliznulo na treću stranicu jer niko živi ne bi čitao). Uopšte, dirljivo je vaše insistiranje na "komunjarama" po šablonu 1970-ih, kao da su svi srpski "zapadnjaci" prespavali pola veka. Danas su ti drugovi Trocki i Lenjin mnogo uticajniji mislioci zapadnjačkih akademskih (i političkih i medijskih) krugova, nego što su bili u Rusiji (u koju su inače i došli kao zapadni produkt - jer komunizam nije nastao u Vladivostoku - i posle strašnog puča i zločina protiv ruske države i dinastije)) u doba sovjetije i realnog socijalizma. Ali, ******, što ja da ti objašnjavam, čitaj malo stranu literaturu (imaš relevantnih stvari i po Internetu) a ne "Danas", "Poligraf" i "Insajder".

Inače, sankcije nam nije uvalio Zjuganov, nego ruske Čede i Bebe, razni Kozirjevi, Čubajsi,Javlinski, Njemcovi, Černomirdini i komp. (drugim rečima, komuno-tajkunska bagra koja je odrala kožu s leđa Rusiji devedesetih i zemlju svela na puku mrlju na globusu)

Puč o kojem govoriš se desio 1993 (mada je bio jedan i 1991). To jeste bila diplomatska glupost SPS-a, ali, Jeljcinova Rusija nam je i pre toga toliko "pomogla" da teško da su "promenili kurs" zbog toga (to je popularna poštapalica u krugovima "analitičara" Naše Borbe i sličnih post-komi glasila u Srbiji tog doba, i genijalnih opservacija Draškovića i sličnih). Sam puč, inače, bio je - sa ruskog aspekta - krajnje legitiman pokušaj da se zaustavi sveopšti sunovrat zemlje koji je tada bio u punom jeku (1993 je i ruska najstrašnija godina u - inače strašnim - 1990-im). Bilo je rano, i stoka je morala prirodno da "odumre" (do kraja decenije) mada zver još uvek mrda repom, što u samoj Rusiji, što u zapadnom "egzilu" gde je prethodno zaštekovala pokradene milijarde (dolara, naravno). .
 
Sunchaser:
Inače, sankcije nam nije uvalio Zjuganov, nego ruske Čede i Bebe, razni Kozirjevi, Čubajsi,Javlinski, Njemcovi, Černomirdini i komp. (drugim rečima, komuno-tajkunska bagra koja je odrala kožu s leđa Rusiji devedesetih i zemlju svela na puku mrlju na globusu) QUOTE]

Pa jel ja odavno pisem u ovom postovima da je Ceda kriv za sankcije.
 
_Milanche_:
Sunchaser:
Inače, sankcije nam nije uvalio Zjuganov, nego ruske Čede i Bebe, razni Kozirjevi, Čubajsi,Javlinski, Njemcovi, Černomirdini i komp. (drugim rečima, komuno-tajkunska bagra koja je odrala kožu s leđa Rusiji devedesetih i zemlju svela na puku mrlju na globusu) QUOTE]

Pa jel ja odavno pisem u ovom postovima da je Ceda kriv za sankcije.

Ajde ti malo za*ebi sa svojim trolovanjem i pošalicama (rekoh ti već da treba da se okušaš kao stend-ap komidijan umesto da gubiš vreme po forumu), jel' OK? Mislim, brate, provaljujem te od početka - kako koja tema krene, evo tebe da je skreneš na "devedesete", "sankcije", wannabe-ironisanje tipa "da, da, Čeda je je za sve kriv vama velikosrBskim patriJotskim naciJonalistima"" i slično. To je, brate, ponekad zanimljivo, a ponekad smara (evo sad, recimo). Mislim, smara zato što ti je to manir.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top